Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omg ved na pc sa i Zaklinac 3 predava horsie ako na konzoliach komu to tam chcu akoze predavat. Ak to nejde spiratit ide to u 99 %pckarov mimo zaujem
    • pirati podelany, nakupili vic na gogu bez jakykoliv ochrany nez na steamu, no jak si to predstavujou, no?
    • aha hlavne že na xbox one predalo menej ako na pc *15*
    • Data říkají něco jiného, celkový prodej cca 4mil, PC cca 1,3mil tj je to plichta
  • Videl by som to tak, že konzole nemajú šancu rozbehať moderné hry s VR - na to je treba vysoké FPS. Tá VR miestnosť + plátno je asi jediná možnosť, na akú v MS prišli, tá miestnosť je jednoduchá, nebude problém ju spočítať aj na konzole s vysokým fps. V akom fps beží hra na tom VR plátne je už potom v podstate jedno, to by už nevoľnosť teoreticky spôsobovať nemalo.

    Ale v praxi je to neuveriteľná blbosť *15*
    • Ani nie. 50" fullhd televizor ta vyde viac ako Oculus (teda zalezi aku daju cenu ale asi to bude aj tak menej ako ta telka). A v Oculuse bude obraz vecsi a tak isto sa da pouzit, po pripojeni k PC, na real VR :-)
      • Mas vubec paru, kolik dneska stoji telka? ... A ta ma v domacnosti radove vetsi vyuziti, a kupodivu na ni muze cumet vic nez jeden clovek.
    • drasta
      Thanks, captain...
  • ta podpora xbox her je blbost, ale jinak uz se nemuzu dockat
    • GlaDOS
      Ne každý má velkou televizi a takto budeš moci hrát hry jako na kinovém plátně, takže to myslím nějakou výhodu má. Ale už nevidím důvod, proč by si měl konzolista kupovat Oculus jen kvůli tomu, nebo proč bych si měl kupovat Xbox, když mám herní pc, co zvládne nakrmit Rift.
      • az na to, ze za cenu OR muzu mit super telku
        • Kde ? Aku ? Ak bude oculus stat tak ako slubovali niekde od 350-450$ tak chcem vidiet kde kupis dobru TV ,aspon 42" a fakt s dobrym obrazom. Mozme polemizovat o kvalite obrazu ale take Sony zacinaju okolo 500e, Samsung,LG a podobne idu od 400e.
          • Meles kraviny, 50" 10k. +-

            Na telku cumi cela rodina, da se na ni pustit film, da se u toho lezet/sedet/... da se pouzit na browsani po netu ... oculus je pri porovani uzitna hodnota vs cena minimalne 5x drazsi i kdyby stal presne totez.
      • drasta
        To by byla pravda ve chvili kdyby Oculus mel nejaky pouzitelnejsi rozliseni...
  • no nevim no... já davám větší naděje do Vive VR od Valve/HTC... pravděpodobně bude na trhu dříve a pokud jsou známé specifikace pravdivé, tak bude mít lepší rozlišení a přesnost pohybu...
    • walltar
      Pokud nevypustili nějaké nové specifikace (cosi x 1200) tak to bude absolutně stejné rozlišení jako u CV1.

      Spíš co by mohlo mít Vive by mohl být tracking rukou a kamera která ti umožní vidět dopředu.
      • podle této stránky:
        http://www.gamespot.com/articles/oculus-rift-vs-morpheus-vs-vive-vr/1100-6427162/

        má Vive VR 1200x1800 per eye... to by znamenalo 2400x1800 celkové rozlišení... sice mi ten poměr stran přijde zvláštní, ale pořád je to víc než má uvedeno occulus cv1...
        • Oculus CV1 ma asi 2160x1200 per eye a 90Hz. Otazka je tiez ako je pomer stran (ci to len spravodajci neotocili sak aj DK2 ma 1920x1080 co dava na oko 960x1080). V takom pripade by Oculus mal trochu ivac ako ViveVR ale tak isto dolezita je optika a cela konstrukcia. Tiez kvalita snimacov a latencia a hlavne ovladace. V tomto ma Oculus docela vyhodu kedze bude nativne podporovany vo Windows 10.
          Ostatne toto je zatial problem celeho VR, chyba SW. Zatial je stale len zopar dem a rozne hacknutych a upravenych hier bez oficialnej podpory. A tych titulov co ohlasili plnu podporu VR stale nieje nejak zavratne vela, na to ze za tristvrte rok to chcu dat na trh.
          • a zase kecam... už ani počítat neumim, no radši se budu věnovat práci...
          • obávám se, že to si špatně pochopil...cv1 má 2160x1200 pro obě oči dohromady... tzn 1080x1200 na oko... viz:

            “…the Rift runs at 2160×1200 at 90Hz split over dual displays, consuming 233 million pixels per second.”

            zdroj http://www.roadtovr.com/oculus-rift-resolution-recommended-specs/
            • aha, to bude ono, ale přesto musím oponovat... je to o 40 pixelů v ose x víc :D no uznávám, to nikdo nepozná...
            • walltar
              A nepřepsali se ... Já sem u Vive všude četl 1080*1200 ... což je stejné jako u OR.

              I na oficiálních stránkách je "A 1,200 by 1,080 pixel screen in front of each eye"

              http://www.htcvr.com/

              Takže stejné jako OR.
    • C-BEAM
      rozhodně mi spojení Valve + HTC zní lépe než Facebook + Oculus. Technologie jsou jedna věc (navíc jsou vyrovnané), kontent druhá a právě zde může Valve zabodovat přes Steam. Vývojářům může poskytnout lepší zázemí, podporu a hráči nebudou potřebovat další aplikace speciálně pro Rift vše bude součástí steam verze hry. Stále mám jisté nadšení pro obě řešení ale momentálně jsem víc nakloněn Vive.
  • Keyz
    Již se těším jak si na tom pustím Xbox hru v 720p a 30 FPS. To bude blaho. *15*
    • drasta
      Je to jeste lepsi! To neni tak ze si pustis tu hru Xbone primo do brejli a budes v ni. Ty si pustis hru v 720p a 30 FPS na virutalni platno ve virtualnim obyvaku po kterem se muzes rozhlizet :D

      Ale prej tam v budoucnosti bude moct s tebou nekdo virtualne sedet :DDDD

      Nasel jsem ti video z toho virtualniho obyvaku - https://www.youtube.com/watch?v=c5kI4NuM33E
      V sale to sklidilo zaslouzeny posmech :D
      • Kde je video s posměchem?
      • walltar
        Jo to když sem viděl tu ukázku tak sem nějak nevěděl, jestli to myslí vážně, nebo jestli si dělají srandu.

        Nějak celou prezentaci jsem čekal že odněkud vyskočí Luckey a oznámí že to byl vtip a spustí opravdovou prezentaci.
      • http://www.omnlondon.com/wp-content/uploads/2012/11/wtf-baby.jpg
      • Keyz
        To je super!

        Nepozvracím se z toho hnusu sám ale s někým dalším. Ve dvou se lépe *11* .
    • + delay ze streamovani + delay z oculusu, fakt bomba *6*
  • walltar
    Tak musím říct celkem zklamání... Žádná kamera, spojení s M$, X-box ovladač.

    Trošku to zlepšil ten jejich Oculus Touch, ale pořád nic moc...

    Re-Vive asi bude mít co se vybavení týče navrch.

    Osobně mě tohle přesvědčilo, že zatím nemá cenu upgradovat z DK2... Radši počkám, jak to celý dopadne a který z HMD se bude nejvíc používat.
    • Naprosto souhlasim...
    • jj ten touch byla asi jedina vec co vubec stala za zminku z cele te prezentace...
  • Oculus může být super, ale ta prezentace stojí za houno
  • Tywe to je teda prezentace... Oculus a podpora Xbone her je teda hodne slusnej fail :D
    Koukat v oculusu ve virtualni mistnosti na platno na kterym bezi hra z Xboxu a pan reditel Xboxu (nebo co to bylo za frykulina) nechape proc se lidi smejou :D
    Ale je to dobry kdyz ma clovek doma bordel a nechce se mu uklizet...
    • jakubc
      Jo, je to hodně, hodně špatný... *9*
      • Ja jsem cekal ze nam daj treba nejaky technicky detaily... zatim jenom kecy jak je to skvely a pohodlny, virutalni obyvak a stary video ze hry ktera bude na oculusu a vypada jak COD vesmirnejch simulatoru...

        A ted dve hry ve kterejch nekomu v Riftu budete koukat na zada :D
        • Keyz
          Co to jako je " virutalni obyvak" ?

          Z toho Oculusu se stala snad nějaká low sta*ka. Když to bylo čerstvé tak to bylo TOP zařízení. Čekal jsem to co jsi psal. Technické info, nějaké demo super moderní hry apod. Prostě to co ten Oculus původně byl....A ne nějaký virutalni obyvak a další hovadiny na h*vno.
        • Teda jestli na E3 nepredvedou neco lepsiho tak nevim. Doufam ze Valve ukaze neco vic kulervouciho co se VR tyce.
  • Blbost bez jakéhokoliv smysluplného využití jako všechno co se týká VR...
    • ...tou blbostí myslím sebe, samozřejmě
      • Jo teď si mi to nandal ty blbe když napíšeš pod stejným nickem idiote...
        • ...a sakra vždyť já píšu sám se sebou, sorry lidi, jsem trochu magor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit