Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes,. kamosoj prislo gta5 na pc,bude velkolepa show!To jsem zvedav na ty rozdili na vlastni oci!To si po 8letech dam prda,kdyz jste me vcera tady sezrali za pravdu!Youtube srovnavacky lzou!Tak proc,je teda cpou na herni weby!Vcera jsem se nehadal o fps,ale o graficke srovnani.
  • Zagro
    Hele viď ... a je to hned jasný, co seš zač *15*
  • Zagro
    HIHI, to je smůla, když se neustále dokola opakuje, jak jsou nový konzole skoro k ničemu. Mimochodem GTA5 mi jelo naprosto plynule i bez nových ovladačů. Docela dost pochybuju i o tom, že si na "nových" konzolích GTA6 zahraješ. Spíš tak na PS5 a opět v horší kvalitě než na PC :)
  • Spis se na novi konzole pekne vybodli!Si vem,jak rychle udali ps4 port,kdyz az pri predstaveni ps4,potazmo xone,vedeli ze to bude mit dost podobnou archytekturu pc.Uvidime gta6,jak to na konzolich pojede pri 30fps!Ale tak z trikrat hezci grafikou nez ma gta5.Potazmo red dead redeption 2.Novy konzole maji malou podporu starych enginu,a potej se u toho jako krava,si vem,kdyby nvidia nevydala novi ovladace na grafarnu,tak ta tva grafarna se taky bude potit osto6.
  • mám komp za za polovinu i s novým LCD, 5+1 repráky ve dřevě, novou herní klávesnicí atd., fullhd na max stabilních 60+FPS, kartu mám jenom jednu ale ano, byla dražší než konzole, u mad? *6* hlavně člověk si počítač nepořizuje kvůli jedný hře a lidi co chodí na games a přečetli si tvůj "příspěvek", tak většina lidí má kompa, který to rozjede na slušný detaily v 60 FPS, tvůj trolling 0/10
  • PS 99% jen na 30fps? Tak to patřím mezi 1% vyvolených, hurá, elita! *1*
  • problém je, že ty konzole nedají ani těch stabilních 30 a okolo 20 už je to okem jasně viditelné sekání
  • Meleš nesmysly...

    Mám dva roky starý PC dohromady za 25k, který jsem si sestavil sám a GTA mi jede na výbornou. To že se někdo nechá zvyklat a koupí již pre-made sestavu, která stojí za houby, tak se nesmí divit.
  • 99% lidi ma PC kterej tu utahne tak na 30FPS.

    Aneb to je cela pc masterrace, hate na konzoli ze to dava jen 30, pritom dostat z te hry stabilne 60fps (min!) si vyzdauje grafickou(nebo dve) kartu ktera je drazsi nez cela konzole.

    Ne dekuji. Hra z roku 2013 ktera je uz davno pase, konzolova posukovina ale celej internet se jde utrhnout jak je to na pc lepsi. No kdyz vavalis za komp 80 000 tak jo.
  • Mart9
    Kdo má dneska ještě nastavený dvojklik??
  • nightborne
    Protože někteří si chtějí pohonit ego a potřebují mít pocit, že mají zapnuté všechno... asi =). Jinak máš recht, na 4k už antialias netřeba =).
  • menšia otázka - načo pri 4k antialiasing, hlavne taký náročný ako txaa, keď to rozlíšenie má byť samo o sebe ostré ako žiletka ?
  • grafiku se 4bg ramkama mám, to by šlo :-)
  • hraju to na 1920x1080 na max asi s většinou věcí, uplně sem to neprochazel to nastaveni je docela rozsahle.. gtx 970 a amd fx 8320 na 4,4Ghz. lidi mi před vydáním tvrdili, že to ten cpu neutáhne ale mám dopravu a pinčlíky na full a jede to krásně ani to neškubne *3*
  • 30 tis stoji jen jeden titan
  • Ta je obstarozni celkem dost. Nastesti se nam vyvoj dost zpomalil a i takto stare kousky staci na pohodlne hrani takrka cehokoli.
  • Kolega hraje na GTX460 celkem bez problemu. Samozrejme maximalne full HD, se solidmimi detaily - ne moc horsi nez na PS4. Pokud ti staci 30-40fps, zahrajes si obstojne. Optimalizace je oproti GTA4 prikladna. Ovsem je to opet dost citlive na procesor. S dvoujadrem to nepujde a frekvence to nezachrani.
  • Prosím pěkně vezmi ten tvůj kord a spáchej harakiri.
  • tvl to jsou rady. Ty dnešní děcka co hrajou už musej bejt totálně postižený na mozek, když potřebujou tabulky na nastavení. Fraps a trocha intelektu asi už dneska nestačí. Za pět let už budou vydávat tabulky jak si dojít na záchod a následně pustit hru. Musíte dvojklikem na zástupce spouštěcího souboru OMG......
  • Tak si ten odkaz najdi,ja nejsem na pc,tak hold to tady nemohu vlozit,ale je toho tam dost,a z pc verze jsem si teda na zadecek nesedl.A kdyz budu srovnavat ps4 vtuhle dobu s pc co ma 70%lidi na svete,tak tahle mala krabicka proste vede.A co me predvedli pc ckari u nas ve meste na 5let starym monitoru od asusu,se muzu akorad smat!Rozumis smat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit