Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už pacujou na opravě tak doufejme , že se to zlepší...
    https://twitter.com/SebViard/status/472036622171930624
    http://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2014/05/29/ubisoft-working-on-pc-patch-for-watch-dogs-offers-advice-to-boost-performance/
  • xH4wK
    Ta hra je strasne zle optimalizovana a SLI profil je tiez dost v zlom stave momentalne
    ... https://www.youtube.com/watch?v=E-rXq8K9sAM
    • slušný cuky, nato, že ten typ má nejlepší komp co se asi tak dá postavit
  • Jak mě včera mrzelo, že jsem blbec již na Watch Dogs použil sériové číslo, měl jsem si raději nechat vrátit peníze. Ještě se mi to ani nepodařilo rozjet, buď se to kousne při loadingu nebo rovnou BSOD. Každopádně s Ubisoftem jsem skončil.
    • taky s WD mam problemy bezi mi jen v offline modu jinak se pri spousteni sekne. Navic pri instalaci atualizace avast hlasil ze uplay se snazi ze stranek ubisofu stahnout malware fakt k pobaveni... Ale je to jasne za 90% problemu PC hracu muze JEN A POUZE UPLAY!!!!
    • A co ma Ubisoft spolocny s tym, ze nemas v poriadku PC? :D BSOD ti nikdy nesposobi program beziaci v User Mode - cize ani hra, ale skor ovladac na ktory hra pristupuje. Takze problem hladaj hlavne vo svojom PC - ci uz HW, alebo SW.
      • Ale nemel pitchoviny ... BSOD na widlich zpusobi naprosto cokoli ...
        • Dost často inteligence toho, kdo skládal počítač, čas od času inteligence uživatele. BSOD za posledních 10 let bych já osobně napočítal na prstech jedné ruky a to provádím s počítačema pěkný kusy. To už spíš zamrzne celý PC, ale to se mi stalo jenom když jsem HD7950 normálně běžící na 850MHz přetočil NAD 1150MHz. Ale upřímě, tam jsem se vážně nedivil.
      • Za posledních pár let je to první BSOD, kterou jsem na svém kompu viděl, vše ostatní běží bez problému a že na pc hraju hodně, běží 8-10 denně. Navíc, stačí pohledat na internetu a těch lidí s tímto problémem je mraky. A i když jsou pravděpodobně na vině ovladače GK, je mi to fuk. Hru jsem koupil od Ubisoftu a ten jako vydavatel zodpovídá za produkt.
  • PC platforma je stejne obtizne optimalizovatelna, na pc se to resi hrubym vykonem. Ono je stejne uchylne uz to, ze ovladace (!) se prizpusobuji jednotlivym hram. To je z principu uchylne a na takovou podporu beztak dosahnou jen velci producenti, vetsina malych si stejne musi poradit jinak.
  • Kdyz byste hrali na konzoli, nemuseli byste resit tyhle zbytecny problemy. Ze vas to bavi..
    • tak predstav si ze v roce 2014 jsou lidi co nechtej hry hrat v 30fps a v ubohem 720p rozliseni
    • Ano máš pravdu, pak jsou tu lidi jako já který to baví a kteří si tak do dvou měsíců udělají svoji WD nextgen verzi, veškerý commandy nastavení jsou už venku stačí se vtom už jen vyznat *1*
  • Já si myslím že to nemá špatnou optimalizaci co se týče NV karet, jedinej problém je VRAM. Mám GTX770 ale 4gb a Ultra textury full HD msaa 2x si to veme celou paměť sice to neklesne pod 40 což si myslím že je fajn ale když 90% hráčů má 2gb karty tak se ani nedivím že maj záseky a podobně. Nadruhou stranu ano nastav si high textury a né ultra. čekat že s GTX 760 2gb pojedu ultra s vyhlazováním tak je problém u hráče.
  • Tweaky se začínaj rozdíjždět sem zvědavej kam se to do pár měsíců posune
    čistě jen odrazy.

    http://i.imgur.com/6lnm1Ws.jpg 128x128
    http://i.imgur.com/tHggepH.jpg 4096x4096
    • *1* Bude ještě třeba velkých záplat od hráčské komunity .....
  • Co z téhle kauzy plyne pro hráče ? " Hry bez zjevného důvodu poběží na AMD hůř " !!!

    Bohužel tohle rozhodně není novinka . Stačí se pokusit rozjet letitý Crimson Skies - a zatímco u NVidie lze bez větších problémů hru provozovat i dnes (ano existují záplaty) , na ATi/AMD si nezahrajete (údajně kvůli vnitřní změně struktury ovladačů se zohledněním nových technologií na úkor zpětné kompatibility).

    Tohle mám na paměti pokaždé , když stojím před volbou , kterému z výrobců dám přednost . Dávno pryč jsou doby rapidně rozdílných kvalit DA převodníků . Dávno tomu co se zákazník mohl orientovat dle prvenství ve výkonové soutěži či implementaci technologických novinek . Jediné co zůstalo jsou problémy s ovladači a optimalizací :( .
    • ucho
      jestli ono to není tím, že má AMD odjakživa problémy udělat pořádné ovladače...
      • Presne tak. Cakal som ze potom ako AMD odkupilo ATI, ze sa to rapidne s ovladacmi zlepsi.
        Zlepsilo, ale nie rapidne :-/
        Este doteraz si pamatam na jednu verziu ATI ovladacov, ktora dokazala odpalovat CRT monitori :D
        Normalne ked bola nastavena vysoka frekvencia, tak sa malo ukazat out of range, monitor to mal zdetekovat. Ale tu sa stavalo to ze monitor len zadymel :D
        • ja si pamatam ako nvidia odpalila svojimi ovladacmi svoje vlastne karty...a co z toho vyplyva?
          jedine to ze mas doma nvidiu a zeleny mozog, a tak sa na tuto kausu pozeras
      • Ale už jsem byl blízko tomu uvěřit , že v kvalitě driverů jsou si s Nvidií u aktuálních titulů a karet rovnocení . Holt dementovalo to samotné AMD :(
  • Už asi 9 let sem věrný amd grafikám asi 6 sem už vystřídal a za těch 9 let vždy když sem kupoval novou sem viděl tu samou od nvidie o par set nebo tisíc dražší ted mám r9-270x toxic a když sem koukal na podobné grafiky od nvidie tak vše o 1-2 tisíc více nechápu kdo je muže kupovat jedna věc je bejt fanoušek značky a druha přeplácet zbytečně a navíc pořád čtu jak sou jejich grafiky nestabilní a ovladače na howno ...
    • Ja som zase doteraz bol da as povedat "verny" NVIDII, ale skor len zo zvyku, pretoze mozno este pred rokmi platilo, ze vtedy este ATI mala horsie alebo menej stabilne ovaldace ako NVIDIA. Je pravda, ze prvu poriadne vykonnu grafiku (za vtedy obrovsku sumu 4500 slovenskych korun) som mal Rivu TNT2 s 32MB pamate, to bola pecka..). No a po dlhej serii GeForce kariet som nedavno GTX560 vymenil za AMD R9 270X od ASUS. Je proste fakt, ze v case ked som sa rozhodoval aku GK kupit (a myslim, ze to plati stale aj teraz) bola situacia na trhu taka, ze NV s porovnatelnym vykonom boli proste drahsie radovo o 100ky az 1000ky korun.
      K zmene vyrobcu ma tiez dotlacilo aj to, ze v poslednej dobe tie drivere od NVIDIA stali fakt za h***o. Viackrat sa mi stalo, ze bezhlavym odkliknutim "ano, chcem nainstalovat najnovsi driver" sa mi zhorsila stabilita nielen hier ale dokonca mi to robilo problemy aj vo WIN7. Napriklad len taka blbost, ze mi na obrazovke zostali visiet kusy kontextoveho menu z KM Player a nedalo sa toho zbavit inak, ako restartom, alebo spustenim a vypnutim nejakej full screen aplikacie (aka hry). Takze vzdy pri novych ovladacoch som cakal par dni a hladal na forach, ci to nesposobuje nejake problemy, aby som nemusel revertovat starsiu verziu.
      S touto 270X-kou zatial (klopem na drevo) podobne problemy nemam. Tym nehovorim, ze NVIDIA je na nic a AMD je super. Aspon to neplati stale, ale podla mna sa tento stav stale obmiena a zakaznik si proste musi v danej dobre vybrat to, co je vyhodnejsie. V tychto mesiacoch je to aspon podla mna AMD, uvidime, ako sa to zmeni s prichodom GF 800 rady.
    • no az mi ukazes AMD grafiku se kterou si ve hre forcnu 4x sgssaa a k tomu AO a slintam u vyhlazenych orgii, tak mozna budu zase po letech premyslet o AMD.
  • JohnyTheZik
    Teda k samotnymu clanku se uplne vyjadrovat nechci, ale musim rict, ze jsem si v tyhle diskusi precetl skvely implikace a logicky usudky, klobouk dolu :D ..
    Jedna perla ze vsech:
    To, ze ma Nvidia drazsi karty rozhodne neimplikuje jejich vyssi vykon (a vzhledem k znamymu faktu, ze AMD ma preci jen trochu lepsi pomer cena/vykon, je to spis naopak), ale mnohem spis vyuzivani jejich silnejsi pozice na trhu, kterou si samozrejme sami vybudovali.

    Jinak se tu ani neda mluvit o normalnim konkurencnim boji vzhledem k tomu, ze oba konkurenti vyrabeji HW, ale !pokud by to byla pravda! tak tu dochazi k uplne klasicky nekaly soutezi, nebot tim vyslovene skodi AMD.

    Ja mam na jednom PC AMD a na druhym Nvidii, a ze bych mel nekdy problemy s grafikama, to fakt rict nemuzu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit