Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak další hra co si nepořídím.
  • Overwatch
    Tohle jsem nikdy neobhajoval. S mikrotransakcema obecně problém nemám, sám jsem například v Overwatchi utratil desítky eur za loot boxy plné kosmetických blbostí. Dokonce nemám problém ani s mikrotransakcema, které ovlivňují hratelnost, POKUD (a to je klíčové), nemají negativní dopad na hratelnost. Pokud je to všechno dobře vybalancované.

    Z poslední doby viz třeba Assassin's Creed Origins, kde člověk pomalu ani neví, že tam nějaké mikrotransakce jsou. Hře nijak neškodí, není nutné je řešit, jsou tam tak nějak "navíc" a je to úplně v pohodě. S tím problém nemám. Jenže v NFS je kolem toho očividně nadesignovaná velká část hry a ten balanc je tu nastavený tak, aby tě buď nutil do brutálního grindu, nebo do placení. To už hru ničí, má to velmi zřetelný a jasně negativní dopad na hratelnost a s tím už teda problém mám a to zásadní. A očividně si to uvědomují i vývojáři, když to teď začínají postupně ladit...

    Takže ne, tohle jsem nikdy neobhajoval, protože NFS (a očividně i Battlefront...) je typický příklad toho, jak do hry mikrotransakce nedávat. Na rozdíl třeba od Overwatche nebo i toho Assassína, kde to je podle mě úplně v pohodě. Není mikrotransakce jako mikrotransakce :)
  • Jednou bude EA hvězdou Las Vegas až se z herního průmyslu přesune na hazard, zkušenosti sbírají jak babky popadané švestky u cesty.
    Na druhou stranu, mají velmi dobré učitele, kterým to prochází už léta a nikdo si nestěžuje
    ....mnohdy naopak se zdůrzňuje jejich obrovský úspěch jako značky, viz. Take2 a GTA V. Pokud někdo dnes pořídí, nebo i skoro 2 roky zpátky pořídil GTA a chtěl si užít online, byl téměř bez šance....každé DLC bylo a je .... utrať několik mega a pak dlouho vydělávej zpět a během toho vydáme další DLC na které už nebudeš mít tak si koupíš za prachy....také se Take2 nebrání tomu, že tento systém bude už v každé jejich hře. Možná brzy bude na každé hře varování jako s hazardem a budou až od 18., ale tyto společnosti si dobře hlídají tu hranici. Až rodiče začnout dětem hlídat za co utrácí, třeba se to změní. Ale není lepší, že si dítko za 20 éček koupí třeba nějakou postavičku ve hře než chlast, cigára a drogy? Dospělí zas někdy vyplátu prochlastaj, nacpou do matů, do drog a jiní třeba nakoupí dolárky do GTA. Já ani jedno a zajedu raději k moři, nebo zajdu s přítelkyní na dobrou večeři a mám stejnou radost jako Pepík co si nabouchal konto v GTA:-)
  • nekteri totiz naivne veri, ze mikrotransakce muzou zaroven bejt neskodny a zaroven dostatecne vydelecny
  • Nečetl jsem to, ale zkus se podívat na některý z FC, vždycky to obhajovali atd. Konzistence názorů 0 :)
  • ucho
    no počkat, ono to vypadá, že už to tak není. dělají v tom systému postupu úpravy. tedy ten hlavní bod recenze a důvod frustrace z hraní už může být jiný.
  • nightborne
    Mafie byla za bůra, a to sem byl ještě hodnej ;).
  • Výborná práca Adam, konečne to niekto povedal na plnú hubu tak ako to je. Len tak ďalej! *5*
  • to je taky důvod, proč nekoukám na Replay a nekupuji score, pač to dělaj týpci, co nerozumí hrám. *13*
  • Bohužel si za ta léta působení a marketingové masáže vypěstovala velkou pověst mezi hráči a má peněz na rozdávání, takže si takové jednání může dovolit. Zfanatizovaní a slepí jedinci, pravými hrami nepolíbenými si ji budou stále hýčkat a tak nemá taková firma důvod na způsobu své politiky cokoli měnit, stačí, že vydělává za nic... kdyby takovéto firmy začaly s vydáváním takových her na začátku svého fungování, tak o nich dneska nikdo neví.
  • Jack1947
    Zdá se že Ea hrY se nehodnotí dvojím metrem a je to dobře, i když jsem čekal aspon 7/10 , 4/10 je tady pomalu odpadní známka to dostala Mafia3 a myslím že ani jedna z her si to nezaslouží.
  • JJ, EA. To milujeme :). Není firmy v herním průmyslu, která z vrcholu spadla držkou do bláta, dělá hry protknutý politicky korektníma cooooool blbostma, které se snaží zalíbit všem, ale ve skutečnosti se jejich produkty nemůžou líbit nikomu, kdo netrpí nějakou mozkovou disfunkcí. Doufám, že tahle firma jednou zhebne.
  • Takže stejný výkal jako Undercover?Už jen ten kulervoucí poď do mě název Payback lecos říká.
  • a vo tom to je, doufam snad nikdo nechce bejt laboratorni mys, aby se na nem testovalo, kolik mikrotransakci a jak urputnej grind jeste snese

    proto jsem az doted nechapal tu obhajobu v pod castech, mikrotransakce bud jsou za blbosti, pak to moc nevydela

    nebo jsou za vyhody ve hre a pak to musi socialni inzenyry nutne svadet k prodluzovani hry jenom proto, aby nekomu dosla trpelivost a radsi zaplatil

    pokud je hrat f2p, ok, kazdej vi do ceho jde

    pokud je za plnou palbu, tak tam mikrotransakce za cokoliv s vlivem na hratelnost nemaj co delat
  • Odkedy existuje séria Forza Horizon, NfS nemá zmysel. Hlavne teraz, keď FH je aj na PC.
  • Asi jsem moc starý, úpadek EA vnímám tak od roku 2004, navzdory tomu, že občas vydali i dobré hry. Zlikvidovali spousty dobrých studií.
  • Toho bych se nebál. Slavné bioware body lze nakoupit i dnes za původní cenu....To dřív ukončí online režim, než aby hráči znemožnili utratit peníze za kartičky v singlu :)
  • Tak dostali jsme to co nám EA slíbilo. Payback, aneb zaplatíme jim to zpátky. Myslím, že v tomhle smyslu si nemá právo nikdo stěžovat, když varujou už v názvu.
  • https://www.reddit.com/r/needforspeed/comments/7dmi59/progression_updates_rolling_out/
  • Lukass
    No necekal sem tak nizkou znamku a kritickou recenzi. Je to prekvapeni, v dobrym slova smyslu.
    Jak ja sem v sobotu cucel, kdyz v Replay tomu dali 8/10 a o mikrotransakcich tam nebylo ani slovo.

    Tady je to nastesti joinak, pred timhle uz nejde zavirat oci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit