Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P1trs
    teda vubec to tem vyvojarum nezavidim, nejdriv musej hru kodit pro minimalne dve pitomy konzole a ted jeste budou muset delat dalsi dve verze na pc kvuli konkurencnimu boji NV vs AMD? *13* no nechci se dozit dne kdy bude NV mit monopol na GK...
    • TheGGG
      pitomé nejsou konzole, ale tak leda tvé chování.
      BTW jen usuzuji, ale podle té profilovky jsi fan DS II. Tak si hezky vzpomeň, kde má tadle série kořeny a kde taky klidně mohla zůstat.
    • Dlaha
      Kdyby si vývojáři mohli vybrat, tak se jim víc vyplatí vyvíjet pro ty 'pitomý' konzole, než pro PC. Je to jednodušší, levnější, víc prodají. S vývojem na PC jsou problémy, každý má doma něco jiného, takže vývoj a testování trvá dlouho a i potom musí poskytovat rozsáhlou technickou podporu. Jestli nastane chvíle, kdy grafické karty rozbijí PC na 2 platformy, nebudu se divit, když se z PC trhu stáhnou.
  • TheGGG
    Chudáci zaměstnanci ATI, zeleňáci jedou špinavou hru a doplatí na to hlavně zákazníci. Nový Wolf teda na AMD není žádná sláva a to to na PS4 a xbone běží se stabilními 60FPS v 1080p. Co na tom že obě konzole mají v sobě AMD. No s příští kartou du do zeleňáků, je mi jedno jestli třeba šéf nvidie jí nemluvňata a šéf AMD je druhá matka Tereza, ale mě zajímá pouze to jak dobře to ve finále poběží.
    • konzole se konečně dočkali těch 60fps? *1*
      • TheGGG
        jestli nevěříš tak se koukni na srovnání na YT.
        BTW znám lidi co se jim wolf seká na komplu 2krát dražším než next gen konzole.
        • To je těžký wolfa nemám a ani se na něj nechystám. O.o Jinak to byla narážka ne předchozí generaci. Samozřejmě že hra je na konzoli líp optimalizovaná je to jednodužší *1* A o tom PC to je jak u koho půlka lidí ani neví co v tom má hlavně že je to drahé *1* Možná bych toho wolfika mohl sehnat jen abych to testnul O.o
          • TheGGG
            není to žádný ukazatel výkonu tvého PC, ta hra je prostě poj*baná na komplech
            • ale proč to nezkusit otestujeme na jaký úrovni mám Luck *1*
    • zkus toho wolfa na NVidii.. co sem cetl diskuse tak dela problemy na vsem moznym. me beha na 270x v pohode, ale musim vypnout vertical sinc (o ten se ovsem stara procak, ne grafika). kod wolfa je jedna velka prasarna. nema to nic spolecnyho s AMD ci NV.
  • To jsem rád, že jsem před pár lety "konvertoval" z PC na Playstation. Jedním z důvodů bylo právě to, že se nemusím starat o HW a ovladače... .
  • Doporucuji herni edici ze zatoky - je stejne spatna jako normalni verze ale nikdo se vas nepokusi pri jejim porizeni okrast
    • A proto raději vy okradete tvůrce. Opravdu skvělé řešení.
      • Nikolikvek, on nikoho neokrada, on se jen prizpusobuje tomu, co prodejce nabizi. A prodejce mu nabizi, ze mu za penize nedoda zhola nic, co by se dalo pouzivat.
      • Ano, tim ze neco stahnu z netu a vyzkousim opravdu nekoho okradu, doporucuju pouzivat hlavu.
        • To neni co jsem napsal. Ano ty nekoho okrades, ale tou kradezi okradeneho neposkodis. Protoze bys tu vec stejne nikdy nekoupil.
          • To bylo na Marka
      • To ze nekdo hraje piratenou verzi jeste neznamena, ze by si nekdy koupil originalku.
  • Killer
    No tak na neco svoji neschopnost svest museji, ze jo? Prece to nemuze byt tim, ze to neumeji zoptimalizovat, nebo jsou na to moc lini.
    Ja mam v PC ovladace nekdy z podzimu 2009 a jeste jsem nepotkal hru, ktera by mi nesla. Takze ovladaci to opravdu nebude.
  • Tak ani tomuhle uz bych se dnes vubec nedivil *1* hnus fialovej ten game byznys...
    • *11* na pobliti co stim? leda vyvojare co protezuji jen jednoho vyrobce grafik trestat piratenim jina obrana neni!
      • :D to ty určitě děláš každý firmě :D
        • bohuzel WD jsem si koupil hned dedsec edici a zatim to muzu hrat jen v offline modu pac se hra k ubi serverum ani nepripoji... je to sh*t
          • froztik
            Já teda s připojením k serveru Ubi neměl absolutně žádný problém. Já jsem s WD naprosto spokojen. *5*
            • Jako WD je super, i přes problémy se servery koupě nelituju. Popravdě mi nevadí ani provařený příběh, protože poslední dva dny prostě jednom běhám po městě a plním vedlejší mise, kterou jsou taky zábavné.
          • Velký nápor na začátku. Co jiného jsi čekal. Pár dní vydrž a ono se to spraví. Já už se třeba včera připojil v 90% případů... . Není to ideální, ale u masivních startů her se s tím jaksi musí počítat (nápor na infrastrukturu je v prvních dnech prostě gigantický a musela by být výrazně naddimenzovaná, aby to ustála).
            • Dalsi ofce co vykesuje prachy a jeste spokojene beci ...
  • Na druhou stranu je trochu s podivem, že na internetu píší, že NVIDIA uzavřela s Ubisoftem smlouvu za 5 mil. dolarů, při spolupráci na vývoji / ladění Watch Dogs a budoucího AC5 a údajně AMD mělo stejnou možnost, ale nakonec prý couvli a dali přednost Battlefieldu 4. Ale bůh ví, co všechno se odehrávalo na pozadí.
  • Jako PC hráč mě příjde tato debata naprosto o "hovně".Hry hrnou na konzole a pak, když výjde na PC tak ovládání stojí za.....(už nechci být moc vukgární) a to je i příklad watchdogs.I kdyby na mě padala mlha, blesky a co já vím ještě, ale optimalizace na PC je k ničemu a k tomu ještě za to chtějí takové peníze, tak ať se nediví, že si hry budou lidé stahovat.Klidně mě tady rozeberte, ale když si koupím hru a ovládání pořádně nejde, pak musím zase čekat na patche,optimalizace....tak proč to kupovat???Když něco dám do prodeje a chci za to peníze, tak to musí fungovat a ne že ze mě bude pokusný králík.
    • Omlouvat kradení her tím, že jsou špatně optimalizované i třeba po stránce ovládání mi přijde přinejmenším hodně úsměvný a dost alibistický. Pořád totiž existuje možnost reklamace u prodejce. Navíc při nákupu přes internet je stále možnost vrácení po dobu 14ti dnů od nákupu bez udání důvodu. Ale chápu, že jeden syslí CD klíče a hru si pustí třeba až po čase, alespoň já to tak mám, málokdy koupím klíč a hned instaluju a hraju. Nicméně to pořád není omluva pro kradení her :)

      Jinak mi ale tohle taky leze krkem a pokud se celá situace nějak neurovná, tak lidi postupně začnou pořizovat konzole víc a víc a PC už bude opravdu jen na práci. Tohle jediný závidím konzolistům - žádný řešení, že něco chodí a něco ne.
      • Pise totalni BLB ...

        ZADNYCH 14 dnu na vraceni SW NEEXISTUJE!!!! Jakmile je krabice rozbalena/SN pouzit tak SW vratit NELZE.

        Ale to trotli jako ty samo nemuzou tusit, zeano... a pak chodej brecet na ruznych spotrebitelsky sdruzeni, jak je na ne prodejce zlej ...

        A reklamovat SW? Lol .. .schvalne, chci to videt, vcetne toho prodejce kterej ti vrati prachy ... on ti snad nedodal zcela neposkozenou placku? on ti snad nedodal zcel apouzitelny SN? On ti totiz nic jinyho neprodava. Ty jeho prostrednicvit uzaviras licensni smlouvu s vydavatelem. A reklamovat si tudiz muzes ... u vydavatele ... takze si priprav tak 10M ... a muzes se jit soudit.
      • ucho
        mno Infamous jednička se mi asi 4x sekla, ale jinak souhlas
  • https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs *1*
    • No jo, to je sice pěkné, ale v podstatě stejné chyby najdeš ve všech podobných hrách s otevřeným světem, neříkám, jestli je to dobře nebo špatně, ale rozhodně v tomhle WD nejsou rarita.
      • Asharak
        Pravda, navíc next gen, takže jsou tu logicky i nexg-gen chyby :3
  • - watchdogs = skvela reklama, hra na prd
    - clanek jinak zabavny.. to, ze nekdo z jine firmy s nekym spolupracuje neznamena, ze umyslne pridava podrazy pro konkurenci.. jen proste konkurence nema takove informace atd.. takze kecy btw AMD by to delala rada take.. ale jaksi nemuze protoze penize.. a lepsi to nebude ani po tom co vyrabi pro konzole..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit