Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak se nemuzu zabvit dojmu, ze to chteli udelat jako The Crew, jenze ono to The Crew je ve vysledku o hodne lepsi a znacka NFS opet umira.
  • Systém progrese alias P2W ?
    Očividně EA dělá to, co umí nejlépe, ničí další herní sérii.
  • Jack1947
    Tohle je prostě horší verze Burnout paradise ten otrevřený svět a řízlé trochu MW 2013 + jsaou tam mikrosrantakce které ve Sp jsou už dost postavené na hlavu.

    PAY to grind *12*
  • Vy se aspon nudite, ale ja kdyz zapnu hru od EA tak jdou na me mrakoty. Hrat jejich hry je vazny hazard se zdravim. Mela by to prosetrit lekarska komora.
  • Nic jineho jsem necekal. EA opet nezklamala. Meli by se spis omlouvat ze neco takoveho vubec vydali a kazdymu predplatiteli jeste zaplatit tucne odskodne. Hnus tohle.
  • Jem rád, že alespoň někde se lze dočít normálního střízlivého hodnocení hry. Ty 8/10, 9/10 atp. to jsou prostě super známky a u takovéto hry nemají co dělat. Asi podplacenost či nějaká provize nebo nevím ale jsem za games.cz rád. Koupil jsem na XOne nedávno za 750 kč Mass Effect Andromeda, abych se za tuto částku přesvědčil, že je ta hra fakt tak špatná a jak to vnímám? Je špatná, ovládání postavy je těžkopadné jako by klouzavé, hra mi připadá po technické stránce taková jako by neplynulá, asi nízké FPS. V čem je ale ten největší problém? V herní náplni. Chceš lepší zbraň? Dej si jí v laborce vyzkoumat a zároveň najdi požadovaný dostatek surovin. Proboha přoč si jí prostě nemohu pořídit hned. Nejen že je hra takto zdržována grindováním, které není vůbec zábavné ale celý ten otevřený svět je nekonečné proklikávání se z planety na planetu, z ikony na ikonu, soustavně je hráč zdržován rozhovory a úkoly kde máš letět na Eos, tam dojít na požadovaný bod, poté se vrátit na Nexus, tam pohovořit s tím, ten tě zase pošle na Voled atp. Žádná akce, žádný poutavý příběh, jen otrocká nuda. EA to tedy válí, ty jejich hry jsou čím dál tím větší odpad. Když jsem si zplatinoval Mirrors Edge Catalyst, říkal jsem si, a tohle jako mělo být co? Ten svět, celé to bylo tak nudné, příběh na tři-čtyři hodiny a to ještě tak nezajímavý. Fakt se nedivím, že se jim bortí půda pod nohama. Zapnu si Horizon Zero Dawn, bavím se. Zapnu si Rise of The Tomb Raider, bavím se. Zapnu si Uncharted 4, bavím se. Zapnu si Forza Horozon 3, bavím se. Zapnu si Nier Automata, bavím se. Zapnu si hru od EA a nudím se.
  • Jack1947
    No s dlc to u mě vytáhla až na 6/10... možná 7 púrostě paradox kdy DLC překonaj nudnou původní hru.
  • tu sérii by už konečně měli pohřbít a zkusit něco jinýho... cokoliv jinýho...
  • Tak se třeba podívej na poslední podcast s Bětkou tuším. Většinou to bylo v duchu, hráči jsou tupci.. haha, takové zásahy do hry nevadí, ať si herní firmy dělají co chtějí :)
  • Smysl to nedává, problém je v celé té myšlence a ne v tom jak to někdo ve své hře nastavil. To je stejný jako když lidi nevidí problém v komunismu, jelikož se jim líbí x věcí, ale přeci samotná ta ideologie je úplně mimo :) Tohle je úplně stejný a nejde to oddělit.

    Veškerý herní obsah má být získatelný hraním, jakýkoliv externí faktor je špatně.
  • A kdo by jim to měl napsat? Hráči? kde v uživatelských recenzích na steamu třeba? TAk proto : https://games.tiscali.cz/tema/valve-podnikli-dalsi-krok-proti-umelemu-ovlivnovani-uzivatelskych-recenzi-na-steamu-305711
  • Jakou má prosím FH3 spojitost s Top Gearem?
  • jindra.veliky
    kdyby radsi udelali lepsi verzi lonskyho dilu - lepsi tuning, mapa, vic aut, viz zavodu, modu, treba pohled z kabiny a i moznost trochu vic HC jizdniho modelu - neco jako rozdil mezi Underground a U2, tak by to mohlo byt ok, ale oni udelaj presne to kvuli cemu se na serii kazdej vys*al... *10* pribeh slatanina, temer zadny zataceni, ovladani jak z mobilny hry...
  • Skvěle a pravdivě napsaná recenze, jen s tím hodnocením bych byl osobně ještě o bod přísnější. To, co se děje s kvalitními herními značkami v poslední době, je katastrofa.
  • :-))))))) nechápeš vůbec nic, protože mi je naprosto jedno za kolik si vydělám na jaký auto. Tu hru zapínám tak 2x do měsíce a na kontě mám vyděláno požehnaně. Pokud nevyužíváš bugy, nesnažís se, aby ti někdo nacheatoval peníze rozhodně na nejlepší auto nevyděláš......navíc auto ti opravdu v této hře je fakt strašně platné. Jaká jsou ty DLC? O zábavě nemůže být řeč, cca 5-10 opakujících misí, abych si mohl zahrát DLC stojí to třeba i 10 mega a věřím, že spousta jich koupí za real money...každé DLC je pouze o vytahování realných peněz, protože nové letadlo za 30euro je lepší než se dělat roky s hrou:-) každopádně, je mi to totalně u piiiiiii. Zivotaschopneho stavu? Ano to máš pravdu, chlavně toho jejich, ab, jim to krásně dotovalo jejich vývoj her.
  • Zahrej si na internetu, možností máš dnes spousty:-) a to, že bys naházel do matu je mi stejně jedno jako když si někdo koupí nové auto, obleček a cokoli jiného do hry za peníze. A pokud je hra postavena na modelu, že mě ve své podstatě nutí i po zapoacení plné ceny dále platit, nekoupím hru vůbec....v případě Nfs je to stejně jedno, je to absolutní píííí
  • mx0r
    Boze, na tuto sprostost to bola aj skoda tolko pismeniek v recenzii. EA by potrebovalo uz naozaj riadne padnut na hubu.
  • Očividně jo, když na to reaguješ. Tak doufám, že si tvuj mozeček bude dlouho pamatovat *2*
  • kubi-wan
    Doufám, že si EA (a jim podobní) konečně uvědoměj, že spoustu hráčů se*e, když jsou ojebávaný. A mikrotransakce jsou jeden z největších ojebů v současnym hernim průmyslu. Je to mor, co nemá ve hrách za plnou cenu co dělat!
    A doufám, že si i blbí hráči uvědoměj, že jsou ojebávaný... a přestanou od EA (a jim podobných) tyhle m*dky kupovat.
  • Tohle je ta gemblingová hra s prvky závodění?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit