Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Dostal sem presne co sem cekal, mozna su jeste vic nadsene nez sem si myslel, po 5 hodinach v bete je to jasna koupe. Jedina vec co se me nelibi je ovladani letadel, to me fakt nesedlo.
    Zbrane paradni, vozidla paradni, pocit ze strelby skvele. a zabiti bodakem v amoku je sakra zabavny.
    A jeste doladit fyziku vozidel, obcas dost hapruje. Jako veteran serie musim rict ze Battlefield 1 je perfektni hra a perfektni Battlefield *3*
  • Buzeranti z DICE proc davaji na obalku negra, ti snad v ty dobe lezli po stromech jeste ne?
    • V 1.sv. cernosi bojovali celkem dost, jakozto kolonialni vojaci. Nicmene i tak me ten dnesni trend s gender/racial vyvazenosti za kazdou cenu (protoze to je presne duvod, proc tam ten cernoch je), docela irituje.
      Ale zase kdyz si pak blbci stezuji na nedostatek cernochu ve Witcherovi ("vzdyt jsou tam i elfove, tak proc ne cernosi omg"), nebo dokonce v Kingdom Come, tak se pak vyvojarum (nebo spis distributorum), nelze moc divit no.
    • Lukass
      Ti lezou po stromech dodneska
  • Poprvé sem hrál nějakej Battlefield a musim říct, že vizuál pěknej ale tak nějak mě to po první mapě nevzalo (poušť). Přijde mi to akorát předražený, ale tak já si to stejně nekoupim takže koho to baví ať platí.
  • Vogon
    Jsem člověk co online FPS hraje zřídkakdy, tohle mě ale baví neskutečně, obzvláště hraní za kavalérii.
  • Po 30 h hrani jsem preobjednavku zrusil.Je to proste dalsi SWB.Porad jsem doufal ze se pletu,ale vazne je to nuda.Strasne jednoducha hra,ktera po vam po 100h hrani uz nic nenabidne i kdyz to hrajete s kamosema
  • MalyZeli
    No grafika pekna, srovnatelna se swbf2, jinak par vylepseni se tam objevilo, ma to dobrou atmosku, neni to vubec spatny, ovsem zase tisic camperu se sniperovkama schovany za sutrem, kam vy jako jinej tym nemuze jit protoze opousti valecnou zonu kde musi chranit objective, tak se proste necha jeden podruhym sundat sniperem, no... takze normalka.
    • To jsem tam ani jednou nezazil. Asi stesti.
      • Nebo nehrajes rush, v conquestu to s temi snipery totiz tak zle skutecne neni. Vetsinou.
      • Lukass
        Ja jednou za 9 hodin :-)
  • Odehráno cca 5 hodin. Můj dojem - klon SW a BF, trochu více do BF. Snipování je překvapivě velice jednoduché. Pistole zabije na 3 rány. Tanky a letadla neskutečně pomalé (kdy tvrdí, že tanky si to sviští po bojišti je blázen nebo slepej). Tanky jsou hodně OP, pokud jsou plně obsazené a nejsou v něm úplní trotli, tak je prakticky nezničitelné. Ale to by mi nevadilo. Grafika a zvuky samozřejmě absolutní pecka - ostatně jako vždy. Spawn systém je v podstatě stejný jako v předchozích BF. Samozřejmě to počítání tiketů nehledě na zabití je naprostý nesmysl a doufám, že to změní. Nepříjemný ženský hlas jde změnit na mužský - ten už se dá poslouchat. Přiřazení kláves - key binding v menu (pro ty, kteří tam naházejí jen nastavení gamepadu - trvalo mi hodinu tohle odhalit :-) Srovnám to s dojmy ze SW - tam mě beta v podstatě vůbec nebavila, hra je nesmyslná arkáda s úžasným vizuálem. BF1 mě přijde stále více jako BF, kde stále platí variabilita, používání techniky a tříd, tím pádem nabízí zajímavé situace jak to už v BF hrách chodí "Only in the Battlefield". Za mě zatím v cajku, baví mě to. Po několika hodinách mě to odpojilo od EA serverů a psalo mi to že jsem off line, jinak BF4 normálně běžel, tak nevím, jestli jim spadly servery nebo někjaký útok?
    • Servery byly včera pod DDOS utoky
      • Co je to DDOS útok? Vážně to nevím.
        • To je kdyz to někdo zapne na pod MS Dosem. *5*
        • Tak to bys vážně měl zkusit google.com, trumpeto.
          • Já vím, že si to můžu vygooglit, ale mezi lidmi probíhá i taková věc, které se říká komunikace. To ještě v dobách, kdy neexistoval internet, to se lidé takhle spolu bavili, psali si, komunikovali. Asi jsi tuto dobu nezažil, budiš ti odpuštěno, ale já raději komunikuju než jen vyhledávat jak stroj. Díky.
  • Zatím dost velké zklamání. Špatně vybalancovaná hra i mapa. Medik je třída absolutně k ničemu, protože má nejhorší zbraně, chybí zvukové indicie smrti spolubojovníků a minimapa už nezobrazuje ikony padlých, a kvůli změně systému respawnu je jeho role v boji hodně omezená. Naopak snipeři jsou hrozně silní. Jejich zbraně jako jediné vůbec nezeslábly oproti moderním BF, ba naopak jsou ještě lepší, protože rána do těla jé téměř jistý instakill a díky rychlému nastavení mířidel už se nemusí starat ani o balistiku. Pak to vypadá tak, že máte v 30-členném týmu 15 sniperů a 2 mediky. Ostatní zbraně jsou navíc hrozně slabé. Ze samopalu to chce aspoň půl zásobníku, kulometem se od pasu nedá strefit ani na 5 metrů. Člověk by čekal, že tankový kulomet bude mít nějakou sílu, ale on snad střílí plyšové medvídky, protože pěšáci si můžou pobíhat v plné palbě jak nic. Pokud jde ale o tanky samotné, tak jsou to nezničitelné mašiny, proti kterým není kvůli absenci efektivní protitankové třídy a šíleně pomalým stacionárním kanónům pořádné obrany.
    A pak je tu mapa samotná. Ta mi ze všeho nejvíc připomíná jednoduché splácaniny z Battlefrontu. Obří placka, kde minimálně polovinu zabírají otevřené plochy bez krytů nebo jakékoliv taktické funkce, a zbytek je pár zaměnitelných domečků a minimálních překážek kolem checkpointů. O nějaké vertikalitě, choke pointech, zkratkách a alternativních cestách se tady nedá mluvit, je to neskutečně primitivní a navíc zbytečně velké. Pokud vás v poušti zmerčí tank nebo sniper, jste mrtví, protože nejbližší použitelný kryt je v lepším případě 100m daleko. Checkpoint E je z nějakého důvodu asi 400m od zbytku hlavní herní oblasti přes poušť, takže dosprintovat k němu zabere pár minut, což je nejspíš hlavní důvod, proč na něj všichni hážou bobek.
    • Me to zatim docela bavi.
      Jestli mas u medika jen Cei-Rigotti, tak to je fakt nepouzitelny kram, ktery neni dobry ani nadalku, ani nablizko, ale hned druhy unlock - M1907 mi osobne vyhovuje zatim ze vsech zbrani nejvic, i pres tu nizkou kadenci (nebo mozna prave pro ni, dobre se totiz ovlada). Kazdopadne skoro nikdo neozivuje, to je fakt. On na to vetsinou v zapalu boje ani neni moc cas a respawn je rychly, plus ty chybejici ikony samozrejme taky nepomahaji. Proste casy "pomaleho" BF2 jsou pryc.
      Rana do tela od snipera instakill urcite neni, tedy pokud mas plne zdravi. Ale sniperi jsou samozrejme otravni. Tak jako vzdycky. Vlastne je docela vtipne, jak vsichni hateri drzkovali na automaty, ale vetsi problem jsou rozhodne ty opakovacky :) Ackoliv MP18 se mi zda i na stredni vzdalenosti mozna ponekud silna (na blizko je to jasne).
      Tanky jsou brutalne OP, hlavne ty velke, co maji dva kanony. Tam je potreba hodne velky nerf, alespon v kadenci.
      Mapa samotna se mi taky teda nelibi a je to celkem zbesile pobihani/objizdeni vlajek kolem dokola. Ale ja nikdy hodne velke mapy nemel rad.
  • Podle mě absolutní debilita, EA co neumí připravit servery a nejde se ani připojit a skoro ani hrát. Ikdyž je to beta tak to je hlavně lákadlo na to si hru koupit (takové demo) takže tady když jde o to že si nemužete zahrát výmluvy na betu stranou. Dále nefunkční změna sedadel jedním tlačítkem když jste za volantem, absolutně zbytečné kolečko myši (přepíná tak max primar a sekundar zbraň), gadgety a zbraně např. na koni musíme lovit na číslech. Při připojeném ovladači nemožnost mít zapnutý lock na běh takže furt držíte tlačítko což není vůbec příjemné. Celé ta hra je jak Star Wars v jiném kabátu. Absolutně se mi to nezdá a nepřipomíná to vůbec Battlefield ale spíš jen přeskinované Start Wars takže počítám i stejnou úspěšnost. Jinak je hra graficky parádní, efekty jsou skvělé a hratelnost (když vás to nechá zahrát) je povedená. Bohužel mě to dost nešlo, ve hře jsem tápal a celkově mi to nesedlo. Star Wars mi sedla beta strašně moc ale plná byla tak nevyvážená že jsem to přestal hrát. P1
    • Je videt ze o battlu toho moc nevis. Jasne ze ti to nejde kdyz SW jsou arkadova srajda. Pro mentalky s gamepadama .
    • samuel.polak
      za to moze DDOS utok vcera vsetko bolo v poriadku
    • Nahráno 10 hodin, rank 30. Se servery jsem měl problém jen málo. Zážitek ze hry to zkazilo tak maximálně v 5 zápasech, jak říkáš, nešlo změnit sedadlo. Jinak v pohodě, zatím si to užívám a baví mě to. Asi si to i koupím, přece jenom vypadá to hodně dobře. Ale mohlo to být lepší. :(
    • PS. Zdá se mi že je hra hodně dělaná pro konzole
      • Kozy
        To jsi poznal jak?
      • samuel.polak
        nezmysel je to uplne totozne ako pred tym...
  • Jako ze tam budou vsichni behat s automatickyma zbranema ...fajn ale ze v nacisticke armade budou cernosi tak tocuz je fakt ulet :D
    • Radši se ve škole pěkně uč, dávej pozor a neřeš Battlefield, ať pak nejsi celý život za trotla.
    • Nacisti v první světove nebyli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit