Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže práva má Fox a ten se jich nechce zbavit ani nedovolí natočení pokračování čehokoli ve Firefly universu.
  • Teď nevím, jestli trollíš nebo fakt nevíš. Firefly je 14dílný seriál, který zařízli moc brzo a proto se nedočkal pořádného závěru. Proto byl natočený film Serenity. Po shlédnutí seriálu ti ten film bude dávat větším smysl...
  • Pilgrim66
    Don't you think you should move on?

    I LIKE IT!
  • Jack1947
    Seriál znám jen z doslechu, (nikdy sem neviděl) tak by mně hra třeba mohla bavit ale F2P... hmm tak to radší ani né. *7*
  • Taky ji rikas ze je troll, kdyz s necim nesouhlasis?
  • tomocz
    Ehm... co? :D Jestli to nebude tím, že Serenity je název lodě třídy Firefly :P :D
  • Pokud se ti Serenity libilo,hned stahuj Firefly. Serial je mnohem zabavnejsi.
  • Znam serial a nechapu. A do prekladace se mi to davat nechce:)
  • solomon.short
    epic! :D
  • To bude možná tím, že ten film je natočen v podstatě jako zakončení seriálu Firefly. Fakt nechápu proč to v Americe mělo tak nízkou sledovanost, že se to zrušilo. Tolik hovadin má x sérií a seriály co mají potenciál jak prase končí na smetišti dějin.
  • Firefly som žiaľ nemal možnosť vidieť, ale tá loď mi silne pripomína Serenity ;) *8*
  • tak tak *1*
  • solomon.short
    nejlepsi na kaylee je to, ze po orgasmu se muzes s ni bavit o motorech :D a navic ten roztomily kukuc a prirozena inteligence, proste super. Nic proti Inare, ale neni muj typ :)
  • Blue.Shark
    O tu bych se nebál, je pořád stejně roztomilá *1*
  • solomon.short
    no prave... ja platonicky miloval Kaylee a nechtel bych ji videt po deseti letech :(
  • solomon.short
    https://www.youtube.com/watch?v=aFj8eFZx-TA *1* *1*
  • Doufám že ví že ve vesmíru nejsou žádný krávy :o
  • Raziel_cz
    Na to sere pes. Chtěl bych vidět, jak Mal po deseti letech dává dohromady zbytky své staré posádky. Díky jeho osobnosti by už tohle samo o sobě byla strašná pecka. *1*
  • Raziel_cz
    Vyšlo pár komiksů pod názvem Serenity, na jejichž scénářích se prostřídali bráchové Whedonovi. Fajn čtivo věrné seriálu.
  • Veskoslav
    Jop. Obzvlášť pak přítelkyně nechápe, co na tom chápu a proč se směji, když je tam nějaká narážka od scénáristů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit