Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Jako bude to bomba, ale snake bez hlasu Davida Haytera? To je zlej sen. Na druhou stranu se to ale dalo čekat. Ve čtyřce daboval Big Bosse Richard Doyle.
    • jnsCZ
      To přišlo jako studená sprcha. Hayter = Snake
    • Marquis
      Jj, v originále (jap) je taky dabujou dva různí dabéři. Ve čtyřce v eng by bylo divné, kdyby je oba daboval Hayter... což může znamenat i to, že se v pětce možná objeví i David (Solid Snake)... i když by bylo asi divné, kdyby Hayter daboval devítiletého kluka...XD
      ----

      Na druhé straně... ten týpek na koni... byl to Ocelot? :)
      • pravděpodobně ano, mluví se o tom, takže bych ho vítal, v 3jce se jako soupeři respektovali, takže rád uvidím prohloubení jejich vztahu
        • Marquis
          A v Portable Ops... a hlavně v Peace Walker (na který Ground Zeroes přímo navazuje) mu pomáhal ze stínů...:)
    • ZvacA
      Tak v MGS4 by byl hodně zajímavý moment, kdyby při scéně na hřbitově k sobě mluvil jenom Hayter. :) Naked Snaked byl ve čtverce už staroch, myslím že bylo logickým krokem k němu vybrat po hlase patřičnýho dabéra, zvlášť když Hayter zastával Solida.
      • To by byla bomba, koneckonců byla to vlastně starší a mladší kopie. Mohli třeba Davidův hlas nějak počítačově "postaršit".
      • Mě přijde, že všichni zapomínají na Snake Eater. Tam Naked Snakea/nyní Big Bosse daboval také Hayter, a tohle se odehrává o kolik, cca o 14 let později. Pro mě jednoznačně zklamání
        • Malleth
          Kdo ví. Třeba je to další Hideův joke. Když pak vydaj novej trailer s dabingem od Haytera, fandové si nadělaj do trenek (včetně mě).
          • Doufej, doufám, doufáme.
        • ZvacA
          Však to se ví, jen se ujasňovala situace dabingu v MGS4 a zbytek se nevyvrací.
  • TheMachineXYZ
    a já zrovna koupil 25th anniversary editon čtyřky :) ... tak sem zvědav jak na mě zapůsobí ... od mgs1 sem žádný díl nehrál krom dema sons of liberty kdysi... tak snad se pak budu těšit i na tohle :)
  • Tak ten trailer se povedl a s tou volbou hudby to pekne do sebe zapadalo.
    Ale ten gameplay me teda osobne neoslnil, tak jako ostatni zde diskutujici. Ta prezentovana cast byla rozhodne neotrela a pekne zpracovana, ale nic z ceho bych se mel posadit na zadek.
    A nezapomente mi dat minuska za nazor, ktery vam nejde pod nos *1*
  • fizola
    A tolke drahoty okolo toho robili :D
  • Fuj to vypadá strašně, zlatý MGS1 na PSX. To měl oatmosféru!
  • 1:36 se mu muselo moc dobře mířit :-)
  • Mě to teda nějak úchvatný nepřijde..
    • SnakePlisken
      Samozřejmě, že co je úchvatné pro jednu skupinu lidí není úchvatné pro druhou, třetí, čtvrtou atd.
      Já třeba nikdy nechápal co lidé mají na Final Fantasy, Skyrim, Mass Effect, ale to neznamená, že jsou to špatné hry.
      Pro každého fandu je tento trailer orgasmem. *4*
      • Já jakožto nestranný pozorovatel (na nějakej fanboyismus už sem fakt starej) jsem se jen podělil o své pocity s traileru a i z toho "gameplay" videa. Nic světoborného na tom nevidím. Například z videí z Bioshocku Inf. sem byl po prvním zveřejnění uchvácenej a taky nejsem nějakej fanda této série, přesto mě to dostalo tak, že BS Inf. už je doma připravenej k hraní. Neřikám, že je to špatné a uvidím, co z nich vypadne dál. Nápříklad sem nikdy nepochopil schvovávání v MSG do sudu nebo krabice (které si Snake jen tak vykouzlil z kapsy) a fanoušci MSG se mi snažili vnutit, že je to uplně normální :-)
        • SnakePlisken
          Já zase nevidím nic světoborného na Battlefield 4. :) Asi každý máme to svoje.
          Jinak s tím schováváním do krabice. MG a MGS nebyly nikdy moc realistické, co se týče množství vybavení, které může Snake unést. V inventáři tak najdeš mnoho zbraní a různého vybavení. Také má u sebe kartonové krabice, které posbíráš v průběhu hry. Můžeš se do nich schovat a stráže si tě nevšimnou, pokud máš správnou krabici pro danou lokaci. Dokonce v MGS1 si s v krabici nastoupil do náklaďáku a ten tě odvezl do jiné lokace apod.
        • Mělo tam být MGS, pardon.
          • Ja jsem zase třeba vůbec nepobral to jak v Assasins Creed může hl. hrdina skočit z obrovské výšky do kupky sena :D Jinak pro mě MGS na PSX kultovka :)
            • No porad mi ten skok do kupky sena z par desitek metru *1* neprijde jako takova pest na oko, jako kdyz se hlavni protagonista v mziku premeni na sud. *3*
    • MarekDuris
      nikdy jsem Metal nehral, vsichni o tom basnej ale tohle je teda ukutny B...chci tim rict ze mi to tez uchvatny neprijde
      • Fanboys vás za váš názor umínusovali :D a já se k vám přidám, mě to taky nikdy ničim neuchvátilo.
        • Vrook
          Tak já se taky přidám, když už tady zakládáte klub odpadlíků. *15*
          Jako pamatuju si na starejch konzolích starý MGS, ale nikdy to na mě neudělalo ani nejmenší dojem takový kultovky, za kterou jí většina hráčů má. Tak na mě zapůsobily jiný hry.
          • A hrál jsi některý díl? Tam ani tak nešlo o hratelnost, ale o ten příběh a forma, kterou nám jej Kojima dokázal naservírat. U žádné jiné hry jsem nezažívala tak silné emoční hnutí po drohání, právě tak jako u MGS titulů. Práce s kamerou, práce s hudbou... no jedna báseň. Jasně, je to béčko jako blázen a některé dílčí aspekty by se snad i kdejaký B producent zdrháhal ve filmu použít. Ale ten patos, kterým to přímo přetéká nemůže jednoho nechat chladným. Když jsem kdysi dávno hrála MGS 2 na bratrově PS2, tak jsem byla naprosto ohromena tím filmovým zážitkem, který mi hra přinesla. Dneska se to pokládá spíše za mínus, ale v té době to byla věc naprosto nevídaná.
        • V životě jsem žádnej metal gear solid nehrál ,ale přesto to vypadá stokrát lépe než nějaký gears of war nebo killzone.
          • Já sem neříkal, že je nějáká hra lepší jak tohle jen řkám že zrovna tohle mě neuchvátilo :D
  • mgs.4 emblem-big boss.-4:06:31. Možná genialní,možná japonský béčkový experiment.Hratelnos? DOKONALÁ. Nesčetně variací,jak projít lokací. V sudu se dá kutálet. DOKONALÁ zbranˇ. Tak to kupte.Pak u toho můžete třeba brečet. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit