Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutně néchápu proč někoho zajímá názor někoho kdo tomu vůbec nerozumí
    • kde je hranice rozumí/nerozumí?
    • Vzhledem k tomu, že Notch uvažoval o MC na Steamu (a možná i jinde), tak tomu asi i trošku rozumí. Navíc to je nepochybně zákazník. Názory zákazníků nikoho taky zajímat nemají?
      • Jelikož to nacpe kamkoliv hlavně když mu to přinese další prachy, tak je jeho názor zcela irelevantní.
  • origin nabo steam? ... Battlelog *5*
    • Už som sa dlho tak nezasmial *1*
  • Na steamu jsem od dob vydani HL2 a zatim jsem nesmirne spokojeny. Nemam v umyslu zkouset nove distribuce, kdyz jsem spokojeny s tim, co znam jiz radu let :)
    • exmaxx
      Já potřebu měnit Steam za něco jiného taky nemám, ale konkurenci vítám. To může nám, zákazníkům Steamu, jedině prospět *3*
  • No já to vidím takhle-
    Stále ještě nežijeme v době, kdy je u nás všem dostupný a kvalitní internet. To přináší problémy s připojením, výpadky a tak podobně. To znamená že vyžadování stálého připojení pro některý hry je velmi otravné. To ej však otravné v každém případě. Ne vždy přeci chceme být online a né vždy chceme hrát multiplayer. Mnohdy si kvůli výpadku ať už internetu či samotné služby ani ten singleplayer nezahrajeme, protože se skrátka nedokážeme zalogovat. A to ej nervydrásající. Já osobně rád originálky. Kupuji však jedině krabicové edice, protože prostě něco mám za ty peníze. A při formátu HDD nemusí znovu vše stahovat. Ale skutečně nemusím ani Origin ani Steam. Už jen pro to, že i když mám originálku na DVD stále musím stáhnout jejich manažery, přihlásit se a pak teprve instalovat a být přihlášen i při hraní. Nedávno jsem si koupil originálkju Deus Ex 3, nicméně jsem ji ocrackoval, protože opravdu nestojím o další zbytečný manager v počítači. Tolik můj názor. Pokud bych ale měl doporučit nějakou digitální distribuci tak Gamersgate.com - tam si koupíte klíč, stáhnete hru a už se tam nidky nemusíte vracet a neportřebujete žádný manager a to je fér!
    • Nevim jak origin ale u steamu nemusis byt pripojeny online aby jsi mohl hrat singleplayer teda pokud tam neni jeste dalsi ochrana jako treba u ubisoftu. Druha strana tveho tvrzeni nedokonalosti internetoveho pripojeni je ze dvd se ti muze rozbit at uz chtene tak nechtene pokud pouzivas vice PC jako ja tak musis instalacni media davat do obou coz znamena je prevazet. atd... takze kazde ma sve pro a proti. Kazdemu vyhovuje neco me by se libilo kdyby nam vydavatele dali na vyber kde chceme mit tu hru a nenutili nas do pouziti jednoho klienta.
  • Grifus
    Ja nemusim ani jednoho z techto klientu. Uplne by mi stacilo poustet je pouze pri instalaci a ne je mit pernamentne pusteny na pozadi pri hrani. Na online sbirku her je to idealni reseni, in-game chat se da taky brat jeste jako plus. Zbytek funkci od voice komunikatoru az po sklad obrazku a nevim ceho vseho, je uplne k houvnu. Ke vsemu ony denno-denne "zuzo nabidky, na jeste zuzovejsi hry za 4.99", co na me vyskakujou (ci nuti restartovat sluzbu) - to hraju "jen" 1-3 hodiny ve vecernich hodinach...

    Origin se tezce nuti do pocitacu, coz se da chapat, protoze privetivym stylem by dohnat Steam asi neslo. Tedy ne v rozumnem casovem intervalu. Nicmene verim ze za takovy rok-dva by se mohl dostat na stejnou kvalitu jako Steamu - co se tyce nabidky a cen titulu. Z toho pak budeme tezit hlavne my, hraci.

    Jeste aby brzy vzniknul nejaky univerzalni klient "meho online obsahu", ktery mi sjednoti vsechny hry co mam zakoupeny u obou sluzeb, jenz by byl delany stylem bez zbytecnych funkci a eliminoval nutnost mit pusteny Steam / Origin. Pak uz by to bylo temer dokonale...
  • Nebylo toho tady už v téhle souvislosti v poslední době až až? Takových roztrhaných občanek/poukázek do mlékárny *7*
  • Origin.
  • Moj tip?

    Stream rozhodne. Origin je zial az na ponuku hier pre mna slabota
    • Steam, ne Stream *7* .
  • origin alebo steam? ani jedno, gog ako digital alebo krabicovka + crack
  • Odulin
    Já to vidím oboje. *3* Kupuju na Steamu i Originu a jsem spokojen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit