Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten hlad a mor je z části bible "Kniha zjevení", ale i v angličtinně by to asi znělo divně a blbě, přece jenom zní líp strife a fury *3*
  • Vodováhou by to išlo *15*
  • fallanga
    To se mi líbí více než Hlad a Mor. Také to lépe zapadá do té atmosféry. Ale nechtěl bych hrát za ženu. Nemám nic proti hlavním hrdinkám, ale do Darksiders se více hodí 4 bratři než 3 bratři e sestra.
  • fallanga
    V bibli jsou tak zváni. Válka, Smrt, Hlad a Dobyvatel, často zvaný Mor. Je možné, že je to v Darksiders jinak, ale podle Bible jsou to tito.
  • Nevim jak ostatní, ale já to vzal z tradičního chápání čtyř jezdců apokalypsy, respektive z jejich pojetí v populární kultuře, kde se vyskytuje vždycky (od Red Dwarfa po Pratchetta) Smrt, Válka, Hlad a Mor. Upřímně je to nějakej pátek, co jsem Darksiders hrál a fakt si nepamatuju, jak to tam je.
  • Přidávám se k přání dalších dílů. Strašně mě mrzí, jak je celá série nedoceněná. Jedničku jsem koupil ve slevě na Steamu a tak mě překvapila, že jsem si dvojku rovnou předobjednal a rozhodně jsem toho nelitoval. Darksiders série si zaslouží pokračování.
  • Opravdu netuším kde jako bereš, že tam je hlad a mor...To je totalní fail... jako už jenom zhlediska jak říkš hald jako WTF... jak bys to chtěl hrát hazel bys po nepřátelích tvrdej chleba ?
    4 Jezci se jmenují:
    War - Používá meč
    Death- Kosa
    Strife- Používá střelné ruční zbraně...
    Fury- (žena) používá bič

    Nechápu ty vaše nesmysli o hladu a moru kde jste vzali... ?
  • Jen ne ženskou :( Pokazí mě to příběh a dost mě to nas...
  • Třeba to bude kouzelník
  • fallanga
    Já jsem to hrál strašně dávno, takže si nevzpomínám na ten příběh. Ale teď jsem se koukl na poslední cut scénu a ta hláška je prostě super :D "Not alone".
  • Rada si to nemyslela. Rada na něj ušila boudu a skončil v boji sám proti úplně všem stranám konfliktu. Ale jinak je to tak, bráchové mu jeli bodnout :)
  • Darksiders je vyborna hra urcite zaslouzi pokracovani!!!
  • Jazz
    Dejte to sem.
    Sice se mi líbila jednička víc než dvojka z jedinýho důvodu a to kvůli tomu lootování a miliardě zbraní, ale jinak bych nic nevytknul.
  • Jazz
    Ti tam nejsou, v Darksiders jsou Strife (Svár) a Fury (Hněv). Fury je ještě k tomu ženská mám dojem.
  • Shenkster
    Mě dvojka bavila víc ;) máš se na co těšit
  • Shenkster
    Prosím prosím ať vyjde pokračování ! *14*
  • hadanka: kolko krat zaznelo v tej starej videorecenzii slovne spojenie "fakt dost super" ?
    *3*
  • Ked dorazim rozohrane hry, tak si konecne supnem dvojku. Jednicka ma naozaj prijemne prekvapila.
  • hlad by vzdy zvitazil *1*
  • Varjag
    Dvojku právě po večerech hraju a královsky se bavím.. po stresujícím dni je to úžasná odreagovávačka s kouzelnou atmosférou :) Pak si dám jedničku, už jsem rozhodnut.. a potom.. ať už je tu další díl! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit