Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohol by mi niekto popísať ako funguje pvp? Ako veľké sú pvp zóny? Sú tam nejaké úlohy alebo sa to reze len tak bezhlavo? Sú to instancie (ako battlegroundy vo wowku) alebo open world pvp? A koľko je tam hráčov?
    V pve sú nejaki bossovia na ktorých treba taktiku a raidy?
  • wenceslaus
    Zkusil jsem na 3 hodiny. Soubojový systém vidím jakok mírný pokrok na poli MMORPG, ale víc hodin bych do toho neinvestoval.
    Za celou dobu jsem nenarazil na úkol, který by nebyl v duchu "Zabij víc banditů". Doufal jsem trochu v různorodost podobně jako v The Secret World.
  • Vidlec
    Je to dobrý, bojím se ale aby tam bylo dost obsahu. Kdo má kamarády se kterýma to může hrát je darkzone zábava. Samotného by mě to moc nebavilo.
  • 12 skillů, ne 122 - překlep.
  • Hrál jsem (asi 15 hodin + 10 hodin z CBT), plánoval jsem koupit s kámošema, ale rozhodli jsme se, že ne.

    Je to všechno extrémně stejný - nuda. Mise jsou podobný, mapa je malá. Mám hodně obavy o dostatek obsahu. End-game content je prakticky jen PvP v DarkZóně a nekonečnej hon za equipem. Mapa bude velice nudná po čase - všechno si je extrémně podobný.

    Navíc je tam jen 122 skillů, což na MMORPG je teda bída.
  • na solo bida v parte lepsi, ale sem rad za betu a nemusim si to kupovat jen na test. a vsem velkejm nahypovanejm borcum preju at je to bavi co nejvic. ja si z toho odnesl jen schovavani a zabijeni enemaku co nabihaji po vlnach kdy po zabiti se jde do dalsi mistnosti. tohle si behem mise opakujete stale dokola az na konec. vzdy sem dosel do mistnosti prepocital zavreny dvere a cekal az se otevrou abych si to odstrilel a sel zase dal.. az to jednou bude ve sleve tak to asi zkusim to nerikam ze ne, ale oni s tim gameplayem proste az tak nic lepsiho nevymysli.. chybi tu i ta variace nepratel.. bojujete proti lidem. tecka. a nudny cestovani mestem tam a zpatky me taky rychle omrzelo- "nahodny" eventy vesmes o nicem. ano nikomu se to tu nebude libit protoze co pisu podle nekterych urcite neni pravda, ale dejte na me ze to tak nakonec bude- bez party nezabavny a s partou casem narazite na tu hloupou a omezenou hratelnost. howgh
  • nightborne
    Hmm, člověče, já mám žánr rád a onlinovky taky, ale přesto mě v podstatě bezcílně běhat a neustále repetitivně střílet z krytu omrzelo za tři hoďky.

    Nechci ale vynášet verdikty podle bety, takže osobně tomu ještě dám šanci, nejspíš, ale určitě radši počkám na recenze. Zatím jsem vcelku nepřesvědčen, což mě mrzí - těšil jsem se.
  • Presne presne system bojov proste parada aj questy boli fajn hlavne v tej jame kde boli cleaners
  • Takze betu som hral na pc za tie 3 dni cca 15 hodin
    Nebol som na hru nahypovany a nemal som ani ziadne vysoke ocakavania
    System tvori klasicky zaklad : zabi npc - exp + prachy+ dropy´= nove weapons vybava atd
    Questy sa nahodne generuju na mape mesta, klasika zabi npc, zachran friendly npc
    Dark Zony - mestsky dung rozdeleny na 7 urovni obtiaznosti lepsie dropy, moznost zabijat hracov a celkom originalne zvladnuty system kedy cakate cca 1:30 minuty na prilet helikoptery pricom sa moze udiat v podstate hocico
    Asi najvacsi plus je podla mna Vyyyborny system boja vdaka ktoremu je tu konecne nieco ine ako warcrafty a guild wars, mna to hodne bavi hrat onlinovku kde boje prebiehaju v podstate na system gears of war *3*
  • Sr_Lobo
    Za mě pecka - přez víkend sem v tom utopil s kámošema 14 hodin. Kdo je příznivce žanru tak určite doporučuju!
  • a nebude to tím, že je teď Division jako bundle k většině nVIDIA karet?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit