Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promiň nesouhlasím stebou že SC 2 je jedno znejlepších .. pro mě naopak ..
    • To je vec nazoru, ze ano. Ja si napriklad myslim, ze SC2 je najlepsia RTS vobec, kampan bola celkom dobra, ale multiplayer a esports scena je uplne out of this world. Koniec koncov, ziadna ina hra nedokaze vypredavat 10 tisicove stadiony vo Svedsku ci haly v US...

      http://www.youtube.com/watch?v=9A-s-MJ2Leo
      http://www.youtube.com/watch?v=Rtd91_ZtJD0
      http://www.youtube.com/watch?v=FWN6AmkQ56k
      • btw, ak by to niekoho zaujimalo, zrovna tento vikend bude vikend Starcraftu 2, vo Finsku dnes startuje Assembly Winter (tusim o 12:00, pokracovat bude aj zajtra, 2 free HD streamy) a o polnoci zacina MLG Winter Arena, jeden z najlepsie obsadenych turnajov v US (ale ten je Pay Per View, 20 dolarov som tusim platil).
        • Asharak
          Ten MLG to uplně podělal , zatím největší zklamání v tomto roce *9*
    • Má to být pod jeden komentář omlouvám se... (nechápu proč tu není možnost smazání)
  • No a je to tu, aneb jak to vidím já. V roce 2008 Blizzard pompézně oznámil, že od roku 2006 pracuje na Diablu 3. Miliony fanoušku jásali a čekali, že se v roce 2009 hry dočkají. Nedočkali. Bohužel se ji nedočkali ani v roce 2010. Když Blizzard vesele mlčel i v roce 2011, začala spousta fanoušku remcat, jak to ten Blizzard teda myslel a proč hru oznamoval tak brzo. Blizzard začal panikařit a zatlačil na pilu. Hra se posunula, ale v začátkem roku 2012 bylo spousta věcí opět překopáno. Podle mého názoru aby si Blizzard udržel dobrou pověst, narychlo zpíchnul zbytek a teď nám oznamuje, že po šesti letech vlastně ta hra nebude až zase tak dobrá a ať tak moc zase neočekáváme. Co se to jen s tím starým dobrým Blizzardem stalo? Staří dobří vývojáři odešli, přišli nový, co si s herními mechanizmy zase tak dobře nevěděli a místo aby ukázali trochu vlastní kreativity, udělali hru podle toho, jak chtěla největší skupinka hráčů. Možná mě budete mít za trolla, ale připomínám, že mě trollem nazývali i v roce 2009, kdy jsem tvrdil, že Diablo 3 nevyjde dříve než v roce 2012, což se nejen bohužel potvrdilo, ale D3 nejspíše vyjde až v roce 2013. Škoda, převeliká škoda. O značku Diablo 3 spousta lidí ztratila zájem stejně tak i já, který místo nadšené koupi z předobjednávky, počkám na recenze a když dopadnou kladně, tak hru koupím v nějaké zlevněné pozdější edici.
    • ano pockaj si na recenzie ty deges :D koho to zaujima vidim ze tu ficia dlhe komenty,kto nepochopi z beta videi a infa o co v tej hre ide a ako funguje tak je asi retardovany njoy -
      L2P kontrolny obrazok nech ti nejebe to je osud :D
    • Posledne 2 hodiny som mal mensiu slovnu prestrelku s blizzard supportom cez ticket system..samozrejme obvykle zvasty o tom, ako hru vydaju az ked budu vyvojari presvedceni o tom, ze je hotova. A mam byt viac trpezlivy a bla bla bla. Na moju poznamku ze ani po 10 rokoch od D2 nie su schopny vydat pokracovanie a s3ru na to z pozicie, v akej su, mi nejaky game master napisal vyplod hodny veelmi dobreho matrosa :) Kaslem im na D3 free za annual pass do WoWka aj na uzatvorenu polrocnu betu a podobne somariny.
      Diablo 3 by mohli premenovat na World of Waitcraft a seba samych na Breeze (vánok) pretoze intenzitu blizardu ma akurat ich posuvanie terminu vydania hry.
      • Až na to, že žiadny termín vydania oficiálne stanovený nebol.

        A prečo by mala spoločnosť ako blizzard do sveta vypustiť potenciálne nedokončený produkt (ktorý by mohol poškodiť jej dobré meno a reálne ohroziť jej postavenie v hernom biznise) len kvôli netrpezlivosti zopár usoplených teenagerov? Hlavne ak to vymyslené "odkladanie" termínu hry a polročná beta znamená free reklamu a väčšina z tých frflajúcich ľudí si to aj tak kúpi, len preto, lebo diablo 3.
        • Termin vydania stanoveny oficialne nebol ale to nic nemeni na fakte ze to posuvaju uz dost dlho a myslim, ze povedane tvojimi slovami "spolocnost ako blizzard" by nemala mat problem uz to konecne odladit a vypustit von. Dristy o ohrozeni ich pozicie na trhu a zopar nedockavych usoplenych teenegaroch si strc za klobuk, ty skuseny distingvovany dedusko.
    • +1 Máš ho tam. naprosto souhlasím. Stále mám ale předobjednanou CE edici na xzone a nezruším ji. Taky mám i Book of Cain. Něvěřím tomu, že by mě D3 zklamalo po příběhové stránce, ale bojím se, že už to nebude na několik desítek rozjetejch charakterů a nesčetněkrát dohranej singl. Wilson a jeho banda přišli se zajímavejma nápadama, ale jak se to čím dál tím víc protahuje, tak se oklešťuje, vrací se zpět k zajetému systému, kterej nastolil Blizzard North. A kecy, že na hře budeme dělat, dokud nebude skvělá, tom usnad věřej jen naivky, který by v životě nemohli řídit firmu. Je to jenom o penězích a Blizzardu hoří zadek. jednou zrušenej projekt a překopanej...původní plán bylo vydat to v roce 2009 (je to obvyklej čas) a pak byly stanovený vánoce 2011.
  • prakticky ze hry odebrali vyvoj postavy, tak jak ho lidi znali z D2. ted neco zase vratili, kdyz zrusili runy jako predmety a nahraidili je ekvivalentem skill pointu ve forme runoveho efektu. bohuzel to je jen zase dalsi zjednoduseni. vysledkem je, ze jediny rozdil mezi stejnou tridou postav na stejnem levelu budou jen predmety. vse ostatni si muzete menit dle libosti. pro me to je treba nocni mura :D mel se to prerozedolovani rad i kdyz to treba bylo jen o jeden bodik nekde jinde, tak porad mel clovek pocit odlisnosti. ted je to opravdu jen o vybave a skillech a runach, ktere budete pouzivat a az hra ukaze jestli kazdy bude mit svuj unikatni styl a vybavu na to zamerenou, nebo to skonci tank, ze se proste pojede to co je nejlepsi na konkretniho moba, bosse. pokud to bude ta prvni moznost, tak se mame opravdu na co tesit. pokud spise ta druha, tak porad zustane farmeni predmetu :) spatna hra to urcite nebude a jako vse od blizzardu se to bude moc dobre hrat a kdo mel moznost si zkusit betu, tak vam to jen potvrdi.
    • mam takovej pocit ze to v zadnym pripade nebude hc zalezitost, ale spis ze to bude delany pro masy, věčná škoda, dokázal bych si představit unikátní specifický skill tree pro každou postavu, kdy budete muset opravdu přemejšlet kam investovat jakej bod, abyste se dostali dál.

      Pokud se nepletu taky i lidi z bety říkaj že je to moc lehký
      • Porad to je ale jenom beta jenom ani ne 10% obsahu cele hry;)) Je jasny ze to je lehci vdyt Diablo 2 bylo taky ze zacatku 1 aktu lehonky;) v bete je max level 13 a kdyz jsi u Skeleton Kinga poprvi tak mas mezi 6-8 level takze je jasny ze lidi co maj 13 level v bete a behaj uz po desaty na skeleton Kinga ze jim to prijde jednodusi;)
      • A "ľudia z bety" o tom majú určite dobrý prehľad. *7* Hlavne preto, lebo v bete je dostupná až celá tretina prvého aktu najnižšej obtiažnosti.

        A dúfam, že mi tu nikto nebude hovoriť, že diablo 1 alebo diablo 2 bolo niekedy "hardcore" záležitosť.
    • Tak to bolo aj v diable 2.

      Bolo niekoľko dobrých buildov a tie boli založené na kombinácii istých highend predmetov. Rozdeľovanie bodíkov bolo úplne nepodstatné, lebo ak si chcel top build, tak si aj tak dával body stále do tých istých atribútov/skillov. Ak si ich dal inde, tak si mal subpar postavu, ktorá síce mohla byť originálna, ale rozhodne horšia v masovom vyvražďovaní obyvateľov pekla.

      A vôbec nebolo nezvyčajné, ak niektorí ľudia začínali novú postavu/build na základe toho, aký uberunikátny predmet našli so starým charakterom.
  • Odulin
    Škoda, že to není jako když vycházela dvojka nebo jednička. Net sem neměl..žadné přehypování nehrozilo. Prostě to přišlo skoro z čistýho nebe a bác byla to pro mě pecka. Takže teď nesleduji skoro žádné informace..videa už vůbec ne. Mám před očima dvojku a jedničku a jen na tom budu stavět. *3*
  • Skor som mal namysli to, ze nie je mozne namapovat lubovolny skill na tlaciko mysi (len skill v danej kategorii, comu vobec ale vobec nerozumiem).
    • To sa samozrejme dá. Sám som betu hral a na 99% všetkých úkonov som využíval g700.
    • toto mala byt reakcia na Veskoslav@tiscali.cz, sory
  • best PR bullšit evr ale tak o hypu okolo ďábla sem už psal v minulym příspěvku
  • Když vidím videa z Diabla 3, tak já nevim. Jasný, že grafika není všechno, ale..........sakra vždyť i Titan Quest, který je starý 6 let má lepší grafický zpracování a o Sacred 2 ani radši nemluvim. Sice Diablo 2 taky mělo ve svý době zastaralou grafiku, ale grafický styl se mi líbil, bohužel u Diabla 3 se mi ani ten styl nezamlouvá. Možná to bude tím, že to dělají jiní vývojáři. Soudim podle videí, betu jsem nehrál. No uvidíme. Snad to bude stejně návykové jako jednička a dvojka.
    • Ethy
      Zrovna teďka hraju Titan Quest a teču u toho, neskutečná volovina s prominutím, zlatý Diablo 2. Grafika není všechno a i přes můj počáteční hejt wow grafiky u D3 jsem se už nějak přes to dostal a vůbec mi to nevadí.

      Diabla 3 se taky trošku bojím, ale jdu do toho s tím, že to nepřekoná dvojku, a tak by do toho s tím měl jít každý... Podle mě si myslím, že Bashiok naráží zrovna na tohle.
      • tiez nesuhlasim, titan quest, bolo po D2 prve take akcne RPG (ci H&S), ktore som si celkovo vychutnal, to druhe bolo torchlight, a teraz naozaj to nemyslim celkovo graficky, lebo torchlight nemalo svetobornu grafiku ale dalo sa a hratelnost bola tam, tak ako je aj v titan quest, mne skor jedine co na tq vadilo bolo iba obdobie do ktoreho je casovo zalozeny (neznasam vzhlad vybavy hrdinu, zbrane, brnenia, skratka chlapik pobehujuci v toge a v nejakych papuciach my nenahana strach a ani nevzbudzuje dojem silneho hrdiny a o respekte ani nehovorim, dal by som mu dve facky a rozplakal by sa a utekal za mamkou - cisto obrazne povedane)
      • Sám si volovina. Titan quest v mnohých smeroch d2 prekonal o míle.
        • Ethy
          Aha, no tak jsem asi slepej když nevidím v čem. Totálně mě to nudilo, takže si myslím že stále platí již tolikrát otřepané gameplay > grafika
          • Tiež si to myslím.
            Asi si slepý a stále platí, že gameplay > grafika.
    • Veskoslav
      Soudit podle gameplay videí je trochu nesmysl (ale vcelku pochopitelný, při absenci dema). Měl jsem to štěstí hrát a nemyslím si, že by byla zastaralá. Už jenom jak jsou detailně zpracované trsky knihovny mi vyrazily dech.
      • Mně nic jiného nezbývá, než soudit na základě videí. A nějaké tvé osobní postřehy z bety? Jak je na tom hratelnost s porovnáním Diabla 2?
        • Ono stačí počkat na chvíli kdy se ti dostane hra do ruky a nebrečet nad videama :D
    • když to tenkrát v roce 2009 slavnostně odhalili tak sem si napřed myslel, že si dělaj srandu a každou chvíli sem čekal na borazovce JOKE a pak nový video s pořádně ponurou atmosférou.

      Tohle vypadá jak kdyby se mi pokémon vystříkal na obrazovku.
  • Hairy_Ass
    Jestli D3 přirovnává k posledním filmům od Shyamalana, tak to potěš koště! *1*
    • Core
      Jo, přeně to jsem psal... Ten člověk z Blizzardu nemá soudnost *1*
  • Pane redaktor Q2 neni leto...xD Jen narazim na konec clanku na to ze se ho fanousci v lete mozna dockaji..
    • Veskoslav
      Tak 21. červen už léto je. Aspoň to astronomické:)
  • Blizzard by nikdy nevydal nedodělanou hru, ano, to je možné ale taky blizzard nikdy nesplnil to co slíbil, nechápu jak jim to může někdo ještě žrát. To co slibovali u diabla 2 nesplnili ani zlomek z toho
    • Porad me zarazi co bylo na D2 spatne??Nechces nam to rict?
      • Malleth
        Healing systém - Možnost nakoupit si bez problému hromadu potionů dost zjednodušila/zkazila gameplay. Opasek navíc zbytečně zabíral čtyři rychlý klávesy.

        Skill tree - Člověk musel investovat body i do nechtěných skillů aby se dotal k těm co potřeboval. Některý skilly navíc byly úplně k ničemu, což při prvním průchodu hrou nešlo předem odhadnout a hráč neměl možnost ty ztracené body získat zpět.

        Našlo by se toho určitě víc. Obě to jsou ale věci (pokud je to pořád ještě pravda) který v D3 komplet překopali
        • v D2 ale byl reset skills v prvnim aktu u Akary;) a pokud si nebyl jouda tak sis mohl precit na co ten skill je v cem je dobrej atd a obavam se ze na prvnim hrani je to nejzajivamejsi jak zkousis veci ktery neznas;) Opasek navic co to je za nesmysl?:D D2 si bez opasku neumim predstavit teda to fakt ne:D
          • Malleth
            Je sice fajn zkoušet nový skilly a mě to taky baví, ale automaticky pak máš slabou postavu, když máš skillpointy rozmělněný i mezi zbytečný skilly.
            Jestli ten reset později přidali, tak to je v pohodě, ale v době když sem to hrál to možný nebylo.

            Co se opasku týče (jak tu píše tck) je zbytečný mít čtyři sloty. Stačí jeden.
            Hlavně ale jak sem psal tím trpěla gameplay. Hráč mohl ty potiony spammovat jak o život a když došli, vykouzlil portal, doběhnul si pro další a pokračoval.

            V D3 je systém healing orbů, který padaj z nepřátel, což je podle mě super nápad jak mít líp vybalancovanou obtížnost.
            • Ted presne nevim asi healing orby zustali i s lahvickama ale uz tam sou zas normal lahvicky zabiraji jeden slot a pocet kolik jich v tom muzes mit neznam:)
          • reset skillu u akary pridali az sto let po vydani hry... a ten healing myslel asi tak, ze kdyz mas 4 * 4 lahvicek, stejne je nikdy nepouzijes vsechny, stacilo by treba jen 4*1 aby to bylo alespon trochu napinavejsi)
      • Veskoslav
        Neporazil Diabla. Tak proto:-D
        • Hm Diabla jsem zabil na hell, neporazil jsem Baala, hrál jsem teda čistě singl, neříkám že mě nebavila, najděte si starý score nebo leevl s preview a uvidíte že jsou to šarlatáni, D1 ve svý době byla revoluce, D2 ostuda, co se ale dobře hrála, toť vše
        • To je taky moznost:D a nebo spis se mu to tenkrat sekalo tak to ani poradne nehral:D:D a ani nevi ze je LoD a patch 1.13:D
          • Sekalo? Dyk v tý době to byla po technické stránce zastaralá ostuda 640x480 a datadisk přinesl "zlepšení" na 800x600, spi dál...
    • Pokud jako dukaz toho, ze nesplni to co slibi, musis pouzit 12 let starou hru, tak to na tom jsou jeste hodne dobre. Obzvlast kdyz kazdy rok neco vydavaji.
      • jj vydávají datadisky k WoWku
    • Co se ti nelibilo na D2?:O a dvojku delal Blizzard North a ne primo Blizzard;))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit