Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    OnlySP interview with Dan from E3: https://www.youtube.com/watch?v=6WDqkR3RngA
  • Kde je jako specialni sekce venovana jen kingdom come, jsetli jako s danem neudelate hodinu videji tak ste tam vycestovali uplne k nicemu
    • S Danem můžou udělat hromadu videi kdy chtěj tady u nás, kvůli tomu nejeli do USA *15*
      • Kterej nerekne o kingdom come ani fň že ?! je tam aby to tam prezentoval tak at se ty videa sypou laskave, maji nadstardantni vztahy tak at je to videt, by sem chctel genericke novinky tak du na EG
        • Spíš tam prezentuje to, co už my dávno víme akorát amíkům. Je to hlavně propagace hry, marketing.. nevytáhne tam najednou 100 novejch věcí *3*
          • Možná to bylo myšleno tak, že dost lidí by raději aby výklady Bethesdy nebo EA prokládalo Warhorse a ne nějaký Kuky co si hraje na Raymanospidermana ^^
        • Magister_Peditum
          On tam stejně prezentuje update alphy, kterou stejně za pár dní budeme mít možnost vyzkoušet na vlastní bulvy.
  • Husisti...
  • Keyz
    Vypadá to super, na to kolik mají prachů. Navíc dělají vše z enginu hry a ne super trailery které o hře nic neřeknou mají pouze lákal lidi. Na to nemají asi prachy ani čas.

    Tohle bylo dost dobrý. Držím palce.
  • wenceslaus
    https://m.youtube.com/watch?v=B6n9rufUAOA

    Dalších pár záběrů ze hry.
    • Magister_Peditum
      Ten konec je dobrej fór na "game in progress". *15*
    • Ta toitoi-ka na konci je dobra:)
  • Mart9
    Adam se tak moc snažil krotit emoce, aby byl objektivní, až z toho vylezl článek bez jakéhokoliv nadšení, přitom trailer je parádní. *4*
    • Overwatch
      Čoveče, popravdě jsem emoce zase tak krotit nemusel. Na hru se moc těším, o tom žádná, ale že bych z něj měl husí kůži? To zatím říct nemůžu. Ale mají na to ještě rok a trailerů bude víc, tak uvidíme...
      • Mart9
        Právě že vím, jak se na tu hru těšíš, tak mám z článku pocit, že ten trailer je tak nějak zbytečný...
        Mě naopak ten trailer zase nakopnul po měsících, kdy mě nadšení tak nějak opustilo.
        • Overwatch
          Zbytečný určitě není, ale mě osobně trailer nenakopnul...
          • Až se Dan vrátí z E3, tak tě nakopne osobně. Neboj. *1*
          • Mart9
            Každopádně díky za reakci. Je paráda, když autor článku komunikuje se čtenáři.
          • wenceslaus
            No, holt každej to má jinak. Já během něho zapomněl na vše, i na rozehranýho Zaklínače :-) Realistický souboje (bitva!) jsou fakt lákadlo.
  • Hezké, ale pořád mi tam něco chybí v celkovém dojmu z jejich světa. Nejsem schopný to identifikovat.
    • Popravdě hlavní příběhová linie, je to čeho se teď bojím nejvíc. Mafie byla super na svojí dobu, ale sám osobě ten příběh nijak skvělej nebyl. Vzpomínám si jak Vávra před dost lety (když ještě neexistovalo ani Warhorse) mluvil o tom že by chtěl udělat středověkou hru, a zmiňoval se, že se mu líbil Příběh rytíře. Doufám, že teď už čerpá inspiraci jinde.
    • septicflesh
      Mně taky, chybí mi tam nějaké ztotožnění se s postavou. Zatím to, hlavně díky FP pohledu, vypadá jako GO PRO video z dovolené v Medieval Parku *4* Ale těším se moc.
      • Magister_Peditum
        Tak zatím o té postavě nic moc nevíme (kromě toho že jim předlohu zjevně dělal Pavel Dobrovský) a že to je nějakej vidloň. Tipoval bych, že bude možná i nějaká customizace charakteru. Holt další Geralt z Rivie to nebude, s tím se musíme smířit. *15*
      • walltar
        Já sem nikdy nepochopil, jak se někdo někdy mohl ztotožnit s postavou, když jí poletuje jak andílek za prdelí.
        • wenceslaus
          Úplně stejně jako když se dívá jedním okem skrze krabici (first person) :-D
          • walltar
            Tak mít na hravě krabici není překážkou vžití se do postavy. *1*

            Ty by si diskriminoval lidi co nosí na hlavě krabici?
            • walltar
              No pro mě právě to že při hraní vidím něčí záda celkem překážkou ke vcítění do postavy je. Alespoň v tom smyslu, že jsem já ten který hraje a ne pozorovatel který sleduje děj z venčí, jako třeba u čtení knížky.

              Když hraju z první osoby tak je pro mě lehčí, protože tam není nikdo třetí... Jen já a hra.
            • wenceslaus
              Proboha ne! Zvláště, když je na tý krabici napsáno Oculus :)

              Jo, špatně jsem to formuloval. Jen nechápu, v čem je pohled první osoby tak super když dojde na vcítění se do postavy. To se snad děje skrze dialog, akci... atd. Oba pohledy jsou stejně nerealistický - pokud nemluvíme o VR.
  • TheLordoftheNonsense
    Pro mě nejočekávanější RPG tohodle desetiletí hned vedle nového Falloutu. Tohle prostě vypadá, jak splnění mého dětského snu... no nádhera!!! *14*
    • Fallout je podle Vavry strasna ******
      • TheLordoftheNonsense
        Tak záleží, co bere za ******. Jestli starý tituly od Black Isle nebo nový Bethesdy. Jestli mluví o novejch, tak proti jeho názoru nic nemám, ale jestli proti starýmu, dobrýmu, nejlepšímu, od Black Isle, tak si zaslouží jako kacíř upálit na hranici. *3*
      • no a? pointa?
  • A ten Měsíc má furt blbě *7* Jinak to vypadá perfektně!
    • co cekas od cloveka vericiho astrologii... *3*
  • "Jestli turkičtí nomádi sehrají nějakou zásadní roli v příběhu, nebo se ve hře jen tak mihnou, však trailer neprozrazuje." to uz davno prozradil Dan Vavra, jestli se nepletu, nebo v Levelu o tom bylo, ze Zikmund unesl svojeho bratra krale Vaclava a pritahl sem s Kumany a plenili celou zemi, a byla z toho obcanska valka kdy jedni stali s Vaclavem a druzi se Zmikundem. Hned v prvnim traileru bylo "king abduced by his own brother", takze je o tom myslim davno rozhodnuto. Ikdyz to mozna bude natahle az do Actu 2 a 3, ale nerekl bych.
    • celoush
      Tak hra se odehrává na menším území, takže to klidně může dopadnout tak, že budou sloužit jako nějaký příběhový zvrat a v určitý moment se jen proženou oblastí, něco pobijou, zničí a pak od nich zase bude klid. Prostě jejich role v příběhu není prozatím moc odhalená.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit