Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, že někdo nemá čas, náladu, chuť nebo trpělivost grindovat, ještě neznamená, že grind je úplně špatně. Nepamatuju závodní hru, kde by nebylo potřeba grindovat, aby se člověk dostal k nej autům. Jasně, to losování kartiček je trochu divný, ale hráč si může vybrat, jestli bude losovat kartičky a grindovat body do trade-in a nebo si vyjezdí nějaké kredity a kartičky nakoupí za ně. Za 4 hodiny závodění (ještě před zásahem do odměňovacího systému) jsem vylepšil 2 auta z nuly na max a ještě mi zbyla hromada kreditů, jak rychleji by to ještě mělo jít? (Chápu, když potřebuješ napsat recenzi za 2 dny, 4 hodiny jsou moc, tak se prostě napíše "Moc grindu, F2P, P2W, bububu, ruce pryč". Zoufalý.)

    V těch legendárních a pořád omílaných Underground 2 jsi za CELOU hru vylepšil 2 auta z nuly na max. Nebo třeba Forza Horizon 3, další často zmiňovaný titul... Losování, mikrotransakce, grind jako prase (už jsi tam někdy zkoušel vydělat milion kreditů závoděním?) a dostala 9/10. Ale Payback za to samé dostane 4/10, přitom na tom zdaleka není tak špatně. Tak kde to jsme?

    Samozřejmě můžeme chtít, aby nám hra dala všechno zadarmo už na začátku, ale... to bych tu četl zase stesky nad tím, jak tam není žádná výzva a člověka nic nemotivuje hrát dál.

    Za mě nejlepší NFS za posledních 6 let, takže doufám, že žádné umírání nebude. Zvlášť když do The Crew 2 zbývá půl roku (navíc jednička nebyla zrovna desítková hra) a Forza Horizon 3 mě po 150 hodinách už fakt nebaví.
  • ucho
    však ano, je v pořádku v recenzi vyčíst věci, co jsou na hře špatně, proti tomu nic nemám.
    ale napsat do verdiktu, ať lidi s hrou neztrácí čas, mi přijde jako že recenzent nevěděl, co do toho verdiktu napsat. tady na webu je nějaké číselné hodnocení, které se snaží sumarizovat hru jako takovou. známka 4 jako taková už ze svého popisu značí, že hrát by to měli jen největší odvážlivci. ale to je na každém člověku. podle mě to recenzent takhle napřímo říkat nemá (tohle svým způsobem definuje to číselné hodnocení, kdy 1-4 za hraní prakticky nestojí) a rozhodnutí by měl nechat na samotných hráčích. ale tak je to z mé strany takové hnidopišství.
    prostě mi tu chybělo trochu kreativity.
  • kubi-wan
    Recenze má sloužit jako doporučení. A některý recenze holt doporučujou nehrát špatnou hru.
    Přijde mi naprosto v pořádku v recenzi vyčíst věci, co jsou na hře špatně... a odradit tak hráče před vyhazovánim peněz za očividnej šit.
  • takova dlouha recenze o tom abych si to nekoupil ? abych od toho dal ruce pryc .. neni to trochu plytvani recenzentova draheho casu ? *1* stacilo napsat verdikt a cau *5*
  • ucho
    já si myslím, že recenzent by měl recenzovat a popsat hru. pokud ve svém verdiktu lidem říká, ať se hrou neztrácí svůj čas, je to podle mě fail recenzenta. tuhle hranici by podle mě profesionální recenze překročit neměla. každý hráč má snad dostatek rozumu na to, aby se sám rozhodl, u čeho bude trávit svůj čas. recenze mohou někomu pomoct při rozhodování, ale natvrdo někomu říkat, co nemá hrát? to se moc často nevidí.
  • Overili myslis jak? Ze si prectou mizerny hodnoceni v recenzi a pak vyhodej 40 ecek aby si overili jestli to tak je zvlast kdyz podle vseho ta hra nestoji za moc ani tak? Prekvapko, ty recenze tu jsou prave proto aby ctenari ty prachy neutraceli zbytecne,

    Ja jsem teda videl i Adamuv gameplay a neprislo mi ze by frustraci z grindu a mariase se speed kartickama vylozene simuloval...

    Co se tyka arkadovejch zavodu tak si myslim na trhu je co hrat a tak znacku NFS meli nechat davno dustojne umrit namisto tech chabych pokusu o zachranu na JIPce s 365 pokracovanim...
  • Jak může být kategorie Runner zbytečná, když je v podstatě jediná, která nějakým způsobem posouvá příběh? Zbytečná je podle mě kategorie Drifter, protože po třetí kapitole už nemá žádné využití. Overwatchi, hrál jsi to vůbec (dál než do druhé kapitoly)?
  • No vidíš a já bych klidně dal 7/10, tedy jen o něco málo méně než třeba Forze Horizon 3.
  • Zahraj si ten Payback. Ona to opravdu lepší verze předchozího dílu je, jen ti redaktoři asi hráli nějakou jinou hru (nebo to maj na háku).
  • Jenže v té hře žádné F2P prvky nejsou (dohrál jsem ji ještě před zavedení změn v odměňovacím systému a nezaplatil jsem ani korunu nad pořizovací cenu hry). Nechápu, kde je tam pořád ti redaktoři vidí. Někdy mám pocit, že tu hru hráli dvě hodiny, pak se podívali, co píšou jinde, a napsali to stejné.

    A čtenáři pak tenhle nesmysl papouškují, aniž by si ho ověřili. Demence.
  • Takhle dobře sem se u recenze už dlouho nepobavil *1*
  • takže zase odpad , no to nie je dobre pre sériu
  • Pokud je hra free... je f2p mikrotransakcni system ok... pokud je hra placena, ale je to onlineovka je podobny system na presdrzku ale da se pochopit a prodluzuje pripadny zivot te hry (servery neco stojej)...pokud je to ale singlovka (a bez ohledu na pofiderni onlinefuknce) je hra s AI protivnikama proste singlovka... je hodne chucpe chtit u (v tomto pripade dost krvave) placenyho titulu tahat z hracu dalsi penize, natoz je k tomu takhle nutit.

    Adamovi diky za uprimne varovani a tady asi nezbejva nez Lukasova rada z fightclubu... hlasovat penezenkou a ukazat EA (a jim podobnym) prostrednicek.

    Za mne porad plati ze od zavedeni "origin only" politiky, mne EA nepresvedcilo abych si byl ochotny nainstalovat dalsiho klienta a s takovym pristupem si uprimne rikam ze uz mne asi ani nezajima co u nich bude vychazet.
  • Overwatch
    Máme na to dost lidí, já se do toho zas tak nehrnu a třeba simulátory fakt nehraju, spíš jen ty závodní arkády. A teď to tak nějak vyšlo na mě, i když bych byl teda radši, kdyby zrovna tohle NFS recenzoval někdo jiný... :)
  • A proc je recenzuje az ted? Jen uprimny udiv nad prvnim zhodnocenim velke zavodni hry, byli jsme zvykli na jine autory.
  • Overwatch
    Zhruba někdy od dob Road Rashe a prvních Micro Machines.
  • Ristoro
    Jako hrát toto po Forze, to je jak kdyby mě ve dveřích napálil Tyson a ještě mě někdo polil horkou vodou v rozkroku.
  • Ristoro
    Skvělá recenze, naprostý souhlas a já bych dal dokonce 3/10. Ta "fyzika" co v těch hrách už nějaký pátek je, je sama o sobě 5 bodů dolů.
  • Výblitek jako vše od EA z poslední doby...
  • Od kdy hraje Homola zavodni hry?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit