Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz je elite nepristupny pro novy hrace a co je potom X3? Krome toho ze to je nuda...
  • eStar
    Jsi úplně mimo. Zajímalo by mě z těch plusů co jsi dostal jestli ti ho dal nějaký hráč EVE, Počítám že ne.
  • jako važne 4 roky cisteho ?
    A já se malem po*ral když jsem zjistil že wowku mam ciste nahrano 3 mesice tolik ztracenyho casu, ale oproti tobě je to teda nic.To už je snad fakt zavyslost hochu di se lečit :D
  • Inquisitor
    Ta hra mi přijde strašně nepřístupná pro nový hráče. Já radši zůstanu u X3, i když to je samozřejmě úplně o něčem jinym :)
  • Koukal jsem na videa, ale nikdy jsem nepochopil o co ve hře jde, co za druh hry to je, ale každopádně to občas vypadá fantasticky. Na mě moc manažerovskytabulkoidní, těchhle her jsem se přejedl ještě na Amize. Nicméně číst příběhy či zprávy ze světa EVE je ,nevím proč , zábavné velmi.
  • 3 roky totálního nasazení :D
  • Pokusaju sa tam natiahnut novych hracov aby mali existujuci hraci dogfood v nullsecu. Ale myslim ze sa im to nepodari, tento tabulkovy simulator je az priliz nepristupny
  • KamilZm
    Což by vzhledem ke Tvému pravopisu byl průšvih, raději se věnuj té škole.
  • neni nutne osocovat ostatni, ale ano EVE je sandbox a tam si pribeh vytvari hraci sami
  • tak ktera MMORPG neni o stravenem casu a navic EVE je hra ktera nic nedaruje, ale jakmile prekonate urcitou hranici stava se hra pristupnejsi...
  • alien5
    cisteho casu mam nahrano asi
    4 roky 70 miliony SP. Nehral jsem to nonstop..
  • No promiň, ale hrát 10 let něco, u čeho si pořád nas*aný, to je na doktora. Nebo na to bereš alespoň prášky?
  • bez si hrat wowko troubo
  • půl roku jsem to hrál a nic moc , je to o času co tomu musíš dát aby jsi se někam dostal a postoupil a zase taková sranda to neni
  • to si radši zajdu na Hobbita *1*
  • Také mi nepříjde, že by clone upgrade a ztráta skill pointů tolik zajímala začínající hráče.. :-) Kdyby snížili nutnost trávit 50% herního času u tabulek čísel, popisu skillů atd., udělali by líp..
    A já osobně bych uvítal silný příběh, který by mě provedl alespoň prvním měsícem hraní..
  • Lotr
    To ano ale pořád jde o unikátní zážitek jaké jiné MMORPG nenabídne.
    Ale zas na druhou stranu chápu tenhle postoj. Sám jsem hrál několik let a poté jsem to vzdal. Příliš vzteku prý škodí
  • alien5
    10 let hrani a uz nikdy vice .Oni maji heslo udrzovat hrace porad nas..ne. coz se jim dari..
  • Na mně moc složitý a zdlouhavý.
  • do patku na steamu velka sleva na EVE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit