Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsem co pisou, ze konzole brzdi vyvoj, zkuste si zahrat na Pc takovou konverzi nebo multiplatformovy titul jako treba battlefield3,Darksaiders, Crysis 2, Rayman Origins nebo Batman na PC zda se vam, ze to malo zdime vasi masinu ??? Ok a ted si to zapnete pekne ve 3d s 3d vision ujistuju vas, ze vetsina bude zbirat celist ze zeme a prosit o lepsi grafickou kartu jestli to vubec spustite. Rad bych znal doporucenou PC sestavu pro plynule hrani (cca 40 snimku za sekundu) Battlefieldu 3 ve 3d, osobne mam gtx 590 a icore 7 taktlou na 4,9 ghz a zadna slava. Ti co se chteji honit za technologii si poridi 3d vision a muzou do pc rvat prachy horem dolem, tohle je podle me i fylosofie Nvidie a par let jeste asi bude (doufam :-)
    • Takze vlastne brzdi vyvoj PC. PC na kterym jedu BF3 v 1920x1200 na ultra s 64 lidma v MP. A tvoje uzasna konzole to jede na low, v 720 a s 24 hracema. Tohle jsi nam chtel rict? Protoze nechapu proc by mel byt fakt ze v 3d se fpska puli atd. mirit k tomu ze konzole nebrzdi.
      Ono snad jede neco v 3d na konzoli nebo wtf?

      To je jak kdybych tvrdil ze Phenom, kterej da v hrach napr. 45 fps neni brzda, protoze i7 (ktera da 60) nezvladne 100+ fps... *8*

      PS. tyhle "multiplatformni" hry jsou samy o sobe diky tomu ze musi vyjit i na konzole zpraseny. BF3 by jelo daleko lip.
      RAGE byt vyslo i na konzole bylo na pc udelany dobre a jelo v pohode i na slabsich sestavach.
      • Tak si to dej na tri monitory a 3D, to budes potrebovat nasobnejsi vykon, utahne to tvoje sestava? Jak vidis, konzole vyvoj pc nebrzdi, pc je vyvinutejsi. Existence neceho slabsiho nebrzdi vyvoj neceho silnejsiho. A pokud chces tvrdit opak, tak ty a vetsina pc hracu brzdite ten vyvoj taky, pac nemate to nejsilnejsi.
        • Neutahne. Ono je neco silnejsiho nez PC, neco co by PC mohlo brzdit? Asi ne. *7*
          • To je preci jedno jestli existuje neco vykonnejsiho nez pc. Nemas to nejvykonnejsi pc, tak jeho vyvoj brzdis. Kdyby pc uzivatele vzdy hned kupovali to nejvykonnejsi co je k mani, tak by ten vyvoj byl mnohem rychlejsi.
            • Pro urcite lidi by to bylo bez pochyby lepsi, nebo by si to minimalne mysleli, dokud by nevideli dopady (pravdepodobne by ale nebyli schopni videt souvislost, priciny a dusledky, stejne jako to nevidi spousta nadavajicich hracu u pc). V realu by znamenalo zkratit konzolovy cyklus na polovinu ho zhruba dvakrat zdrazit. A je otazka, zda ti urciti lidi (jen z toho jednoho tabora) by v souhrnu byli ochotni a schopni to ufinancovat. Ono po te vykonnejsi konzoli nejvic volaji pc hraci, kteri ji nebudou platit ani primo ani v cene her. Na to je adekvatni reakce doporucit pc hracum, at si radsi vic kupuji pc hry a to co chteji si zafinancuji sami. Sony ma ekonomiku zivotniho cyklu napocitanou na deset let, ps3 teprve nedavno prestala dotovat. Kdyby to mela byt polovina, nutne by konzole i hry musely byt drazsi. A to by je nejspis ekonomicky zlikvidovalo, neprodavalo by se to. Neni v tom tak volna ruka, jak si asi myslis. Je to otazka ekonomicke rozvahy, toho co trh unese.

              A pro urcite lidi, treba pro me, by zase bylo lepsi kdyby se konzolovy cyklus jeste zpomalil. Mne by vubec nevadilo kdyby ps4 prisla az mnohem pozdeji. PS3 ma dostatek vykonu na vytvareni kvalitnich zabavnych her na dnesnich televizich, tak proc to zdrazovat? Jen proto, ze to jde? Kazde zvyseni nakladu na hry nutne vede k tomu, ze se hra musi prodat vice lidem (alternativa je zdrazit hru, ale to prakticky nepripada v uvahu). A to nutne vede ke zpristupnovani hry co nejvetsimu poctu hracu. A protoze hraci jsou v globalu ochotni utracet urcite relativne pevne mnozstvi penez, vede to rovnez k omezeni nabidky. Vetsina neduhu v hernim prumyslu na ktere pc hraci nadavaji je zpusobena rostoucimi naklady na vyvoj her. A presto stale tupe volaji po vic a vic drazsich hrach. Nove konzole prinesou drazsi hry (z pohledu nakladu) a to prinese jeste vetsi zavislost pc platformy na multiplatformach a konzolich. To chces? A nebo to konecne prinese rezignaci pozadavku na vyuzivani co nejvetsiho vykonu a filmoveho audiovizualniho zpracovani blizici se realite (kickstarter muze byt nadeji pro tento trend) a zase se zacnou delat poradne hry zalozene na hratelnosti a ne na grafice. A pak zjistis, ze k tomu potrebujes daleko mensi vykon, nez uz je k dispozici dnes.
            • Dobre, dejme tomu ze souhlasim.
              Ale zkusim to trochu oklikou. Co kdyby konzole existovala na nejake kompatibilnejsi platforme, mysleno mezi generacema. Vychazela by castejs, dnes ma PC zhruba 8x vetsi hruby vykon. Tak dejme tomu ze by nastupce konzole vysel kdyz jsou PC na ctyrnasobku. Verim ze urcita cast hracu by konzoli upgradovala, zpetna kompatibilita by nemusela byt problem.

              Prineslo by to vyhodu v tom ze multiplatformy jako BF3 by nemusely byt (snad promines) zmrseny nutnosti chodu i na starym zeleze a mohly by lip ficet jak na (bohuzel te novejsi) konzoli tak na PC.

              Nebylo by to pro urcity lidi v obou taborech lepsi?
            • Ty sam jsi napsal, ze brzdi vyvoj pc.

              Rychlost vyvoje je funkci vyse investic do vyvoje, at hw nebo sw. Vyvoj her na pc se zpomalil proto, ze naklady na vyvoj pc her rostou rychleji nez prijem z pc her. Takhle moc jednoduche to je. PC hraci jednoduse vic investuji do hw nez do sw, proto vyvoj sw neni adekvatni vyvoji hw. A konzole za to nemohou.

              Dneska jsou naklady na vyvoj pc her zrejme vyssi nez prijem z pc her (u portovane hry neberu v uvahu naklady na port, ale na hru). Proto pc platforma ztratila sobestacnost, proto je oproti minulosti zavisla na konzolich. A za to konzole nemohou. A nemohou si dovolit se bezhlave ritit vpred, jinak by dopadly stejne jako pc platforma a prisel by (nikoli prvni) krach herniho videoprumyslu. A ti blbi hazlove manageri si to na rozdil od vetsiny hracu uvedomuji. Dnes se videoherni prumysl nad vodou drzi jen diky multiplatformam. A nove konzole prinesou nove zvyseni nakladu na vyvoj her, takze bude jeste hur, nemysli si, ze to bude vyhra. Jeste vetsi naklady povedou k nutnosti oslovit jeste vetsi pocet hracu nez dnes. Zvlaste v prvnich letech prechodu na nove konzole to bude problem, protoze budou mit nizkou penetraci. Je to rizikova operace. Nediv se, ze se s tou vymenou nespecha. Vyhodu budou mit vydavatele, kteri maji nasetreno par stovek miliard, tedy na zaplaceni vyvoje nekolika her bez nutnosti okamziteho navratu. Ty co dnes jedou na hrane (THQ treba) budou mit problem. Ale kolik hracu si to uvedomuje? Urcite ne ti, co mluvi o nenazranosti vydavatelu a vubec do ekonomiky herniho prumyslu nevidi a nerozumi ji.

              Ted pred prichodem nove generace je cas, kdy vyvojari musi zurocit zkusenosti, relativne levne (skrz zkusenosti, uz pripravene enginy a vyvojove nastroje) pripravit písledni hry pro starou platformu a poradne se napakovat na prechod. Treba sony bude mit problem, je v cervenych cislech, pritom musi vyvánout a dotovat novou konzoli, je i velky vydavatel, musi investovat spoustu penez do spousty vlastnich studii, aby pripravily exkluzivity pro novou konzoli, pritom jeste obdobne investuje do prechodu na ps vitu (hw i sw). Nechapu jak to chteji zvladnout. A nedivim se, ze ted zavreli treba pomerne uspesne studio zipper interactive hned po tom, co dokoncili dobrou hru unit 13. Resi tezkou financni krizi s blbym vyhledem na nasledujicich par let. A tak y se dalo pokracovat. Je dobre se divat a veci z ekonomickeho hlediska. Je řo mimo jine znak dospelosti.
            • Ja myslim ze vyvoj HW jede po svejch kolejich. Tady se bavime o vyvoji her. A hry jedou bud na konzoli nebo na PC. Zadna treti vec neni. Resp. zadna vykonnejsi vec nez PC neni. Takze nemuze byt brzdena PC. A muzu mit deset nejvykonnejsich PC a stejne bude konzolovej port konzolovym portem. Ty lepsi pojedou tak akorat, ty horsi se budou sekat na vsem.
      • Miserius
        Ono snad jede neco v 3d na konzoli?... To jako fakt? Cca každá druhá hra za poslední rok to podporuje, např. Killzone 3 vypada v 3d suprově! *12*
        • To jsem netusil. To jede v defaultu na 60 fps tzn v 3d s 30?
          • Miserius
            Toto presne nevim, kdyz jsem to meril Killzone 3 2d mi slo cca na 30fps, a v 3d cca 27-28fps.

            PS: tady mas +- seznam 3d her. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_3D_PlayStation_3_games *3*
            • Miserius
              Tak asi je to teda opravdu hodne individualni, jak rikas. Nastesti patrim k tem co nepoznaj jestli to bezi na 30 nebo 60 nebo 100...Evidentne mi moje oci setri slusnej balik *15*
            • 1. Nikde netvrdim ze hrac co ma 30 nemuze zabit nekoho s 60 fps, znam lidi co meli kalkulacky a v COD4 atd si to davali neskutecne. Ani se nesmeju nekomu kdo ma 30 fps.
              Co tvrdim je, ze me proste min jak 60 fps a vyply vsync dela spatne na oci a proto bych si moc dobre nezahral.

              2. To ze oko nepozna vic jak 25 fps je sice pravda. Ale druha pravda je, ze ta plynulost je jenom u filmu. U hry ovladas pohyby atd. a 25 fps dela 40ms odezvu. A mozek to pozna. Nekoho to stve vic, nekoho min. Me treba bohuzel hodne.
            • To si pletes nekolik veci dohromady, jako vetsina lidi. Tech 25 fps je nutnych pro vyvolani dojmu plynuleho pohybu, nic vic, nic min. Neni to maximum, je to minimum, u rychlejsich pohybu je vyssi fps prinosem, o par procent, zadne extremy. Dalsi vec je citlivost oka na zmenu jasu. Treba v pohode rozpoznas blikani o frekvenci 30 a 60 Hz. Na crt nekteri jedinci potrebovali az 100Hz, aby meli pocit klidneho obrazu. A dalsi vec je odezva hry na ovladani. Hram se bohuzel snizuje rychlost odezvy na ovladani s klesajicim fps. Proto lidem casto vadi pokles fps z 60 na 30. Imho kdyby se obraz pocital v interlaced modu a na ovladani se reagovalo kazdy pulsnimek, byli by hraci spokojenejsi. Tohle je mozna realizovano v 3D, mel bys to poznat treba na tom killzone 3.
            • Miserius
              Nemuzu uz na tebe reagovat, tak to postnu sem.
              S FPS(frame per sec. ne žánr) je to až ted takova moda. Proste kdo ma 60fps prijde si jako king of the hill a posmiva se lidem s 30fps... Pokud ja vim, lidske oko stejne nepozna rozdil mezi 24 a více...30fps je naprosto dostacujici pro veskery hry, i fps (žánr), ale je to opravdu ten limit, kdy oněch 24 už je na hranici s hratelností u fps(žánr). Nevim jestli velikost obrazovky nejak kompenzuje "nizke" fps, ale rict ze 30snimku za sekundu je malo....to je proste kravovina. Nebo myslíš, že hráč by v turnaji v Battlefieldu 3 nemohl protivníka zabit (kdyby se jednalo o duely např), protože má 30fps a nepřítel 60fps? Tomu přece taky nevěříš, ne?
              Ale tak, je to můj nazor, nikomu ho nenutim a ani netvrdim ze je to svata pravda. Pro mě je to "pravda", a kdyz hraju na konzoli, ani bych se nevsimnul ze mam 25 fps, ale kdyz zapnu na pc behem hry fraps, nebo jinak ukazovani fps, a vidim 25 fps, okamzite si rikam: Sakra to se teda seká, uberu detaily, je to nehratelný, no fuj, je to jak zpomalenej film.
            • Tak to (aspon podle me) neni nejaka vyhra, strilecka s 30 fps. Ale je mozny ze to na te tv vypada jinak.
    • Veskoslav
      Raymana hraji na plné koule, ale bradu nemám otevřenou dokořán. Sice je to naprosto dokonalá hra, která nejenom že zabaví svou délkou a hratelností, ale připomene děctví. Ale že bych mi spadla čelist? To možná u prvního Crysis a teď občas u Bf3, když jedu v maximálce.
      • Jazz
        jojo, "děctví" jak vyšitý
    • Jsem kovanej PC hráč a musím uznat, že máš urcitě alespoň z části pravdu. Novej Batman je toho důkazem. Při DX11 a physics(nebo jak se to píše) na plné detaily, je to mega žrout výkonu, ale myslím, že na tohle nastavení to vypadá o fous lépe než na konzpolích.
      • vypadá o dost lépe.. jenže a někdo to tu napsal na konkrétní konzoli je daná hranice výkonu a na tu se hra optimalizuje, u PC však není, HW se stále zlepšuje a optimalizace někdy chybí. Krásný příklad jsou nedávné beta ovladače od NVIDIE.. na Skyrimu mi FPS při stejném nastavení vylítlo tipuju nejmíň o 15%.. a to je jen s prominutím pitomý ovladač..
    • Shaker
      Zrovna battlefield neni dobrej priklad, konzole max 24 lidi a PC 64 pricemz sami DICE tvrdili, ze na konzolich by to ve vice uz nebehalo plynule... Jo a nevim, jestli jsem to ja nebo opravdu PC only crysis 1 vypadalo lip nez dvojka, ktera uz zase byla primarne na konzole. smir se s tim, ze je to tak, ale o tom tahle diskuze byt nema, do par let sou tu novy konzole a co ja vim, treba si ji koupim i ja zarytej PCckar :)
      • Vetsina konzolovych her jede na doraz, pridat vetsi pocet hracu by bez pochyby sel (viz resistence), ale muselo by se nekde jinde neco ubrat. Takze to neni nic mimoradneho. Nicmene prispevek na ktery reagujes poukazuje na neco jineho. A to, ze vetsina pc hracu nema dostatecny hw na pousteni dnesnich her na maximalni kvalitu.
        • Shaker
          jasne nerikam, ze by nesel, ale jde prave o to ubrani nekde jinde... Je jasny, ze vetsina lidi nema 30-40k na nabuseny PC. A samozrejme, kdyz se dela titul na pc, tak jsou vyvojari vetsi prasata, protoze nemusi hledat zpusoby, jak vyuzit vykon do posledniho fousu a nepretahnout to... U pc si reknou: "no boze, tak hold napisem naroky o tridu vejs". Co se omezeni vyvoje tyka, tak bych mel na mysli spis veci jako ovladani a zpusob hrani tech her, kterej je cimdal vic smerovanej na tu "nesikovnejsi" cas hracu.
    • Zajimava myslenka a mas pravdu, samozrejme. Tento argument budu pouzivat.
  • Jak pro koho, pro me je nejocekavanejsi hrou Dragon's Dogma a jsem zvedavy i na Fray a Carrier Command. Z pokracovani jsem zvedavy akorat na AC3 a to jsem jeste zadny AC nehral.
  • Nejočekávanější hra roku Diablo 3. End of story. Pak jsem zvědav na ty keci o pirátech, malých prodejích a rentabilitě u PC. Kdo umí, tomu se dělat na PC vyplatí. Kdo neumí, musí patlat nedodělky pro konzolisty, který berou všecko co se jim naservíruje a je to dostatečně braindead. Viz. COD, HALO, Gears Of War....
    • je fkat ze diablo3 stejne jako WOW nikdo necrackne. a to je fakt.
      • Tak necrackne. Ono to totiz nejde. Co ale jde je udelat server. Jenze ten bude (imho) na prd. Radsi zahraju originalku.
      • Až na to, že na WoW existují private servery, původní StarCraft měl vlastní a daleko lepší verzi Battlenetu a pro Starcraft 2 existuje LAN crack *3*
    • Pokud bereš hry Halo a Gears of War jako nedodělky, tak promiň, ale Diablo je jako hra udělaná v poznámkovém bloku *3*
    • Ano, Diablo s těmi novými "features" není vůbec braindead.
  • irdzi
    Osobně mi pokračování nevadí, pokud nový díly nevycházejí moc často a každý díl přináší dost změn (Bioshock infinite a Dark souls - pozitivní příklad a negativní třeba MW3 když už CoD musí být v každý diskuzi pod čímkoliv) ... taky mě připadá trošku ujetý když vidím co má každý rok vyjít a jediný, co se v těch seznamech mění je číslice...ale ono se to jednou zase změní až to lidi omrzí ... teď frčej retro hry a pokračování no:)
  • kdyz pokracovani,tak ja se osobne tesim na Hitmana...jen doufam ze zachovaji puvodni koncept rozhodovani(blood money byl vazne skvelej) v provedeni mise a ne ze se nechaji unest dnesnim trendem”go to the blablabla and press X to kill"....no uvidime.
    • Shaker
      jo, na hitmana sem zapomnel, jednoznacne taky sleduju :)
  • Co se Xboxu týče, tak u mě jednoznačně vede Halo 4. Na PC pak Max Payne i když jsem slyšel, že si PC hráči budou muset počkat o chvilku déle.
  • Umaroth
    Dost mi tam chybí Bioshock Infinite...to je divne....
    • Nejlepší FPS roku 2012, to je jasný.
      • hups tady někdo tvrdě narazil do hlavy... přečti si znovu článek a uvidíš, která fps bude kralovat :)
        • Veskoslav
          Max Payne ale není FPS! Max je TPS! Stejně tak GTA.


          Pokud jsi ale nemyslel Halo 4:)To máš jinak pravdu;)
          • Rade lidi je jedno jestli je to fps nebo tps, pokud je tam stejna napln - strilí se tam hlavne.
          • Shaker
            je to akcni rezba... sice vidis panacu zezadu, ale vicemene jde o to samy.

            Halo se planuje i na jiny platformy nez na Xbox? protoze jestli ne, tak je dost odvazny tvrdit, ze to bude fps roku.
        • Na žebříčky se*e pes. Call of Duty je nejprodávanější FPS a co? Nic. BioShock - Infinite strčí Halo 4 do kapsy levou zadní. Proč? Protože originalita.
          • "protože originalita,"... obě dvě jsou střílečky s jinou omáčkou a Halo má rozhodně více nakročené být o třídu lepší titul. Neříkám, že bioshock je špatný, ale opravdu nudná jednička mě odradila od hraní dalších dílů.
            • Mne jednicka taky nebavila, dvojku jsem koupil az ted za 6£, tu jeste nemuzu posoudit, uvidime, treba me na ps3 bude bavit vic.
            • Prej nudná jednička, navíc v porovnání s Halo *1* BioShock nikdy nebyl prostá FPS, vždycky měl něco navrch, RPG prvky, vychytanější bojový systém, originálnější nepřátele. Halo není špatný, ale v porovnání s BioShockem působí jako chudý příbuzný. Chudý na nápady.
            • Nudná jednička. NUDNÁ jednička? NUDNÁ JEDNIČKA?! To nemůžeš myslet vážně! Jedna z nejlepších her posledního desetiletí a on o ní řekně, že je nudná. To je neskutečný. :D
        • Umaroth
          ja maxovi moc nevěřím. Myslím is že Bioshock je uplně jinde nez max payne (ano je to muj subjektivni nazor a nestydim se za nej)
      • A ne? Proberte se *7*
  • Phillios191
    To už je normální, samý pokračování(kterym většinou zasypou předešlý díl do písku) a žádnej originální projekt. Když už něco vytvořej tak na pojebaný konzole a stálí čekatelé v čekárně (PC hráči) se dostanou o pár měsíců ubohému PC portu.... Takto dopadla éra dosavadního vývoje her. *11* Ať žijou 90. léta...
    • Umaroth
      nebo se tu taky můžeš pochlubit že pirátíš hry a pak samotného šéfredaktora přesvědčovat, že máš ''novinářskou verzi'' *5*
    • Umaroth
      a co chces ? PC proste neni rentabilní tak moc jako konzole a nikdo nechce riskovat ze prodelá velké prachy, tak radsi pockaj nez Pc verzi vydaji (nebo nemaj koule a neportujou to vubec). Mel bys byt rad ze ty porty se delaj, misto toho nadavas ze je to port, co bys chtel.... Takovou pozici PC má, tak to tak proste je. Pokud ti to vadi tak vem 4000 a kup si konzoli. Ty byt na pozici toho co neco prodava, tak se taky venujes vic lidem, ze kterych mas vetsi zisk...a nerikej ze bys na ty co ti sypou prachy ve velkém kaslal a misto toho se radsi venoval zakaznikum kteri ti prinesou minimalni zisk ( v porovnani s tema druhyma) *16*
      PS: Ale nechápu co tady tento komentář delá, není relevantní k článku
      • Shaker
        me by treba zajimalo, kdy konzolisty zacne konecne stvat ten pristup vydavatelu i k nim... sice maj zelezo o dost tisic levnejsi, ale do dvou let od jeho koupe jsou na stejnych cislech, protoze hry jsou drazsi a na vsechno je treba nejakej pitomej online pass...
        • Umaroth
          Vubec neni pravda ze konzolovky jsou drazsi, u nas ano (o 150-250) tady je to urceno trhem, u nas jede PC tak se muze prodavat levneji, protoze se to vynahradi kvantitou, V britanii kde ja nakupuji tak je velmi beznym jevem, ze konzolovky jsou levnejsi jak pc ...
          • Mas nejaky link?

            http://m.thehut.com/elysium.search?search=mass+effect
            • Zavvi je v podstate to same co hut, ale je pravda, ze akce maji rozdilne. Ja netvrdim ze nemas pravdu, ale ja v anglii nakupuji taky (a rekl bych ze vetsina ceskych konzolistu, vzdyt postovne z anglie dela 30 Kc, je levnejsi nez to nase, a hry tam take vychazi levneji, u nas kupuji jen cz tituly) a tuhle zkusenost nemam, proto jsem chtel vedet kde to tak je.

              Btw, ja si dokonce napsal program, ktery nacte kompletni nabidku ps3 her na thehut a upozorni me na vsechny slevy od minule.
            • Umaroth
              Skus se na zavvi kouknout v pondeli, maji Megamonday, coz je jakási každotýdenni akce...a někdy tam jsou takove ceny...že tomu nemuzu uverit
            • Umaroth
              Jejdasku, ja mam s nakupem v britanii velke zkusenosti a vim o cem mluvim, Ve velké vetšine stojí PC/konzol. verze stejne, ale dost casto jsou konzolove levnejsi a nekdy o dost! Nemluvime tady jen o cenach mass effectu....mluvim vseobecne. Jo nakupuji na zavvi.co.uk (projed si to a uznas ze v britanii jsou konzolovky ve velke vetsine cenove super oporti PC a oproti cenam konzolovek v cechach ......no rekneme ze v cechach moc hry nekupuji....horke novinky jo, protoze stoji stejne jak v britanii, ale v britanii jde cena dolu po mesici a to dost, u nas tak po pul roce *3* )
        • Asi nikdy, mam pc i konzoli a nemam s ni problem a nevidim duvod, proc bych mel mit.
          • Shaker
            protoze z tebe tahaj prachy navic? just sayin
            • Vlastik: za prve mluvim o necem jinem, za druhe je tohle atypicky pripad, protoze tahle hra vysla s vyraznym zpozdenim. Tohle se deje oboustranne, treba oblivion na ps3 take vysel se zpozdenim, zato ale vcetne dlc.
            • vlastik.plaminek
              A hry, co vychází současně? Vím, že u konzolovek se musí platit výpalné Sony a MS za to, že to na své konzoli povolí, ale pochybuju, že to udělá rozdíl 400 (a někdy i víc) oproti PC verzi. To už je jenom nenažranost českého distributora a taky malý podíl konzolí na našem trhu. Nic to ale nemění na faktu, že konzolové verze jsou (u nás) předražené jako prase.
              EDIT: A to jsem jsem ještě zapomněl, že některé DLC vychází na PC zadarmo a na konzolích se za ně platí
            • Miserius
              Plaminku, takle bys mohl vyjmenovat max 5 her, a to sice ze na konzolich byly o pul roku drive... Tim nedokazujes absolutne nic.
            • vlastik.plaminek
              Větší prachy za větší zábavu? To jako myslíš vážně? LA Noire na konzole okolo 1300 bez DLC, PC verze za nějakých 900 nebo možná litr s DLC. Takhle bych mohl pokračovat s dalšíma hrama, které na PC dostaly v základu to, co se na konzole muselo dokoupit jako DLC a nebo tam ani nebylo (Gears of War).
            • Prachy navic za vetsi zabavu, to je fer. Stejne tak me nestve vysi cena kvalitnejsich potravin. Stvala by me mozna, kdybych si je nemohl dovolit. Je snad tohle prava pricina pc hracu na konzole?
    • Ty jsi opravdu schopnej začít tuhle diskuzi i pod tímhle článkem??? Probíralo se to tady snad tisíckrát! Ano, konzole brzdí technologickej vývov...bla..bla... Pojďme se o tom dohadovat znova pod článkem, který se toho absolutně netýká! Kurv@, napiš si to 1000x pod sebe na papír, jestli tě to uklidní - tady to už všichni ví. Můžem teď tedy laskavě začít v diskuzi řešit to, čeho se týká článek? Tedy jestli jsme pro pokračování nebo bychom spíše uvítali nové značky...
      • Konzole vyvoj nebrzdi, brzdi ho vysoke naklady na vyvoj her a nizke prodeje her na pc.
        • Technologický vývoj brzdí bez debat. Tady není o čem diskutovat. Mám silné herní PC a hraju velice rád i na Xboxu. Ale i selským rozumem si člověk dopočítá, že hardware starý 7 let je holt hardware starý 7 let. Zkus vydržet např. 2 roky s jedním mobilním telefonem a chtěj od něj výkon.
          • Evidentne tu je o cem diskutovat. Souhlasim ze hw v konzolich je slabsi, to vubec nepopiram. Ale nebrzdi technologicky vyvoj.
      • Začínáš být konstruktivní. Divný *1*
        • Shaker
          hehe, dobre ty :D
        • Nj, chtěl jsem zkusit, kam až to lze zahnat. Teď už se můžeme bavit úplně normálně..:)
          • V pořádku *1*
      • *vývoj
  • Mechwarrior_bw
    u mňa je to asi nová Amnesia, Carmageddon, Ravaged ale som zvedavý aj na nový Bioshock, Tomb Raider, MP3 a Colonial Marines i keď moc od týchto hier neočakávam... od FC3 alebo D3 som upustil.
  • Ja sa najviac teším na PC konverziu Dark Souls, Risen 2 ma zatial nepresvedčil a tie ostatné srá*ory idú mimo mňa. http://games.gamepressure.com/games_encyclopedia.asp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit