Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    ale odkazu na firefly je v castleovi mrte :) staci si vsimat a sledovat v originale, dong ma? :D
  • solomon.short
    no tak serial by mohl byt z obdobi pred Serenity. scenaristicke klicky na to jsou.

    ale uprimne - jsem rad ze to skoncilo jak to skoncilo a doufam ze Firefly uz nikdo nikdy neobnovi. tak jak to je, je to nadhera a joss je jen jeden. taky by to mohlo dopadnout jako 大象爆炸式的拉肚子 *1*
  • Veskoslav
    No já mám Castle na zabití moc rád *1*
  • yuri.sidius
    Nedávno sem se díval na firefly s nostalgii a slzou v oku znovu a pořád to funguje, pořád je to špička i po tolika letech, ale nic naplat ten svět je mrtví a měli by ho nechat odpočívat v pokoji. Stačí se podívat kde jsou dneska ti herci a každýmu musí být jasné, že pokus o vzkřísení musí dopadnou špatně. Tak jak tahle hra. *9*
  • Veskoslav
    Rozpočet hvězdné brány Atlantida 4. série byl například pouze 20 miliónů:) Což se sice zdá hodně, ale FireFly byl levnější i co se týče triků a recyklace (zbroje jsou použity z Hvězdné pěchoty například, interiéry některých lodí byly použiti i v jiných seriálech) Film byl skoro dvakrát dražší než celá série.
  • eStar
    Film jsem viděl a úplně uzavřený konec to rozhodně nemělo, ale chápu co tím myslíš, ty postavy by celkem chyběli.
  • eStar
    Sci-Fi seriál potřebuje několik desítek milionů dolarů na jednu sérii. Celkem velké sousto i pro kickstarter, ale za pokus by to rozhodně stálo.
  • Veskoslav
    狗屁, it looks awful *13*
  • Veskoslav
    Ten, kdo zná seriál:)
  • Veskoslav
    Tak jelikož to ukončili filmem a kdo viděl, tak pochopí, proč seriál nemůže být nebo by nebyl takový jako předtím. Navíc se bojím i toho, že by mu to mohlo uškodit.
  • tak snad má peněz z Avengers dost na to aby to zafinancoval sám ne?
  • nějak nevím, co si mám myslet o tom nefunkčním webu *1*
  • Zhe shi shen-me lan dong-xi?
  • Ať jde Joss na kickstarter. Věřím, že by mu tam přistála ohromná částka. Taky bych si hrozně přál pokračování.
  • eStar
    Já nechci hru, já chci pokračování seriálu. *9*
  • tomocz
    Asi nám nic jinačího nezbyde... :D
  • tomocz
    schválně kolik lidí to pochopí *5* :D
  • Pilgrim66
    I aim to misbehave *14*
  • solomon.short
    ale muzeme si to broukat u star citizena nebo elite *1*
  • solomon.short
    I am 真沒耐性的佛祖 *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit