Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Mě teda ty Early Accessy nějak neberou. Ten neúspěch kickstarterovské kampaně NCG mě strašně překvapil, protože FlatOut považuji za nejlepší a nejzábavnější arkádové závody minimálně posledních deseti let, sám jsem ale taky na KS nepřispěl. Právě ten neúspěch mě vyprovokoval a prachy jsem jim přes jejich homepage poslal, ale ten zpřístupněný Early Access či Sneak Peak (nebo jak to nazývají) na mém rozhodnutí neměl podíl v podstatě žádný...
    Moc nechápu, proč tolik lidí po Early Access tak prahne. Nefandím ani předprodejům a už radši i čekám tak půl rok po vydání nějaké novinky, než si ji koupím, protože jsou mnohdy plné nedodělků a otravných chyb které časem opraví nějakej balík patchů.
    Fakt v tomhle ohledu nepotřebuji hrát rozpracovanou hru a radši si počkám na finální doladěný produkt. Ale jde o asi o věc názoru což?
    • No tak tyto kickstartery a early-access jsou tu kupodivu proto, aby autoři měli prachy na vývoj. Přece nebudou 10 let dělat hru jen ve volném čase zadarmo.
      • firebug
        Jsi si jistý, žes chtěl reagovat na mě? Já přeci přínos kicstarteru nijak nepopírám. Jen poukazuji na to, že Early Access pro mě není podmínkou, abych nějaký projekt podpořil, protože mě jednoduše nebaví "hrát" nedodělaný produkt.
  • Zkusil jsem tu jejich "early access" verzi a přestože mě videa příliš neoslovily a Flatout jsem taky nějak nemusel, tak teď mě to docela pohltilo *1* Ten model poškození je skvělý a úplně dostačující (BeamNG jsem hrál a po pár minutách mě to přestalo bavit), hlavně aby ta hra měla hlavu a patu. To, co zatím vytvořili je skvělé, ale prezentovat to asi neumí úplně nejlíp. Tato hra je zábavnější než 10 posledních NFS dohromady, na tom prostě musí vydělat balík. Když to správně dodělají, tak z toho bude další kult. Budu jím držet palce ogarům *5*
    • Presne tak, NCG je mnohem vic zabavna nez vsechny dnesni zavodni hry. A to je jenom nedodelana hra kde jsou dve trate a dve auta a v podstate zadnej herni obsah. Taky jsem tomu moc neveril ale jak jsem to vyzkousel tak jsem uplne nadsenej.
  • Asi v tom nadpise má být sdílí....
  • LionelHutz
    Musím se ztotožnit s hojně mínuskovaným názorem, že vydávání her je prostě business a tečka, vidíte to moc růžově a idealisticky, nemůžete po firmách typu EA/Activision chtít, aby se chovali jako indie vývojáři, ani aby neždímali svoje značky co to dá - to by je akcionáři neměli moc v lásce *2* ale buďme rádi, že právě díky crowdsourcingu vznikají i tyhle hry. Mimochodem "Kicksrateru"? úsměvný překlep *1*
    • ses typo zastance b modelu a pritom i model byl tady daleko driv, dehet na tebe
    • já ale nezpochybňuju jejich business, jsou užiteční, jsem rád, že existují publisheři, jenom říkám, že to dělají špatně a že lidi, co o hrách rozhodují, je nejspíš ani nehrají... takže to je asi jako kdyby muzikant napsal písničku a vydavatel by mu řekl, že to má celý špatně, že má předělat tohle a támhleto, že tam má dát nějaký kroutící se zadky (twerking), jinak se to nebude prodávat. tečka. tento přístup v jiných odvětví kromě filmu není (a je to kvůli obrovské ceně vývoje)... podle mě by zkrátka stačilo, aby o tom rozhodoval někdo kompetentnější... nějaký vizionář, typu Steve Jobs... před Iphonem nebyla poptávka po dotykových smartphonech, protože neexistovali a pak se z nich stal naprostý hit, který uplně předělal celý průmyslový odvětví mobilních telefonů... ale to dnešní publisheři video her neudělají... neznám hráče, kterýho by nebavilo ničení aut (třeba starý destruction derby na PS)... proč aspoň nezkusili udělat jedno NFS s dobrým destrukčním modelem, pro obrovské publishery by to nebyl žádný problém, když to udělali nějakcí "indie" (nejsou uplně indie, vim, ale rozpočtem jsou prostě někdy uplně jinde než publisheři) vývojaři z Bugbear (či jak)... ale i pod publisherama vznikají super hry... publisheři nerovná se zlo, ale prostě to dělají špatně, málo inovují
      • co jsem tak vycetl, destrukcni model ve hrach nedovolujou hlavne licencni podminky s automobilkama (nevim proc, asi nechtej ukazovat, ze v tech rychlostech jsou ty rakety pri narazu jak z papiru)
    • Jestli to je pouze obchod pak víš, že riziková investice toho může hodně dát i sebrat. A to bych rád viděl.
      Klidně mohou vydávat COD 20 to je jedno ale proč nepodpořit zajímavé věci, když na to mám? To je tupost.

      - snad nastane doba kdy prostředníci zaniknou a bude to OK. Každý se pustí do toho čemu věří.
    • Nám nevadí ždímání, nýbrž absence jakékoliv inovace.
  • Držím palce.
  • Next car game jsem podporil hned na zacatku pred kicstarterovou kampani a nelituju toho. Jak technologicky demo tak early access verze vypadaji (a hrajou se) skvele ... snad se jim to povede.
  • KS jim nevysel kvuli KATASTROFALNIMU PR... takze pouze jejich vinou.. ale jsem rad ze to nakonec vybrali a vydaji - osobne jsem jim dal jeste pred KS za zakl. hru..
  • Lidem dema prostě chybí v tom to je, Early Access je prostě takové drzé demo tím drzé myslím zaplať plnou cenu a počkej až se dodělá a jak to dopadne. *4*
  • ucho
    tak u Next Car Game jsem hlavně nepochopil, v jaké jsou vývojáři situaci. spustili předprodej i později vlezli na kickstarter, ale mám za to, že od začátku se dušovali, že hra bude dokončena tak jako tak... jen si asi přáli, aby se ten vývoj už nějak platil sám pomocí té hry.
  • Niekedy sa "Early acces-u" hovorilo aj ...... demo. Je vidieť, že hráči majú rozum a chcú si overiť, či to bude dobrá investícia. Keď vyšlo demo CoD4, tak som ho prešiel asi 12-15krát a hru som si potom predobjednal. Naposledy som predobjednával BF:BC2 (2010) keď bola multiplayer beta, odvtedy nič.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit