Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Řekněme, že jsem je neměl moc rád, ale co se mi na nich líbilo, tak při sobě stáli. Byli to praví bratři. Například na konci prvního dílu, kde někdo říkal Válce: "Bojuješ sám" a Válka odpověděl: "Ne sám" a byl tam záběr jak přicházejí zbylí jezdci. To se mi na nich líbilo, protože i když si rada myslela, že Válka zničil Zemi, tak jeho bratři mu pomohli.
  • fallanga
    Rovnou z toho udělat ředmih :D
  • A teď si ještě představ apokalyptickej co-op. To by byl teprve nářez!
  • To by asi záleželo na typu vah. Kdyby si přidělal na řetěz pětikilový závaží z decimálky, moh by tim udělat slušnou paseku. :D
  • alladjex
    Smrťák z Darksidera je nesympatičtější hrdina jakého jsem potkal. Usměvavý, každému rád podá na potkání kosu nebo dvě ... já ho rozhodně i s jeho bráchou mám moc rád a moc bych si přál, aby dorazili na rodinou seanci i jejich druzí dva sourozenci.
  • Krescz
    jasne mor by mohl davat dmg over time a hromadu debuffu a hlad by zase mohl vysavat zivoty...ku*va to je napad za milion asi jim to pujdu prodat *14* ...beze srandy, za hlad sem teda jeste nehral *1*
  • fallanga
    Za ten Hlad by mě zajímalo jakou by mu dali zbraň, protože podle Bible nese váhy a s tím se moc zabíjet nedá :D
  • Jo! Ať udělaj klidně dva díly, hrát za Mor i Hlad by určitě byla sranda.
  • fallanga
    Oba díly byly super. Dvojka mě sice tolik nebavila, ale uznávám, že je to skvělá hra a opravdu doufám v pokračování. Chtěl bych si zahrát za nějakého nového jezdce s novými schopnostmi.
  • Vegen
    Mezi bezcitné paznehty nepatřím, takže chci další dost super díl :D
  • Výtečne! :) obe boli výborne hry!
  • kubi-wan
    Darksiders byly pecky, hlavně dvojka! Zvlášť když na PCčku zas až tolik rubaček neni. Takže sem s tim!
  • davidBray
    ano ano ANO
  • Rozhodně se nejednalo o špatné hry, takže jenom houšť. *4* . Nemusí kapat, ať klidně prší. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit