Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj
    chci si koupit nový notebook a chtěl bych na něm hrát gta 4 a nevím jaky notebook si vybrat s jakou grafickou kartou, aby se ta hra nesekala , moc se v grafgických kartach nevyznám , tak bych chtěl požádat o vaší pomoc , předem moc děkuju. *1*
  • Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestly by mi tato grafická karta rozjela gta 5 (AMD Radeon R7 240/2GB) předem děkuji za odpověd'
  • j-mcclane
    Takže je to fakt odladěný líp jak GTA IV, no... vyplatilo se počkat. *4*
  • GTX 760, 5 let starý i5 2500 k @ 4,5 GHz, 8 GB Ram a jede to na prakticky maximální detaily 60 fps ve dne a 80 v noci velice stabilně. Překvapivě plynulý. Jediný, co nemám zaplý je AA a ty 3 dodatečný grafický nastavení, co jsou ve zvláští nabíce. Kdybych chěl hrát kolem kolem 30 - 40 fps, což upřímně na GTA stačí, tak můžu zapnout i ty. Ten ukazatel, co říká, že člověk potřebuje pomalu 6 GB VRAM aby mu to běželo, je vedle jak ta jedle. Stačí zaškrtnout, aby hra to omezení ignorovala a všechno jede krásně plynule, i když jsem skoro 2 GB nad limitem. Žádný doskakování textur, objektů, nic. Jediný, co doskakuje, je LOD v dálce, ale to dělá všem, takže... Oproti GTA IV je to příjemná změna. Resp. GTA IV jede pomaleji, než GTA V bez nadsázky. Pravda, ve čtyřce bylo podle mě o něco víc chodců a přijde mi, že i aut. Zase tady je mnohem lepší nasvícení, odlesky, teselace... Prostě to uspokojivě pošlape i lidem se slabším PC. Jediný, na co se hra zdá bejt náročnější, je rychlost připojení. Já jsem s 60 Mbit v pohodě, ale kamarád s 6 Mbit má lagy a plný servery ho vyhazujou. Asi se to o trochu zlepší, až se ustálí situace a Rockstar vychytá správnej počet serverů, ale zatím se zdá, že to na online chce trochu slušnější internet. Může bejt problém pro lidi, co bydlej na vesnicích.

    Jo, a naučte se někteří psát, protože i google bot by některý příspěvky přeložil ze svahilštiny srozumitelnějc, než co tu někteří plodí...
  • Přesně to sem chtěl napsat. Cely ten hype kolem grafiky na PC je jeno tom přesvědčit nás že už máme koupuit novou graf. kartu.
  • *1* *1* *1* jojo neni na nextgen zazitek z hrani u TV (tedy nez vas maminka vyhodi pac zacina ruzova zahrada ci tata z hokejem *1* )
  • ja to zkousel na Core2Duo 3GHz (ano POUZE 2jadro!) GK HD 6950 1GB 4GB ram a onoto jede *8* tedy spis jde spustit pac hrat to nema smysl vse na minimum a vzdalene objekty jsou hodne kostickovane no nevypada to dobre, ale prekvapilo mne ze i na takovem obstaroznim srtroji s dvou jadrem to jede...
  • GTX770 a na max to jede celkem stabilně na 60 FPS. Pravda hra jako taková nevypadá extra dobře, ale dostatečně na to aby hra byla dobrá.
    Mě osobně GTA už moc nebaví a je to spíšě na hodinku dvě týdně, rptoože už jsem odrostl arkadovemu blbnutí.
    Každopadáně nějde popřít, a to bylo vidět i na konzolích, že hry jako právě GTAV nebo W3 jsou momentálně to nejkomplexnější co je.

    PS: Devil's in details.
  • Jsi nemocný. Opravdu. Měl by ses léčit. Krom toho, že píšeš jako čuně, tak ti neni rozumět, kydneš vždycky hromádku hov*nek a jeden aby v tom hledal tu perlu. Navíc jeden aby si vzal k pochopení tvých příspěvků výkladový slovník pro komunikaci s autisty.

    Trochu se srovnej člověče. Nebo nepiš.
  • s tou nejdrazsi samozrejme...
  • Masochisti si muzou koupit gamepad k pc a "uzit si" konzolovou hratelnost *1*
  • j-mcclane
    Zkoušel to někdo na minimální sestavě? Má to cenu zkoušet na Q6600 se HD7850OC, aby to běhalo tak nějak plus mínus na normální detaily? *1*
  • del0
    Hmm. Zajímavé, že tohohle trotla nesmažou. Začínám mít asi trochu představu o složení nových adminů fóra. *15*
  • Asi jen ty ne :P
  • da se ušetrit i na mezerach mezi slovy
  • To mi někoho připomíná. *3*
  • http://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/

    myslíš tohle? Tak to asi chlapče neumíš ani číst, ani počítat ani anglicky, dej si pěstí a vrať se zpátky na základku
  • Jack1947
    Já si mslím že ve vší úctě už to docela dost přehání, blábolí o nečem a sám neví o čem a mi taky nevíme o čem a to jsem hodně tolerantní člověk. *7*
  • Zatim jediná výtka, do PC verze to chtělo asi přidat nastavení obtížnosti, jak je to designovaný na gamepad, tak některý (zejména střílecí) pasáže jsou na PC hodně easy
  • zjevně expert *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit