Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Most Wanted jedničky jsem hrál jenom demo a celkem ušel. Škoda, že to došlo takhle daleko a NFS už se řadí k další slepé sérii vedle MoH, Sims, Battlefield...
    • Most Wanted 1 jsem dohrál snad 7x a pořád mě to baví, grafika je sice taková trošku "kreslená", ale příběh, tuning a tempo tam pořád je. Jinak ať se opováží udělat něco podobného s Undergroundy.
      • Kinet1c
        suhlasim, ked uz remake tak poriadny remake a nie toto, som sa tesil na nieco podobne ako MW 2005, ktory som nedavno znova dohral, ale toto je .. ja neviem co toto je, ze to nie je zabavne tak to urcite a ze ani honicky s policiou ma nebavily dvakrat tak to tiez, ked uz ujdes a vojdes do ulicky zrazu znova policia odnikud sa zjavy a zrazu ich mas vsade. Preteky hnus, ako kazde auto na zaciatku dlho som to nehral a teraz lutujem ze to mam :D, tak sa snad chova rovnako na ceste, a rovnako rychlo dokaze ist, jedinu vynimku som postrehol pri ariel atom a to tu, ze dokazalo ist viac ako 220 (toto je magicke cislo ktore vecsina aut dosiahla a potom sa im akosi nechcelo zrychlovat a to hovorim o porsche, marussia a takom lambo gallardo spider, no neviem, hra je to odflaknuta, robena tak ako keby niekto rano vstal buchol si po cele a povedal si a mam to, hra hotova. Je jedno co mu ludia vraveli ze to nebude ono, je jedno ako dopadol prieskum a neviem co hlavne ze jeho vizia musela byt naplnena a naplnila sa, podplatene recenzie, nie ako tato, asi urobia nejaky ten zisk, ale akonahle ten co cakal mw nieco ako z roku 2005 iba v novom krajsom kabate + novinky na trhu z autami, asi bude nie sklamany to je slabe slovo, spravne je asi nasrany, zbytocne vyhodene peniaze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit