Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Já když procházím diskuze kde zuří válka lidí co mají rádi apple a lidí, kteří by nejradši vybombardovali jejich HQ napalmem tak si připadám jediný na internetu, kterého iPhone nechává klidným ... ať si každý koupí co chce, každý má jiné kritéria k výběru telefonu (a ostatně čehokoliv). Já sem si třeba koupil Xperiu Ray jenom kvůli tomu jak vypadá a vzhledem k tomu, že jenom mobilem telefonuju a posílám SMS tak ho budu mít dokud se nerozpadne.
    • mna skor sere ze kazdey si pise svoje a nikto nepocuva/necita toho druheho. Potom je to furt to iste dokola.
      • walltar
        Jo přesně stejná situace jako Nvidia/Ati .... dva tábory totálně zaslepených fanoušků kteří si každý melou svoje a navzájem se uráží.
  • "Včerejší představení iPhone 5 ... zpomalilo internet a snížilo plošně inteligenční kvocient diskusí při debatách iPhone vs. Android vs. Windows Phone" *1* *1* Tleskám a souhlasím :))
  • iShity už i tady??
    Ne, děkuji!!!
  • spook.y
    Jednou to bude tak že jen vyndáš mobil a zapojíš klávesnici+myš(Gamepad), LCD a hraješ.
    • Až na to, že tohle jde už udělat dávno, cca 2 roky co vyšla Nokia N8, od té doby je tato funkce (USB OTG) u všech Smartphonů, tedy samozřejmě kromě iPhonu, takže tedy do všech těchto telefonů jde připojit klávesnice a myš či Gamepad a normálně telefon a hry ovládat těmito periferiemi.
    • vzhledem k dnesnim trendum vetsi je lepsi*9* jsi zapomel dodat z batohu ci spise z krosny,,, *11*
  • Hlavně to dotykový ovládání je problém u většiny hezčích a komplexnějších iOS her. Hrál sem to Dead trigger od chlapců z Brna a hra vypadala krásně a zábavně, ale to ovládání mě odradilo...
  • Navíc spíš bych čekal alespoň zmínku o novém ipod touch,který spíše (nebo viditelněji,to se těžko posuzuje) ovlivní "handheldový" trh,stejně jako předchozí model.
    • Neovlivní je zk*rveně drahej to si nikdo nekoupí za tu cenu (8000) si může koupit iphone 4 nebo nějakej tablet androidí.
      • Jak jsem psal,čísla předchozího ipodu hovoří jinak
        • Až na to že předchozí ipod byl o 3k levnější a neměl takovou konkurenci ;)
          • 32gb stál taky kolem 8k při vydání
  • Mobil má být pro volání, pasní SMS a tím by to mělo končit. Maximálně GPS, ale tahle nová moda her do mobilů je FUJ. Zachvíli se dočkáme, že se hry z mobilu budou předělávat na PC či do jiných platforem.... Je to cesta do pekel (můj názor :-) )
    • dira
      O pár takových vím :o) můžeme začít portem angry birds pro pc, a nebo, jeli-li libo větší projekt Galaxy on fire :o) viz http://games.tiscali.cz/preview/vesmirna-strilecka-strategie-galaxy-on-fire-2-se-dostavi-i-na-pc-60205 :D V tomto případě, kde se má jednat o sarkastický výkřik (dle mne) se bohužel jedná o smutnou zkutečnost :( a to sem vyhrabal z paměti jen dva příklady....určitě jich bude mnoihonásobně více :(
    • 300 milionový americký trh, pro který je tenhle phone primárně určený si myslí něco jiného. Něco jiného než pesimistický zaprděný čech co sežral všechnu moudrost *15*
      • tak to bude vesele jestli jim ho v USA zakazou :)
    • Ano, pro to by měl být mobil PRIMÁRNĚ ale proč ne ty hry? Jsem rád za to, že mně na moiblu jedou nějaké ty lepší hry (samsung wave), ale zase nemám rád ty hry, co mají grafiku podobnou pár let starým hrám na PC. Například, asphalt 6. Ale třeby hry jako Angry Birds, Fruit Ninja, takové ty jednodušší zabaví mnohem více, a jsem za ně rád.
    • Ronox
      Už se tak děje :) stačí se podívat na Greenlight a např naši Madfingeři se do toho pustili na 100%
    • To je minulostí, z mobilů se stávají multifunkční zařízení, které nám mnohonásobně usnadňují a zefektivňují život. Proč tahat GPS navigaci, tablet, mobilní telefon, foťák/kameru, herní konzoli, mp3 přehrávač a další krámy, když to mám v jedné krabičce. Budoucnost je v jedné univerzální platformě, vyjde hra a ta bude hratelná ve stejné kvalitě na přenosných i stacionárních herních zařízeních.
      • Nikdy to nebude vše ,,dokonálé'' v jednom jak chceš udělat pořadné ovládání pro hry? Velký displej na slevání filmů (já osobně se divím těm lidem, kteří si dokáží užít film na 4 palcovém displeji)?
        • Právě to jsou ty kompromisy, o kterých jsem psal. Jak se říká 100 lidí a 100 chutí, někerým to vyhovuje, někteří tyto vymoženosti používají na ukrácení času, jako je sledování filmů, hraní her, či čtení, atd. Ale lidí si na to začínají natolik zvykat, že si hry hrají doma, či používají funkce těchto multi zařízení. To je signal pro výrobce: Jo, jsem doma, pánové. Já se prostě nechci dožít domy, kdy abych mohl hrát hry či telfonovat, fotit, abych nemusel mít jednu "skvlěou multifunkční platformu" Asi, jsem starý dinasourus, ale dokuď se nestane, že tyto hračičky nebudou umět co chci, tak dík nechci. Ale možná se to vše změní díky brýlím reality, ale to je zatím hudba budoucnosti :)
        • presne a jase divim lidem kteri kdyz si potrebuji zavolat vyndaji cihlu z ... (no do kapsy uz se to snad ani nevejde, kdyz je to zas o cm delsi) jako nelibi se mi era zvetsovani
      • Právě ta obrovská multifunkčnost je prokletí všeho a všech :( Máš pravdu, že mobil má foťák, a fotky z něho, již nepřipomínají pixelové hody. Ale stále nemají na lepší fotoaparát na kterém fotka vypadá, jako fotka. Můj názor je v tom, že velká multifunkčnost je pšatným krokem. Když se ti rozbije tovje "multifunkční" mašinka či jí ti nikdo ukradne či porouchá jsi v kaši. Ztratíš všechny čísla, atd. Čím multifinkční, tím budou více kompromisů a poté dostaneme nějakou "průměrný" stroj, který umí vše, ale nic pořádně. Možná příjde čas, kdy se to změní, ale zatím v tom vidím, jen vlnu "cool" A řekneme si pravdu, kolik lidí z nás musí být neustále na internetu ? Či musí stále pstá, jen eletronicky.... :)

        Já za sebe říkám: NE! Děkuji nemám zájem, ale jak jsem již psal. Vidím, že se hry budou točit okolo těchto "přístrojích" a zas doplatíme my klasický dinasouři :D:D alias hráči :)
        • Praveze mne prijde, ze ked pojde vyvoj novych technologii takymto rychlym tempom, tak ta kvalita v tych multifunkcnych zariadeniach uz bude porovnatelna s tymi, co su teraz jednostranne zamerane. Pretoze kompakty uz sa nemaju kam dalej rozvijat. Jedine ak k 3D obrazkom. Sak len pred 10 rokmi neboli v telefonoch ziadne kameri. A teraz? Neviem si predstavit co bude za dalsich 10 rokov.
          A hlavne, teraz je moderna doma. Ludia si uz skoro vobec netlacia fotografie. Skor ich sdielaju cez socialne siete. A ta kvalita je dostacujuca.
        • pernicek
          "Když se ti rozbije tovje "multifunkční" mašinka či jí ti nikdo ukradne či porouchá jsi v kaši. Ztratíš všechny čísla, atd."
          Tohle můžu říct spíš o "normálním" telefonu. Já mám všechno zálohovaný na iCloudu, takže když se mi ztratí moje multifunkční mašinka, tak o nic nepřijdu. Navíc jí dokážu vypátrat a zablokovat přes prohlížeč v PC, takže moje data nikdo nemůže číst. Pak si stačí koupit novou multifunkční mašinku (nebo získat zpátky tu ztracenou) a všechno si to stáhnout.
          Co se týče fotek, tak ten co to myslí s nima vážně, tak si pořídí zrcadlovku. Foťák ve smartphonech je na rekreační focení, na zachytání momentek. Fotky z toho už jsou v přijatelný kvalitě.
          Co se týče internetu tak já jsem neustále připojený. Neustále si tam něco čtu a sem v kontaktu s přáteli.
          Hry komentovat nebude, protože na tom se dá hrát jen "hry" typu Angry Birds.
          • Opět tleskám. Tohle je teprve kvalitní názor.
            • :D
          • :-) Ano, psal jsem to 100 lidí = 100 různých chutí :-) Tobě to vyhovuje mě vůbec :D Zůstanu klasickým dinosaurem, kterému se tyto novinky nelíbí a rád se jim vyhne, jen se bojí, aby ho to nezačalo ovlivňovat .), jak jsem psal :)
        • Heh?
        • Tleskám. To je skvělý koment.
  • Mobil mam rok stary, takze teoreticky by me mohl zajimat tak iPhone 9. A do te doby *6* .
    • dira
      Já se už se modlím, aby té mojí konečně kleklo staré 3Gčko , abych jí mohl velkoryse přenechát svůj 3gs a koupit novější (ano po několika letech spolusoužití je lepší si najít velmi dobrou výmluvu investovat takovéto prachy :D ). Ale zatím to vidím taky na iphone 9 :( nechapu jak to nekomu muze kleknout po jednom padu kdyz to moje zena neustale nekde hazi na chodník :D a neb odolnost applu má v tomto velkou mezeru :/ :D (pro mne :D )
    • asi tak .. a u 9tky se snad dockame zase nejakeho pokroku :)
  • Já bych počkal na reálné výsledky a nerozplíval se nad PR kecy plné "magical,tremendus,revolutionary,..."
    • dira
      PR kecy jsou taky důležité.....by pak nesměli kluci psát ani o tom, že nějaký studio oznámilo hru.... a iphone at si rika kdo chce co chce, do herni sfery hodne zasahuje, takze jeho predstaveni si nejakou pozornost zasluhuje a kdyz by to bylo jen strucne oznameni, nadavali by zase zdejsi, ze pres translator si to umi prehnat kazdy, proto se tam dle mne zapisuje i osobni pohled na udalost :o)
  • Ne, díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit