Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro zajímavost, už se nějak ví, zda ta nastíněná bitva v traileru vychází v dané oblasti z reálných podkladů nebo to bude fiktivní potyčka pro potřeby hry?
    • Magister_Peditum
      V trailerech zatím jen obléhali Rataje nad Sázavou, takže to asi bude nějaká fiktivní bitva, jen by mě zajímali ty piastovský orlice, co tam vlají. Nebo je to nějaký rod od nás?
    • Myslis tu velikou? To ma myslim byt bitva u Tannenbergu, ktera se ale odehrava nejakych X let po deji hry. Tipuji, ze to bude nejaky prolog, epilog, mozna tutorial nebo neco.
      • Proč myslíš že je to bitva u Tannenbergu? To někde říkali? Nejsem odborník, ale tahle bitva pokud vím
        nemá s událostmi ve hře nic společného.
        Jinak myslím že ty bitvy ve hře budou fiktivní a využijou toho že tohle období není moc dobře zdokumentované.
        • Vzdyt to rikam primo v tom prispevku...
        • Magister_Peditum
          Celá fáma kolem Tannenbergu vznikla na tom, že se na twitteru, nebo kde, jeden fanda Dana zeptal, jestli ta bitva z traileru není náhodou tahle, a on odpověděl, že to je velice dobrá otázka. Takže asi takhle. V té ukázce totiž proti sobě stáli týpci s prapory a varkoči v barvách Řádu německých rytířů a týpci s prapory s polskou orlicí.
          • "Fama"? Jedina fama je tvuj prispevek.

            http://forum.kingdomcomerpg.com/t/what-punishment-for-the-devs-if-they-make-a-mistake-on-historical-correctness/22191/9

            http://www.reddit.com/r/Games/comments/1y5yj1/we_are_warhorse_studios_developers_of_kingdom/cfhmrm4
            • Magister_Peditum
              Promiň, ale jednu vyhýbavou odpověď na redditu a jednu na foru hry neberu jako jasné potvrzení. Do té doby to budu brát jako spekulaci, stejně jako třeba tu existenci velkého města v dalších dílech.
      • Mám na mysli ten úryvek v čase 1:48. Vypadá to konkrétně na nějaký sestřih z obléhání (jestli to jsou ty Rataje?). Ale jak říkám, spíše jen tak ze zajímavosti, jestli to ve hře zůstane tak se teprve dozvíme víc, ale kdyby náhodou někdo věděl o co jde.
  • Prý v létě příštího roku *1* Tak to určitě.
    • Mart9
      Podle mě spíš přelom roku 2016/2017
      • Je zajímavé, jak jim všichni vidíte pod ruce a máte představu kolik toho již mají hotového a kolik je potřeba ještě udělat :) Já ty odhady mám problém dělat ve své práci v oblasti, kterou jsem ještě neprobádal, natož dělat závěry tady.. :D
        • Kdyby něco měli, tak se určitě pochlubí. Aby to nedopadlo jako Mafia II - vyvíjet 6 let, několikrát odložit, naslibovat hory doly a nakonec to bude úplný průměr.
          • Modoval jsem a slibované věci byly přítomny, ale nejsou využity. Poděkuj 2K, že nedovolili dotáhnout vývoj do konce. Ano bylo to problematické a neměli to jednoduché, $$$ musí i přitékat. Ale Illusion Engine by vše co bylo naslibované dokázal rozjet.
      • Dřív než 2017 určitě ne, uložím si odkaz na tento můj příspěvek a až ohlásí odklad tak budu machřit :-)
  • Sr_Lobo
    Sploosh *14*
  • Hlavně se nemůžu dočkat na novou alfu, kde konečně budou mít soubojový systém, u kterého hlavně doufám, že bude už teď v pohodě funkční na gamepadu. Trailer mě přišel takovej nijakej, což ale nic nemění na faktu, že se na hru neskutečně těším...
  • walltar
    Sakra tak na tohle už se nemůžu dočkat. Parádní trailer.
  • musim uznat ze to vyzera dobre...uvidime este ako sa to bude hrat ale docela sa tesim na to :)
    polaci a cesi vedie ako na RPG :)
  • Vypadá to krásně. Už se nemohu dočkat. *14*
    • nj co jinýho čekat když to je na cryenginu
      • Paulcz
        spíš co čekat, když to dělají profesionálové :)
        • ja bych jim ty trika tak netahal, na to ze maj vychazet za min jak rok, toho moc nepredvedli ( jedna vesnice a hrstka questu)
          • Ty si snad myslis, ze ti ukazou celou hru? Maji urcite vic nez jednu vesnici, o tom nepochybuj.
  • 0:23, cervena sukne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit