Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Koukám, že EA je tak zoufalá, že opět musí kopírovat hry od Petroglyphu a to http://www.endofnations.com/
    Ať s tím jdou do háje.
    • Kr.Pa
      Koukam, ze tu temi minuskami mermomoci hajite EA. Jestli vam to nedochazi, tak jmeno teto znacce udelali Red alert 1 a prvni Command and Conquer z Westwood studia. Ti delali vsechno do Regengade vcetne. Generalsi a dal sou prumerne hry od EA.

      Pokud mam jit jeste do hloubky, otec vsech strategii je Duna 2 od, necekane, Westwoodu.

      A pokud to stal nikomu nedochazi tak Petroglyph Games = Westwood.
      • Petroglyph není weswood, dělá tam pár lidí co dělalo ve weswoodu (včetně vedení) ale není to celý team a je to naneštěstí poznat. První a poslední hra co se jim povedla bylo empire at war. Universe at war byl zajímavý experiment a chvílu mě to bavilo, ale už mu chyběla ta znovuhratelnost starých cnc. End of Nations mě osobně nenadchl vůbec, první velký beta test dopadla katastrofou a petroglyph od ní dal ruce pryč a předal to někomu jinému.

        Kdepak weswood je pryč a sním zábavné RTS.
        • Kr.Pa
          to mas stesti, ja se do close betatestu dostal, ale nebylo volne mista na shardu ?!

          absotulne nevim co udelali s projektem Victory
      • Tak zrovna generals byla podle me hodne povedena hra, coz se o dalsich CaC od EA moc rict neda.
      • Otázkou zůstavá, zda-li Generals byly tak špatné. Jiné určitě.
        • XorxoxTalarius
          Generals byly hodne spatne ... a jako fanousek C&C stylu hry je nemuzu prekousnout
          • Tilwaen
            Jsem fanda starých C&C a Generals jsou dle mého jediná hra od EA s titulem C&C, která mi přišla dobrá.
    • Serie ktera podle tebe kopiruje je na svete od roku 1995. Generals pak vyšel v roce 2003. Myslim že bych netipoval špatně, kdybych řekl že je tato serie starší než ty, když tvrdíš, že ea ji od někoho kopiruje. *12*
      • Kr.Pa
        Nerad neco pisi dvakrat, ale kdyz me to smazali.

        Muzes mi prosimte rict, co to ma spolecneho s CaC krome jmena ? A jedine co EA dokazala je kopirovani strategii Petroglyphu a jejiho End of Nations.

        Po tech prujmech typu CaC 4 a Tiberian online...

        A jak vidim, ty ocividne nevis kdo udelal CaC zname jmeno.
  • Darrick
    Má někdo k dispozici REDEEM YOUR CODE? jestli games dostane nějaké ty klíče do bety tak do ní půjdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit