Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ó, Veliká Melitelé, modlím se k tobě, Matko, modlím se i k Věčnému plameni, aby tato hra dopadla skvěle a hrála se přinejmenším tak dobře jako Zaklínač první a budu se modlit ještě více aby se hrála ještě lépe a to třeba tak, jako se před léty hrál Gothic a Gothic II...
    • Při Věčném Ohní vyslyš tohoto nestaštníka
  • Cypri
    Tak tohle musím určitě mít ve svojí sbírce. Chci, musím!! *1*
    Včera jsem shodou okolností dohrál Zaklínače 1, teď pujdu znova na dvojku.
    • shmeck
      doporučuju temnou obtížnost *3*
      • Prosím tě..by nepřešel ani první kolo..
        • Cypri
          Podle pravidla: "podle sebe, soudím tebe"?

          Bež radši nakrmit svoje tamagotchi zvířátko a neotravuj mě tady jo? *5*
          • tak tohle tamogochi je podražděny pod sem Cypri krmení
            • Cypri
              Tak určitě... *6*
        • shmeck
          Ty mě bavíš :D Prosím, udělej ještě debila...
  • Kdyby se raději oznamil nove ElderScroll a ne takova pikacovina
    • Za pravdu se bije . Dik za mínusy panicove
      • Magister_Peditum
        "Jsem skoro panic - není to lehký,
        nešel bych za nic do nějaký d3vky.
        Jedině ty jsi stvoření křehký -
        víla, kterou stvořil jsem si v hlavě
        abych o ní mohl mluvit před klukama
        Co s ní dělám - je udýchaná,
        je pořád se mnou -zamilovaná..."

        Lucie - Panic
    • Obojí je píčovina na Ntou..jedině Call of duty..
      • pomocnej jarda nebo darbujan a pandrhola ? Neni to jedno ,kdyz je to jeden clovek *1*
        Clovicku co si ty svoje mindraky chodit lecit k nejakemu odbornikovi ?
        • Nevím jak jsi k tomu přišel,žádný mindráky nemám...
          • sance ,ze by sis je priznal je nulova . Takze kdyz mi reknes ,ze stejne tak hodnotnej argument jako tento tak ti stejne nebudu verit . Tve komentare jasne dokazujou opak clovicku .
            • A sakra zřejmě sem narazil na nějakýho netovýho psychologa,kterej dokáže určit diagnozu podle dvou,tří příspěvků v diskuzi..Jsi vážně třída :-D..bavím se :-D:-D
    • Netrúfam si hodnotiť takto radikálne žiadnu hru ako to robíš Ty, a patrím medzi hráčov, ktorý uprednostňujú RPG žáner. Elder nie je špatnou hrou, ale osobne považujem Zaklínača za lepšiu a prístupnejšiu hru. Zaklínač je hrou, ktorá oslový svojou hrateľnosťou a prepracovaným príbehom. Táto hra má dušu, atmosféra je skvelá, dotkne sa srdca skutočných hráčov a umožní im snívať. V neposlednom rade zdôrazním aj prístup štúdia CD Project Red, ktoré myslí na hráčov. CD RED držím palce a viem, že sa nesklamem.
      • Ono hodnotit řekněme Skyrim a Zaklínače 2 v tom je podle mě velkej rozdíl.
        Hold každýmu padne do oka něco jiného.
        Někomu sedne větší propracovanější příběh a hratelnost (Zaklínač) a někomu větší a rozsáhlejší možnosti které hra poskytuje (Skyrim).
    • Jestli si tu chtěl být za blbce tak se ti to povedlo *3*
      • ne jen si chtel uzit svejch patnact minut slavy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit