Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • menšia otázka - načo pri 4k antialiasing, hlavne taký náročný ako txaa, keď to rozlíšenie má byť samo o sebe ostré ako žiletka ?
    • nightborne
      Protože někteří si chtějí pohonit ego a potřebují mít pocit, že mají zapnuté všechno... asi =). Jinak máš recht, na 4k už antialias netřeba =).
  • hraju to na 1920x1080 na max asi s většinou věcí, uplně sem to neprochazel to nastaveni je docela rozsahle.. gtx 970 a amd fx 8320 na 4,4Ghz. lidi mi před vydáním tvrdili, že to ten cpu neutáhne ale mám dopravu a pinčlíky na full a jede to krásně ani to neškubne *3*
  • tvl to jsou rady. Ty dnešní děcka co hrajou už musej bejt totálně postižený na mozek, když potřebujou tabulky na nastavení. Fraps a trocha intelektu asi už dneska nestačí. Za pět let už budou vydávat tabulky jak si dojít na záchod a následně pustit hru. Musíte dvojklikem na zástupce spouštěcího souboru OMG......
    • Mart9
      Kdo má dneska ještě nastavený dvojklik??
      • Asi jen ty ne :P
  • to je tak 4 mesice prace, kdybych nežral a nebydlel, seems legit
  • Jo koukal jsem na youtube,na srovnani ps4 vs pc,je to graficky stejny ikdyz ps4 ma efekty nektere navic.pc verze ma malinko hustsi penu na vode,a vedne se tam toci rusky kolo na ps4 ne.Naopak na ps4 jsou lidi u ruskyho kola kde u pc nejsou,ve stejnuou denni dobu.Pak na zacatku hry je typek schovanej u sloupu z banky,policajti strili a kulky svisti fsude,ale jen u ps4 se odlupuje omitka,pak typek skace padakem a u ps4 jsou videt cary jak svisti vzducem,u pc ne.Ale u pc je zas neco jinak atd.Ale jinak na to rozliseni si delaj srandu ne?Tri tytany x ve sli?Pekne draha sranda,ledatak pro vyvojare rockstaru. *2*
    • Kde tebe vyhrabali, to mi hlava nebere. *1*
      • Tak si ten odkaz najdi,ja nejsem na pc,tak hold to tady nemohu vlozit,ale je toho tam dost,a z pc verze jsem si teda na zadecek nesedl.A kdyz budu srovnavat ps4 vtuhle dobu s pc co ma 70%lidi na svete,tak tahle mala krabicka proste vede.A co me predvedli pc ckari u nas ve meste na 5let starym monitoru od asusu,se muzu akorad smat!Rozumis smat!
      • Prosimte,tak se koukni na youtube,trebas pc muze mit vetsi rozliseni,ale hold asi na nektery efekty asi u pc verze zapomeli,nebo pc verze je zabugovana,sice jede v 60fps,ale zas je vic vydet jak se to obcas cuka,treba pri narazu auta,atd.Hold ta kvalita neni adekvatni za pc do 30tis,si vem ze ps4 uz prodavaj za 11tis s trema hrama;bloodborne,order1886,a the last of us.Uvidime zitra jak bude vypadat xbox one verze star wars btf.
        • 30 tis stoji jen jeden titan
    • Jinak nejlebsi srovnani na youtube je;gta5 pc vs ps4 grapphics comparision,by dude random 84
  • Zdravím, můžete mi někdo poradit kde nastavím contact hardening shadows (CHS) mám AMD r9 270 a nikde v nastaveních to nevidím.
    Předem děkuji
  • Chtěl jsem to koupit ale nemá to cenu když jsem četl problémy co ta hra má ( některé dvd hází chybu v mechanice, problém s rockstar clubem, a steamem taky, pak něco s windows účtem, nvm jenom tak zběžně jsem to prošel a oč jde? podívejte se na youtube a zadejte za hrou crack, borci si do stáhnutý hry vloží 2 soubory a jejda hra běží bez problému a dokonce si tam dávají normálně i nové updaty,,, a člověk co si to koupi aby měl v pc 3 programy a bůh ví jaké další programy v pc co monitorují o 106 a navíc bez cz překladu který zatím není a kdo nekoupil od xz... tak bude čekat 2 měsíce,,, fakt dík ale 13 stovek jde utratit i líp
    • taky mi to jede naprosto bez problémů.. akorát že na very high a ultra je potřeba aspoň 4 GB grafická karta, tak holt ta co mám dostane sestřičku do SLI *4*
      • Lukyz
        To není moc dobrej nápad, protože VRAM se v SLI nesčítá.
        • Aj, takže jediné řešení jak hrát GTA V na plné detaily je mít aspoň už 4GB kartu v základu? To trochu leze do peněz, ale co, pokrok nezastavíš *4*
          • grafiku se 4bg ramkama mám, to by šlo :-)
    • jeden click 'add to cart', druhy click 'buy', treti click 'agree', stvrty 'buy now', piaty click 'install now', potom try clicky continue, to je osem, deviaty click 'play', desiaty 'agree', jedenasty 'continue'
      tolko k problemom
  • sugyn
    Mnohem radeji bych byl kdyby GTA:O fungovalo poradne. Jestli to stejne funguje i na topinkovace tak potes pan buh, je to hrozny.
  • Jo, jo, jednou bych si to ve 4k zahrát chtěl... momentálně jsem ovšem spokojen s max nastavením, ale vypnutým MSAA, které má obstarožní GTX770 2GB zvládá v 1680x1050 na stabilních 60fps. Klobouk dolů, pánové z Rockstaru =).
    • Obstarožná? 770 obstaroržní fakt není. :)
      • Ta je obstarozni celkem dost. Nastesti se nam vyvoj dost zpomalil a i takto stare kousky staci na pohodlne hrani takrka cehokoli.
      • nightborne
        Dvougigovej model, jeden z prvních, co byl tenkrát na trhu, mi obstarožní vcelku přijde =). Už má skoro tři roky, to je na počítačovej komponent přece jenom dost... ale co už, hlavně, že to běží =)).
  • to je mi platný jak mrtvýmu zimník, chci vědět jakou sekanou budu mít s 1GB 460 GTX
    • Kolega hraje na GTX460 celkem bez problemu. Samozrejme maximalne full HD, se solidmimi detaily - ne moc horsi nez na PS4. Pokud ti staci 30-40fps, zahrajes si obstojne. Optimalizace je oproti GTA4 prikladna. Ovsem je to opet dost citlive na procesor. S dvoujadrem to nepujde a frekvence to nezachrani.
    • ví pánbu, ja jedu na pc jehož kmponenty dnes lidi asi ani neznaj, a sem uplne v cajku na vse mi to staci, samo ne na ultra s 8xAA a 60fps tjj jasny. HD 6870 1gb, Phenom II quad @ 3,7ghz, 8gb ram. Zatim sem si zahral vse co me zajimalo, nejakej Assasin Unity me nemrzí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit