Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mazou jak vzteklý. Zajímavý je ale to že nemažou příspěvky co porušují pravidla diskuze, ale jen ty nepohodlný.
  • Pekny ste cura.... ked mazete prispevky ktore poukazuju na pravdu, ale tym len potvrdzujete realitu.
  • Boze ... co nechapes na tom, ze konzole na to power nemaji a nikdy mit nebudou, a Pcckaru, kteri na to power mit budou bude promile? Podivej se, jakej HW maji PC hraci, trebas na steam. Tech, ktery ma to maj je proste par.

    Co nechapes na tom, ze drtiva vetsina lidi hrajicich na PC to PC pouziva na hry sekundarne, primarne je to pro ne pracovni nastroj. A tudiz drtiva vetsina majitelu PC nema ani zadnou uber herni grafarnu, maji spis HW podprumer.

    I kdyby si ty brejle koupitlo 10M lidi, tak pro ne nikdo hry delat nebude. Jednoduse proto, ze kazdej ten clovek bude mit jinej vkus, a hru, s potecialem prodeju maximalne kolem milionu ks nikdo nezaplati. Tak maximalne vznikne par hricek a mozna jeden vetsi projekt, kterej skonci v tezkym minuse a bude po srande.
  • To je pravda a momentálne s tým súhlasím. Určite to platí u DK2. Teraz očakávam dobrý posun vpred. Ale je možné, že po odskúšaní tejto novej verzie budem mať rovnaký názor ako ty.
  • Váha je v pohode už teraz u DK2. Hovorím o tom čo mám odskúšané. A čo sa týka cien, toto je úplne iný level ako 3D na TV či monitore. Nejde samozrejme o najlacnejšie riešenie, ale nebojím sa o rozšíren ie. Tieto okuliare nie sú iba na hry. Facebook nekúpil Oculus len tak. Okrem toho na pozeranie filmov je to tiež super. A na toto nepotrebuješ desktop za 50K. A taký nepotrebuješ ani na hranie graficky jednoduchších hier. Nie je to také zlé ako si to vyfarbil.
  • Meles kraviny, 50" 10k. +-

    Na telku cumi cela rodina, da se na ni pustit film, da se u toho lezet/sedet/... da se pouzit na browsani po netu ... oculus je pri porovani uzitna hodnota vs cena minimalne 5x drazsi i kdyby stal presne totez.
  • Mas vubec paru, kolik dneska stoji telka? ... A ta ma v domacnosti radove vetsi vyuziti, a kupodivu na ni muze cumet vic nez jeden clovek.
  • Jestli ono to nebude tim, ze nikdo nebude davat stovky mega do vyvoje projektu, kterej je zavislej na spesl HW, kterej navic nikdo nema.

    Kolik lidi ma doma aspon nejobycejnejsi joystick? 0,01%? A ten se da pritom porit specielne na zapad od nasich hranic za cenu jednoho piva. A kolik lidi ma volant, pro kterej plati totez?
  • Jasne, toto vazi asi tak 100x vic, a jeste ktomu potrebujes sluchatka ... a samo, misto telky za 5k a brejli za dvacku potrebujes desktop za 50k a brejle za 20k. Jooo to bude jiste doslova trhak.
  • jenze na to koukas z "virtualni" vzdalenosti a pixely nic nenahradi, ta hra bude ve vysledku vypadat fakt hnusne na tom promitacim platnu v dalce, naprosto neporovnatelne oproti full hd monitoru z pul metru
  • Teda je to dobrá možnosť pre hry bez podpory VR. Zaujímavejšie ako na TV plus je možné hrať v hru na veľkom virtuálnom 3D plátne kde toto 3D je lepšie ako to na TV.
  • Je to dobrá možnosť pre staré hry. Samozrejme od Vr očakávame viac.
  • ...a sakra vždyť já píšu sám se sebou, sorry lidi, jsem trochu magor
  • pirati podelany, nakupili vic na gogu bez jakykoliv ochrany nez na steamu, no jak si to predstavujou, no?
  • ...zase jen kecám, neberte mě vážně. Oculus je bezva
  • Podobne, ja som kukal ze ci mi nieco nedoslo, ani vo sne by ma nenapadlo ze VR okuliare by sa vyuzivali takymto sposobom.
  • Tato prezentacia bola najvacsi trapas tohto roka. Vyuzit 3D okuliare na to aby premietali hru co mozem mat na monitore do 2D obrazku vo virtualnej miestnosti? WTF???
  • a zase kecam... už ani počítat neumim, no radši se budu věnovat práci...
  • aha, to bude ono, ale přesto musím oponovat... je to o 40 pixelů v ose x víc :D no uznávám, to nikdo nepozná...
  • walltar
    S tím, jsem měl s DK2 celkem problém a to ani nemám brýle... prostě se rosí čočky.

    Ale stačilo na sebe pustit malý stolní ventilátor a už se nerosí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit