Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim ze PES na fifu má, čo dokazal aj v hodnoteniach a v niektorých ohladoch ju prevyšuje, v niektorych ma zas navrch fifa. pre mna osobne a je jasny vitaz pro evo pre niekoho fifa. je to individualne
  • Tolik dílů má ta hra a stále tam není moznost při ovladani hráče(bez balonu) CHODIT nebo pomaleji klusat. Další dost divná věc je, když střílíte na branku a někoho při tom máte za zadkem nebo vedle sebe nebo se vás jen nepatrně dotkne, to potom totiž ta střela letí pomalu a ůplně mimo.
    • nechci ti nic řikat ale ovládat rychlost nebo chodit jak si řikal vim že v PES 2010 to de, nevim jak v 11 tu sem odepsal předem, ale tahle 12tka převálcuje fifu přesně jako to udělala 10tka
    • Jedna z veci, co se mi moc libila na Fifa11, clovek mohl nejen ridit rychlost "standardniho" behu, ale i silu sprintu..
  • Ja hral Fifu od 98ky a kdyz jsem zjistil, ze existuje nejake Pro Evo a zkusil ho, k Fife jsem se uz nevratil. PES 11 je jedina originalka, kterou jsem si kdy koupil :D Po netu mi to lagovalo hlavne, kdyz jsem hral s nekym z jizni ameriky. V ramci evropy vetsinou bez problemu. Podle mne je PES pro dospelejsi hrace, kteri jsou tomu ochotni venovat cas. Dlouho trva nez se naucite spravne nahravat a to nemluvim o centrech. Ale potom mate vetsi prostor pro tvorivou hru. Po roce hrani se mam porad co ucit. Jsem zvedavy na PES12. Fifu kupte deckam k vanocum.
  • Me PES 2011 bavil, ale prodal jsem ho protoze online hrani byla katastrofa.. neodehral jsem ani jeden zapas, ktery by se nelagoval..takze jsem pak sahnul po FIFE 11..
  • kde je plzen
  • Přijde mi spíš, že se tato série od dílu 2008 plácá na místě. Jako by tvůrci nevěděli, co vlastně chtějí udělat. Navíc některé nedokonalosti se táhnout celou sérií od jejího počátku a nikdo jim nevěnuje žádnou pozornost. Jak jsem měl tuto sérii rád (PES 3 na PC byl jako zjevení), tak teď jsem z každého dílu jen zklamaný. Přešel jsem na FIFU 11, která je sice horší v některých aspektech, ale celkově se více přibližuje mé přestavě o fotbalové hře.
    • ale prosimte takovahle argumenty sou uz 5 let stary a sou tady porad papouskovany, to sem radsi nepis.. cenim novy poznatky z 2011 .. tak se vyser na minulost prosimte
      • Vidím, že se vyznáš. Pět let starým argumentem myslíš co? Že PES si nechal ujet vlak? To je ovšem současnost *4* Jediný co se tu 5 let papouškuje je, že už ten PŘÍŠTÍ díl bude super, ultra realisticky nejlepší. Takže můžu říct to samý, že už mě to nebaví číst. Na minulost seru, to máš pravdu, proto hraju FIFU.
        • Nikdo tu netvrdí, že příští díl bude super "ultrarealisticky nejlepší", to sis vycucal z prstu. Naopak, kritiky na PSA je tu víc než dost, a často i neoprávněně. Ceto dole to vyjádřil dobře, ať si každý veme co se mu líbí...
  • a na klavesnici se to ovlada na sipkach a A,S,D centr,prihravka,strela a Q,W,E prepinani hrace,prihravka do behu a vybihani brankare,Sprint....
  • Pavle prosím vás, poradíte mi?Koupil jsem si PES 2012 a nemám tam EVROPSKOU LIGU ani Ten CUP.Nevíte co s tím?
  • JAK SE OVLÁDÁ NA pc pes 12?!
    • a na klavesnici se to ovlada na sipkach a A,S,D centr,prihravka,strela a Q,W,E prepinani hrace,prihravka do behu a vybihani brankare,Sprint....
  • No Pes 12 je dobrá kokotina. S tou obranou to nějak přehnaly. Už mám za sebou nějaké ty peska odehrané a tohle je snad nejhorší díl. I když pesko 12 hraju na střední obtížnost a vyhrávám 2:0 tak si stejně myslím že je to hodně těžké. S tou umělou inteligencí to KONAMI celkem přehnalo a musím říct, že je pro mě hratelně lepší PES 11. 12 jde do koše !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit