Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I believe some explanation is required here. Unfortunately this time we've encountered some horrible YouTube compression problems. At this very moment we are working on fixing this and will upload another version of the trailer as soon as we can. It will present much higher quality. I want to assure you that there will be no downgrade - I see this game every day - it looks stunning.
  • tak sis zatrolil, pohonil a jdeme dal ne? :)
  • TheGGG
    prostě temní elfové, ale vypadaj badass, o tom žádná
  • TheGGG
    stejně bys to na ultra nerozjel, tak nedělej
  • if you say so
  • MARTASLJ19
    Ja som vravel, že to odložili kvôli konzoliam a teraz kvôli tomu hra utrpela riadny downgrade *9*
  • sou to elfové z jiný dimenze
  • Jak že my čtenáři máme vědět, kdo je král honu a co je divoký hon a o co mu jde? Vždyť Sapkowski nic takového přímo ve svých knihách neprozradil. :-P Ale pokud to tak nějak mělo vyplynout z děje, to je věc jiná. :-D
  • lidicky poprvy vidi objekty a postavy zblizka a hned se tim rozumi "downgrade"
    jednak zkompresovany video, jednak neznama verze vyvojovyho buildu hry, ze kteryho video je.

    people, stahp pls
  • ještě něco?
  • Já mám radši sandboxové rpg kde si mužu hrát jak chci a za koho chci. Ani se mi nelíbí jak tam nasilu tlačí ten obsah pro dospělé.
  • Smažte někdo tady ten hnůj, kdo se v tom má přehrabovat. Fakani se zase nudí, tak to tady musí zasvinit jejich slaboduchýma pindama. Takový degeneráti jako triple gay a spol se jen tak nevidí.
  • TheGGG
    Tos reagoval sám na sebe?
  • TheGGG
    to seš ty, nebo tvoje babička, nedáte se moc rozlišit.
  • Si jako myslis, ze by se takhle velka hra zaplatila jen z PC platformy. Reknu ti to takhle—NEZAPLATILA. U druhyho Zaklinace jsou prodeje PC versus konzole v hodne velkym nepomeru a neni duvod si myslet, ze to ted bude jiny.
  • re-klama(t)
  • tohle panum vyvojarum nejak ujelo ne ?...kde asi nechali ten spravny soubor s texturama a stinama ?
  • ale ale!! nejak ty +/- moc řešíš mi přijde
  • Až na to, že celý příběh se věnuje geraltovi a jeho přátelům :), v případě nové postavy by ten jejich vztah tak nějak nefungoval :)
  • fotku svýho táty si postovat nemusel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit