Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozně nechutný je jak ze všeho lítá hromada jisker.
  • MidnighT91
    Desetiletej bratr kterého baví Carbony, mi na otázku jestly ho ty nové speedy teda baví odvětil, že větší sračku nikdy nehrál a pak si šel zahrát Call of Duty!!! Tak to vidíte, to ani nepotřebuje recenzi...
  • Možná by nebylo od věci kdyby tady na games zrušili číselné hodnocení úplně. Mám totiž pocit že většina zdejších recenzentů je potáhaná po ječmenu, protože jak jinak si vysvětlit ty číselné hodnocení, které naprosto neodpovídají textu...

    Po MoH se nepoučili a kdybych chtěl začít nějaké konspirační teorie začal bych asi tím že obě hry má v distribuci EA, ale radši to nechám bejt... :)
  • Je super, když to recenzent napíše tak, jak to je. Jen tak dál ;)
    • Moje rec. Zadne podplacene oslavne recenze na tenhle hnuj.
  • proč nikdo nemá odvahu tomu dát známku, jakou si to zaslouží? Chválim, že jste oproti ostatním nedali 8 a podobně, ale 6 je podle mě pořád ještě moc.. reálných mi přijde 4-5....
  • Recenzent kecá blbosti tohle je 9 ková hra... a nemyslím si to sám... zkuste treba ign.com a spoustu jinych webů
    • LOL, protože hodnocení o IGNorantů má nějakou váhu. *15*
    • Taky hledím jak se ty názory rozcházejí. Podle většiny recenzí jasná volba, ale podle reakcí hráčů bych to dával jako dárek k Nesquiku (trošku jsem to nadsadil, tak špatné to není, ale na 8-9 to určitě nemá)
    • Smetana.pavel
      http://www.metacritic.com/game/playstation-3/need-for-speed-most-wanted---a-criterion-game
      ano, třeba na Metacritic je průměrné hodnocení recenzí 85.... ale průměr od hráčů je 5,4.... tak nevím kde který recenzent kecá blbosti.. já osobně s NFS most wanted bojuju 3.den a jsem na pomezí 5-6...
      • Smetana.pavel
        http://www.ddworld.cz/herni-sekce/recenze-her/recenze-a-test-need-for-speed-most-wanted-2012-posledni-rana-pro-umirajici-serii--4.html
        27%
        je vidět že tahle způsobí hodně rozporů :-)
  • Mam OT dotaz tak me prosim neukamenujte. Kdyz si koupim Rocksmith u nas obsahuje cd key do steamu nebo ne? Predem diky.
    • Sice OT, ale jo, aktivuje se to na Steamu klíčem. Protože tady jsou schopní Tě umínuskovat a neodpovědět *3*
    • Jo Rocksmith to je naprosto úžasná závodní hra. Ale slyšel jsem že to předjíždění tam není zrovna nejjednodušší, ale i tak přeju hodně úspěchů.
  • Keyz
    Když to vidím,tak jsem si vzpomněl na video u NFS 1.Jak jsem to pořád hrál a pak i další díly.
    Tohle je fakt hra na prd.
    Taky je škoda,že v pozdějších dílech nebyla videa točená kamerou a reálná auta.To se mně u NFS líbilo.Pak zajímavá auta v NFS 2.
  • Proč " průměrný závoďák" dostal nadprůměrné hodnocení?
    • jindra.veliky
      protoze autor nemyslel ciselnej prumer?
    • Keyz
      Obávám se,že 5 zde není průměr.Hodně her zde má 7+ a často to dle recenze jsou průměrné hry.
      Taky bych rád viděl 5 jako průměr.Pak by zbylo více místa pro to dobré hry.
  • KONEČNĚ .... každý to vychvaluje jak je to super a já už pomalu měl pocit, že hraju jinou hru než ostatní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit