Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste nějak ujeý na této hře? Stačí recenze co byla nedávno, ne???
  • Jeste by to chtelo predabovat do cestiny, aby clovek bez filozoficke fakulty nemusel vyhledavat Grygarovo fraze v jazykovednem slovniku.
    • janchor
      aviváž
      dělení: avi-váž
      rod: ž.

      • úprava umělých vláken a přírodního hedvábí při zpracování

      • změkčení, zjemnění, osvěžení vzhledu látky namáčením ve speciálním přípravku
  • Amylee.Anderson
    Drak Nchchrchlchlch. Já si z tý recenze připadam úplně blbá!
    • A je to z recenze? *1* Sorry já musel. *3*
  • super recenze, pobavila i vzhledem ke včerejší hloupé diskuzi. jsem rád že na games dávají prostor i kvalitním indie titulům. a musím přiznat že mam i škodolibou radost, když vidím jak si tu z toho můžou některý děcka naplnit kalhoty :D
  • A já si myslel, že celá hra je proti válečná agitka, kde každá barva zastupuje určitou světovou velmoc, smrt jednotlivce nic neznamená a na konci vždy vyhraje světový řád.
    • Souhlasím, ale osobně si myslím, že na konci nás sežere Jormugandr (anebo Nidhogg, ale Jormugandra mám radši *1* ) a proto ten červ na konci
      • Jogurtzdarma? :-)
        • jógo-dharma
  • Kdo to vcera rikal? Ja jsem to rikal *1*
    • smajdal
      O hře nevím nic a tahle recenze mě docela naštvala, protože v ní zazněly jen samé plky o ničem. Kdybych byl v obraze, tak mi to MOŽNÁ příjde úsměvné, ale jako recenze to fakt nefunguje.
      • ucho
        náhodou když posloucháš slova, tak se o hře nějaký informace dozvíš. jen je potřeba to nepouštět jedním uchem dovnitř a druhým ven...
  • A cenu za najlepsiu recenziu tisícročia 2 získavaaa...

    Dokonale :D
  • maros.goc
    ale este som sa nevyjadril k samotnej videorecenzii, ta je absolutne genialna :) :DD Grygar boduje na plnej ciare :) tolko ironickeho nadhladu som nevidel ani v detektívnej sérii o Frankovi Drebinovi :DDDD ...aj ked mam na hru diametralne odlisny nazor, recenzia uzasna :)
  • Ty vole. Co to má být za mluva? To není Nidhogg, ale Tiolk. Chtěli by to míň těch amfetamínů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit