Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesekli ste sa v desatinnej čiarke??
  • Kéž by se vrátily k tématice underground 2 nebo ProStreet(nejlepší díly série pokud nepočítám porche díly a Shifty pro mě nejsou NFS) a nějak by to daly dohromady tak by to třeba aj dávalo smysl ale tohle mi přijde ujeté.......prostě už dle mého názoru není ani tak co vymýšlet jako spíš vybrat z téhle dlouhé série snad to nejlepší a dát to do jedné pěkně velké kostky ....
    • Jenomze to oni neudelaj ze by zkombinovali to nejlepsi ze vsech dilu z jednoho prostyho duvodu. Tezko by to potom zlepsovali a prisli by o pravidelnej podzimni prijem z prodeju kterej maj poslednich x let. Ja bych si taky pral aby to jezdilo podobne jak nfs u2 ve dne v noci za ruznyho pocasi po krasnym meste s okolnima horskejma silnickama kde poldove neprekonavaj fyzikalni limity svych vozu. Abych si mohl vybrat z ruznych druhu aut a mel moznost si je poladit jak vzhledove tak co se tyce jizdnich vlastnosti.
      • To, co jsi napsal, není pravda. Oni očividně nepotřebují nic zlepšovat, aby na tom každý rok vydělali minimálně stejně, jako v roce předchozím.
  • Hergot proč já jsem to hodnocení čekal... ne ne... NFS serie pro mě skončila. Criterionu přeji další Burnout, jsou to velice dobré hry, ale od serie NFS (taktovka vydavatele je taktovka vydavatele) už nic moc nečekám.
  • Tesla Roadster má nitro... Asi jediná část hry kdy jsem se bavil...
    • A já jsem si před lety dělal srandu, že by měli dávat vstřikování N2O do tramvají...
      ...a ono už je to tady.
    • no co co? tys nikdy neboostoval mobil tim ze bys mu do Li-ionek pustil trochu dusiku? *1*
  • Zvlastni, ze se recence od IGN tak zasadne lisi. Vetsinou to aspon ramcove koresponduje.
    • Kdyby jen IGN. Edge, ten prisny Edge, dal devitku. Nekomu se libi, nekomu se nelibi. A Cesi a Slovaci cekaji asi na zazrak, poslednim 5-6 NFS davaji maximalne 4/10, vic si ten brak nezaslouzi.

      EA by meli dalsi dil sverit Bohemce nebo 2K Czech. Jen u nas vime jak to udelat spravne. :)
  • Já bych bral hru jako byla Jízda z Mafie 1 akorát v moderním prostředí. Jsem si jistej že to by mělo u hráču úspěch.
    • Je třeba říct, že Mafia má paradoxně mnohem věrohodnější jízdní model, než všechny ty vznášedlovo-lodní blbosti, které dneska vycházejí. Včetně tohoto Need for Speed. Nevím, jaké psychotropní látky dnešní vývojáři požívají, ale dříve bylo zvykem udělat arkádu přinejhorším tak, aby to auto pocitově alespoň připomínalo (tzn. musí na to působit rozumné setrvačné síly, musí to mít čtyři kola, těžiště někde uprostřed, nějakou adhezi a nějakou poháněnou nápravu), a aby tak jízda taky vypadala. Nechápu, proč se všichni snaží napodobovat Outrun, vždyť to je automatová hovadinka a auta takhle nejezdí. Jestli chtějí dělat vznášedla, ať je udělají, ale neměla by vypadat jako auta.
    • Ja zrovna pamatuju ze jizda v Mafii 1 me dost stvala. Mam na to trochu mlhavy vzpominky ale v ty dobe vim ze me tocilo ze mafani a poldove maj auta jak rychlejsi tak jim drzi lip v zatacce.
  • No kdyby autor hral PC verzi tak by mozna dal jen 3/10 hra se neda hrat aspon na klavesnici a stezovalo si i par jinych lidi mozna v diskuzu je vetsina o tom jak EA neumi udelat hru aby se dala hrat. Osobne si myslim ze tahle hra ma bliz k NFS: Motor City o kterem snad nikdo ani fanousci NFS serie asi neslyseli, jednalo se o ciste online NFS velky propadak na internetu to slo jeste najit cca pred 10 lety. Uz nekolik NFS co vyslo po sobe jsem nehral a jak to tak vypada NFS asi uz se nikdy nevrati ke sve slave jako u Porsche a Underground.
  • Vypada to na dalsi prohru pro lidi, co uz par let marne cekaji na novej dil z Need for Speed serie, kterej by je skutecne bavil. Puvodni Most Wanted byl vlastne posledni nfs titul, ktery jsem dohral (i kdyz s mensim sebezaprenim). Pak to slo do haje. Hodne se mi ze zavodnich arkad libil burnout paradise city a dost lidi pise, ze tohle je podobne. To jako vazne? Obnovene nfs hot p. od Criterionu mi i pres pozitivni ohlasy vubec nesedlo. Ma tohle cenu vubec (pro fanouska paradise city) stahnout na zkousku?
    • Podle mě to za zkoušku stojí - mě nový HP taky vůbec nebavili, Run jsem ani nesháněl, ale Most Wanted jsem zkusil jen tak. A světe div se, mě ta hra fakt baví, snad poprvé, co mě NFS zabavilo od dob původních MW. Sice to už není NFS jako takový, ale podle mě tomu to smísení s Burnoutem pomohlo a na odregování je to super. *3*
  • Nechápu na co si všichni stěžují dle mého názoru se tento díl narozdíl od předchozích velmi povedl. Ano přiznávám, že jisté aspekty hry ničí pocit z rychlosti např. když narazím ve vysoké rychlosti do barikády policejních aut tak se zdemoluji nakaši. Ale jinak žádná výtka. Grafika je unikát, auta jsou pastvou jak vzhledově tak zvukově pro oči a uši a celkově mě hra baví.
  • El-Bravo
    Chci NFS s jízdním modelem ze shiftu, free roam, plnohodnotný tuning a model poškození z burnout paradise.....Ano vím. chci hooooodně moc a asi se ani nedočkám *1* *3*
    • jo a ješte bych pridal ai souperu ktera necheatuje
    • Posledni plnohodnotny tuning byl v Underground 2 ... jo to byla extaze kdyz sem spravne naladenym turbem a vstrikama vymack ze skyline dalsich 50 kW *14*
      • Taky me to strasne bavilo ladit si a upravovat auta. Vyladit si auto na skvely driftovani po meste nebo zavodak ktery kdyz byl treba nedotacivy tak sem zmensil pritlak na kridle a srovnalo se to nebo me bavilo jenom poladit nakou ameriku a jenom se vozit po meste s tim ze sem obcas na to slapnul a nechal motor zarvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit