Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim, hele asi hloupa otazka ale kdy ze to ma vyjit pro PC ??
  • Původní Carmageddon jsem hrál - netuším teď na čem - asi 486DX a jako teenager jsem to považoval za totální masakr. V dnešní době už to bude asi slabota - i co se týče toho videa to vypadá slabě...
  • Tilwaen
    Já si při čtení nadpisu říkala, zda Tě někde někdo nezmasakroval.
  • Jack1947
    ZZz už je s tebou nuda.
  • Jacku, ty jsi unikát.
  • Rejsek
    Tohle ucelne masakrovani me nebavi. Lepsi je to v GTA, protoze tam to neni tak prvopanove a o to vic je to tim padem brutalnejsi.
  • Jack1947
    Fanboy dont be butthurt *3*

    Ha, optimilizace je stále na staré hovínečko, já to věděl! Já to věděl!
  • Jack1947
    No to určitě na rovné ploše, si spadl na hlavinku ne? *6*
  • Odulin
    Včera jsem zkoušel a škoda té optimalizace. Ale i tak mi to připomnělo strého karmáče. ˇA škoda ,že tam nejsou ty ksichty v rohu. :)
  • nightborne
    Vyzkoušel sem víc aut a některý sou opravdu oldschoolově carmageddonový (čti: neovladatelný), ale s některejma je to hratelný vcelku v klidu, zdá se.
  • Panebože, to je přesně účel hry - klást ti překážky do cesty. Celá hra je o fyzice a destrukci.

    Optimalizace je problematická, to je pravda.
  • drasta
    Ja s ovladanim nemam nejmensi problem ani na controlleru ani na klavesnici takze si nejsem jistej co myslis. Technicka stranka je ale opravdu opravdu mizerna.
  • To bude asi v dovednostech.
  • Jack1947
    Tak to jsem hrál asi jinou Alpha verzi kdy pokaždé ve stovce nebo cvíce mi ten blbec na rovné silnice ve městě uhnul. POKAŽDÉ!!!!! *16* to nemůže být náhoda. Většinou to byly 2chodci nebo jeden fakt na ránu do břicha. *7*
  • dost blbe optimalizovany a koliduje tam kazda cihla, coz je blby. Hrac se zasekne i kdyz jede kolem zdi a je tam vystupek.
  • Já si naopak myslím, že chodci utíkají ještě hodně málo a je velmi snadné je srazit.
  • Já osobně myslím, že ta hra je skvělá právě kvůli destrukci, která je v C:R prostě lepší, než kdekoliv jinde (Beam NG nepočítat, to je zatím pořád jen technologické demo).
  • Jack1947
    To věřím taky očekávám plnou hrst mínusů... *14* *14* *14*

    Prostě mne to ani moc nechytlo a nevím jestli je o skillu to že v 100 na poslední chvíly mi ten chodec sám od sebe uhne, jako by věděl že ho čeká smrt ale já nemám nic proti hodně věcím. *3*
  • Carmageddon 1 i 2 mají mnohem horší ovládání, než C:R. Bylo mnohem těžší vozidla ovládat, protože ve hře byla mnohem menší gravitace a auta klouzala hodně.
  • Fanoušci by tě za tohle utloukli. Chápu, že to chování aut nemusí vyhovovat všem, ale je to klíčová komponenta celé série, kterou komunita miluje. A vzhledem k tomu, že tvůrci slíbili zachovat původní feel, tak s tím souvisí i chování vozidel, které je podle mého názoru naprosto skvělé a vyžadující skill. Ideální balanc mezi arkádou a simulací.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit