Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    http://youtu.be/PKPbuN5tgVk?hd=1

    Starší, ale dobré. Já to třeba neviděl, aspoň malá náhražka za to chybějící video ;o)
  • Pff video není dostupné THQ si nárokuje práva. Jak nárokuje, já si nárokuji právo na své peníze a jestli mi ho neukážou žádné jim nedám. Vrrr tohle.
    • Co pises za blbosti? Tobe snad ukradl nebo nedal nekdo penize, ze si na ne "narokujes pravo"? Radsi nepouzivej vyrazy, ktery neznas *3*
  • Hanzales
    Jsem ho teď znova vytáhl to M.E.T.R.O., dojel do 5 kapitoly a jsou dvě něco ráno :) Nightvision (made by looking glass technologies) a ta tichopuška s laserem, si tak říkám že jedny z nejsilnějších momentů mezi FPS přestřelkami. Pokud bude v Last Night splněno vše, co zaznělo v tom videu, tak to bude sakra dobrý. Doufám, že budou trochu vychytanější zvuky (hlasitost hlasů atd.) a nepřátelé by mohli mít třeba takový ten několikastupňový režim od "cože?" až po agresivní hledání, což by zabránilo situacím, kdy po jedné hlasitější chybě se zbantuje celá mapa kilometr daleko a všichni řvou, jako bych byl za rohem. To jsou ale snad jen jediné malinké nedostatky, které vše ostatní co hra nabízí shrne někam pod stůl, do kouta. Já se na Last Night těším jako na novou motorovou pilu. -užabytotadybylo-
    • Urug
      Můj oblíbený moment z Metra 2033:
      "Hlavně potichoučku a nesvítit....ty vrhací nože sebou netahám jen tak pro nic za nic....
      tááák pěkně si tě obejdu zezadu....ještě krůček....*RUP* ...kur*a co to bylo za zvuk ?! ... loading"
  • Murdoc
    Nemužu se novýho Metra dočkat pokaždé když kouknu na tenhle článek.. *1*
  • Doufam ze bude mozne zapnout rusky dabing, anglictina jen przni atmosferu.
  • To je paráda todlecto. Doufám ale že se vytáhnou s delší kampaní než byla v prvním dílu.
  • Proc se vsechny hry ukazuji na xsrotech?!
  • sakra tohle vypadá hodně dobře!
  • Me gusta *1*
  • kniha > hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit