Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Hmm, okolí i ten robot vypadali velmi pěkně, trošku mi přišlo, že se inspirovali právě ukázkami unreal enginu 4, ale ten panák tam byl jak pěst na oko. Ta látka se hýbala tak nepřirozeně...zvláštní.
    Ale tak hlavní je, že tohle demo vytíží počítač pořádně po všech směrech a otestuje tak výkon. Pěkné demo je jen bonus, aby se člověk nenudil, zatímco se testuje:)
    I když uznávám, už měli i lepší.
  • Slaboučké... s novými enginy už asi nestačí jen nasekat vysoký počet polygonů odrazů a částic, ale chce to i trochu estetického cítění a více řemeslné zručnosti. To vlnění pláště je k smíchu: vypadá to, jako by byl paňáca oblečený do ropy.
  • Pamatuju si ze sem na prvni rocniky 3d marku koukal s otevrenou pusou protoze predvadeli spicku toho co slo z tehdejsich PC vyzdimat...jak tak koukam ta doba je uz davno pryc. I techdemo novyho Unreal enginu je o 10 trid vejs ...
    • Jj, nejvíc si asi pamatuju na ten průzkum jeskyně a dva orky hrající nějakou tu svoji hru. To byl dx9?
      • montatatana
        To byl 3DMark 03, doted si pamatuju, jak jsem se na to nadsene dival na starym PCcku a uplne brutatelne se mi to sekalo a cely to bylo zubaty :)
        • matt
          Heh, to mi povídej. Moc dobře vim, jak jsem se snažil nahnat pár bodíků taktováním grafiky :-) Pak jsem ale při hraní COD: United Offensive pocítil nedostatky taktování grafiky v podově problikávání textur a podobných artefaktů a vy**al jsem se na to..
  • Takto "plynule" to na svojom PC naozaj neuvidim, kazde 2 sekundy sa video zasekne kvoli vasemu prehravacu
    • Třeba máš (máme) jen slabý processor *15* Třeba je ten přehrávač taky "Mark". *7*
  • Trosku divna je ale ta zminka, ze na mobilech se nebude testovat DirectX 11, coz by asi neslo, tak se bude testovat 10 a 9. Coz by podle me taky moc neslo :)
  • God-of-War
    Dost suchý...
    • Kritika. Jak nečekané.
      • God-of-War
        Jako sorry, ale třeba Last of Us vypadá o hodně líp, než tenhle...ehm..výkřik Dx 11
        • Chceš mne rozesmát, nebo ne, už jsi to dokázal.. Last of US.? :D Děláš si srandu.? Ta hra běží na Dx9 a není na té grafice vůbec nic převratného, možná tě zmátlo to, že si tvůrci dali tu práci, a neodflákli zpracování.. Dokud tu nebudou nové konzole, tak se žádna technologická revoluce nekoná. Bohužel je to uměle potlačované už od roku 2006. Thx konzole! *16*
          • KrussoPu to je blbost ! Pust si nakou hru z roku 2006 a dej si nakou ze soucasnosti a uvidis ten rozdil . A netvrd mi ,ze v minulosti to bylo lepsi . HW se neustale zlepsuje stejnym tempem . Nejvetsi skok byl kdyz graficke karty presly z Pipeline technologie na Unifikovane . Projed si stare testy karet at uz ATI a nebo NVidia a uvidis ,ze to je porad o tom samem . Skok o 30 procent vyssi nez starsi model ve stejne tride . Tohle s konzolema NEMA NIC SPOLECNYHO .
            • To, že Lost of US běží na DirectX 9 jsem jen tak plácnul, a to proto, že na té grafice nevidím nic, co by Dx9 nezvládl. A ano, o optimalizaci tu byla celou dobu řeč :) Je to sviňa *12*
            • jo a jestli dovolis tak te opravim :-) Last of US nebezi na DirectX9 . Sony s DirectX nema nic spolecnyho jiste chapes proc :-))
            • tomu se rika optimalizace . Predpokladam ,ze to znas . Na konzole se lepe programuje diky sjednocenemu HW tim padem z papirove nizsiho vykonu dokazou vymacknout v uvozovkach to same jako na desetkrat lepsim PC . Tak to bohuzel je . Ono az budou nove konzole tak se ten kolotoc zas zopakuje . Me ,ale HW naroky dnesnich her prijdou prijatelne krom teda Metra 2033 ,ktere v DX11 je nechutne narocny a pritom vizuelne od DX9 zas tak rozdilny neni . Treba Crysis 2 v DX11 je nadherny a HW neni to zas tak silenej zabijak :-) Nadavat budem muset koderum ,kteri delaj hry . Konzole za tohle nemuzou ver mi :-)
            • Já ale nemám na mysli počítačovej HW, ale grafiku ve hrách jako takovou. Prakticky koukám už 5 let na jedno a to samé, takový UE4 tu měl být už 3 roky, a ne ho uměle potlačovat. UE3 měl být už dávno v historii zapomnění. Například Xbox 360, datum uvedení rok 2005. Dnes je 2012, hry které stále vycházejí na ten stejný HW který pohání Xbox 360 jsou o několik tříl lepší (grafika, fyzika...) než tehdy, kupodivu ale stále šlapou, zatímco na PC je třeba hru rozjet na HW který v té době ještě ani "neexistoval".. ! Dám příklad, kamarád si koupí Xbox 360 roku 2006, já si pořídím počítač HW mnohem silnější. Uběhne 6 let, vyjde hra s super grafikou, a totožnou jak na PC, tak na konzoly. Xbox zvládá hru bez problému a plynule, já ale musím pořídit několikanásobně silnější HW abych hru bez problému rozjel.. Přijde ti tohle normální? Mně tedy ne.
          • God-of-War
            Nevim...já se spíš směju tomu videu *3* ...
        • Jazz
          No jasný, to je úplna grafická bomba ten Last of Us. *1*
        • Nebude to tím, že Last of Us jede na DirectX 13.1 a využívá teselace 3.2?
          • Nenee - jede to na DirextX 17.2 a využívá teselaci 4.6 - viceméně tím je zaručen vždy nejlepší vzhled čehokoli *1*
      • Kritika. Jak oprávněné.
        • Pičusi. Jak oprávněné.
          • *7* Jak zbytečné.
            • Sbíráš pluska, šikulo?
  • A na to udelat panakovi ruce uz vykon nezbyl :)
    • to až na 8core edici s příplatkem *15*
  • nic moc,3d mark uz je minulosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit