Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadabujem si hlavní příběhovou linii sami, stačí šest dobrovolníků a asi tak dvanáct víkendů v nahrávacícm studiu, určitě se někdo najde, není to žádná věda.
  • Dema nejsou potřeba pokud je člověk ochotný si sundat růžový brejle a podívat se, jak jsem psal, na stav ve kterém byla hra ještě před měsícem. KC se tváří jako AAA, přitom má budget jako indie záležitost. Animátory sehnali v chráněných dílnách, jak to tak vypadá. Moje best hra za poslední rok: Hellblade, Nier: Automata, Legend of Zelda. Bééééébééé
  • Hry na konzole se nepočítají. RDR není PC hra, srovnání nemá význam.
  • Tak cz dabingu se asi nedočkám:/ I když malá naděje tu ještě je.
  • Bez českýho dabingu asi těžko.
  • Mila ovecko, 95% ma day one patch. Mila ovecko, muzem si za to samy ze jsme zacli vsechno kupovat a prestali vyzadovat demo verze jako kdysi. To je byznis mila ovecko. Vsichni usetri, vic vydelaji a lide stale kupuji.

    Jeste nejake moudro? Vsadil bych boty ze tva nejoblibenejsi hra za posledni tri roky mela taktez day one patch. A pokud nic nehrajes, tak zde nemas co delat natoz neco psat. Hezky vecer ;)
  • Mart9
    To ne, ale ten hejt byl nezasloužený, což tahle diskuse potvrzuje.
  • Mart9
    Jo, koně. To sem viděl už dávno.
  • Ne nebudes to hrat! budes na to jen koukat! Je to stejne jako film jen poslouchat nebo u hudby si cist text a nic neslyset.

    Boze tahle doba me jednou zabije co v ni zije za pacienty.
  • Mínuskáři, přál bych si, abyste si na moje slova vzpomněli, až hru spustíte a vystřízlivíte z tý falešný euforie. Ta hra se vám rozpadne mezi prstama, mezi myší a klávesnicí, mezi gamepadem. Ne že bych si to přál, ale jsem realista, a vím že všechny ty chyby které tam byly ještě před měsícem, mávnutím proutku záhadně nezmizí. Síla střihu, milé ovečky, síla střihu.
  • Teď jen vybrat streamera s kterým to budu hrát.
  • Je to dost slysitelne. Fakt to zni hrozne divne. Stejne tak to bylo v nekterem z minulych traileru.
  • Diky za minusy. To ale na tom co jsem psal nic nemeni :D
  • Trailer se fakt hodně povedl. Do teď mě trailery spíš odrazovaly, ale tady je vidět opravdu výborná práce!
  • A to pracuješ ve Warhorse, že máš potřebu tu hru bránit?
  • Trailer neskutečnej, stejně jako kdysi kickstarter trailer, bohužel co jsem viděl poslední gameplay ukázky, ta hra "půjde cejtit" trochu jinak. Oznámení day one patch taky mluví za vše. Ale jasně že to musí prodat a toto je rozhodně kvalitnější marketing než reklama na nože od Horsta Fuchse.
  • Taky bych zcenil nejakej kvintet estetickych presetu hlavniho protagonisty. Takhle si to rika o tvar clonici kapi. Jeho ranna, nebuclata inkarnace me bavila vyrazne (!) vic.
  • ucho
    jako vypadá to, že na začátku někdo zemře.
  • ucho
    práci se zvukem vůbec nerozumím, ale taky mi při tom traileru přišel zvláštní. ale tak nějak pořád předpokládám, že na tom dělal někdo, kdo ví, co dělá, a že ve hře ten pocit mít nebudu. tedy se tolik nebojím.
  • Magister_Peditum
    Vedle Red dead redemption 2 moje letošní nejočekávanějších hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit