Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Ta hra mi přijde strašně nepřístupná pro nový hráče. Já radši zůstanu u X3, i když to je samozřejmě úplně o něčem jinym :)
    • Kdyz je elite nepristupny pro novy hrace a co je potom X3? Krome toho ze to je nuda...
  • Koukal jsem na videa, ale nikdy jsem nepochopil o co ve hře jde, co za druh hry to je, ale každopádně to občas vypadá fantasticky. Na mě moc manažerovskytabulkoidní, těchhle her jsem se přejedl ještě na Amize. Nicméně číst příběhy či zprávy ze světa EVE je ,nevím proč , zábavné velmi.
  • Pokusaju sa tam natiahnut novych hracov aby mali existujuci hraci dogfood v nullsecu. Ale myslim ze sa im to nepodari, tento tabulkovy simulator je az priliz nepristupny
  • alien5
    10 let hrani a uz nikdy vice .Oni maji heslo udrzovat hrace porad nas..ne. coz se jim dari..
    • No promiň, ale hrát 10 let něco, u čeho si pořád nas*aný, to je na doktora. Nebo na to bereš alespoň prášky?
      • alien5
        cisteho casu mam nahrano asi
        4 roky 70 miliony SP. Nehral jsem to nonstop..
        • jako važne 4 roky cisteho ?
          A já se malem po*ral když jsem zjistil že wowku mam ciste nahrano 3 mesice tolik ztracenyho casu, ale oproti tobě je to teda nic.To už je snad fakt zavyslost hochu di se lečit :D
    • Lotr
      To ano ale pořád jde o unikátní zážitek jaké jiné MMORPG nenabídne.
      Ale zas na druhou stranu chápu tenhle postoj. Sám jsem hrál několik let a poté jsem to vzdal. Příliš vzteku prý škodí
  • Na mně moc složitý a zdlouhavý.
  • do patku na steamu velka sleva na EVE
    • to si radši zajdu na Hobbita *1*
  • dead bodybag. *6* star citizen. *2*
  • Tleskám všem, kteří v této komplexní hře vydrželi a přežili nejméně půl roku.
    • 3 roky totálního nasazení :D
    • půl roku jsem to hrál a nic moc , je to o času co tomu musíš dát aby jsi se někam dostal a postoupil a zase taková sranda to neni
      • tak ktera MMORPG neni o stravenem casu a navic EVE je hra ktera nic nedaruje, ale jakmile prekonate urcitou hranici stava se hra pristupnejsi...
    • walltar
      3 roky ... A bylo to super.
    • Diky
      • Chcel by som to vyskúšať. Myslíte že sa do toho mám pustiť, lebo sa bojím že budem závislí a že budem veľmi sr#t na školu :-D
        • KamilZm
          Což by vzhledem ke Tvému pravopisu byl průšvih, raději se věnuj té škole.
  • Clone upgrade system byl funkční , vadí to tak možná 0,5% lidem ale proč ne. Doufám že se EVE bude držet svého kopyta a nestane se komerční lehkou děvou
    • Také mi nepříjde, že by clone upgrade a ztráta skill pointů tolik zajímala začínající hráče.. :-) Kdyby snížili nutnost trávit 50% herního času u tabulek čísel, popisu skillů atd., udělali by líp..
      A já osobně bych uvítal silný příběh, který by mě provedl alespoň prvním měsícem hraní..
      • eStar
        Jsi úplně mimo. Zajímalo by mě z těch plusů co jsi dostal jestli ti ho dal nějaký hráč EVE, Počítám že ne.
      • bez si hrat wowko troubo
        • neni nutne osocovat ostatni, ale ano EVE je sandbox a tam si pribeh vytvari hraci sami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit