Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol asi fakt ne ... Malekith od games workshop se oběvil v roce 1995 v 4edici pravidel o dark elfech... ale GW ho převzali od MARVELU kde Malekith už vroce 1984 bojoval s Thorem
    tak i tu nekecej něco o warhameru ostatně psal jsem o titulu Witch-King a ne o otom kterej byl první, třeba takovej Oberon se dá za Witch-Kinga považovat taky.
  • Pouzivas Operu, ne? S ni mi na Games vzdy prvni spustene video na stranku neslo. Vzdy az to druhe. :-) Kdyz jsem chtel videt to druhe, musel jsem znovunacist stranku, spustit nejdriv to video, ktere jsem uz videl (to se samozrejme nespustilo) a pak az to, ktere jsem chtel videt. :-) Stranka Games si s Operou moc nerozumi. Jako bonus mi jeste jakoby poblikavaly zlute zvyraznena slova.

    S Mozillou je vse v poradku.
  • To na Pánu prstenů taky -.-
  • Lol, jde vydet ze univerzum warhammeru ti nic nerika, jinak bys todle nevypustil. Witch-king neboli cernoknezni kral Malekith ktery vladne Druchii, je snad jeden z prvnich witch kingu, pac prace na puvodnim univerzu warhammer zacaly kratce po druhe svetove valce.
  • Je fakt že pojem Witch-King je už hodně profláknutej a ačkoliv se o to moc nezajímam tak znám 4 Witch-Kingy *1*
  • že to nefunguje je známka punku *2*
  • Bohemund
    Nevíte někdo, jestli jde prokombinovat Morroblivion a Morrowind Rebirth?
  • smejki
    Vím, že to hrál minimálně jeden autor :-P
  • Rise of the Witch King? tady je někdo velice originální s hledáním názvu *1*
  • já mám teda dohranej první díl a rozehranej druhej a podle mě super... sice je to ze začátku takový pomalejší, dostáváš docela od všech kotel a lahviček je málo, ale když se trochu naleveluješ, tak je to bezva - kosení příšer, trošku puzzly, můžeš si pak vyrábět vlastní lahváče...

    hlavně mi přijde suprovej ten systém, kterej je napůl realtime, napůl na tahy: prostě když uděláš nějakou akci ty, pak všichni nepřátelé najednou, pak zas ty... takže normálně jakoby v realtime běháš a metáš kouzla, ale když se zastavíš a neděláš nic, tak se stojí a nepřátelé čekají na tvou akci. nezdržuje to při přesunech a questění, ale v soubojích máš čas taktizovat...

    takže určitě doporučuju.
  • old school - neni to zlý, ale taky žádná pecka
  • Keyz
    ESCHALON BOOK I a II vypadá zajímavě.
    Když je to dobré RPG proč zde není recenze?

    Hrál to někdo?
  • Veskoslav
    Pevní video nejde přehrát, druhé ano. Snad se dožiji chvíle, kdy pojede vše jak má *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit