Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim vas je nekde cestina na PES 2012 ale hraju to on-line tak at je to kompatibilni...Je vubec neco takoveho??Mam origoš PES 2012 ale english a chtel bych to cesky.Dik moc za info. Muj e-mail kdyz tak.. bobanovsky@seznam.cz
  • do roku 2009 sem hrál ProEvo všechny jeho díly snad od 3jky. Bohužel už v roce 2009 se PES tak trochu zapsal nebo spíše v roce 2010 přišla revoluce u fify v AI a ovládání.2011 FIFA je nejlepší fotbal všech dob a co sem četkl první info tak 2012 má mít Revolution in Gameplay tak sem zvědav.Byl bych rád ikdyby se tím směrem vydalo rapidně Evo ať je konkurence velká a Fotbaly lepší a lepší :-)
  • hrál jsem pes 4, 5 a 6...pak to pár dílů stálo z prd...ovšem 2011, přes pár nevychytanejch much, je výbornej fotbálek....a kdo na to nepřišel a po pár utkáních to vzdal, tak je to jen jeho chyba... jen škoda, že v online se to občas díky lagům nedá hrát :-P
  • pes 11 ukazal ze tento engine neni zas tak spatny a k odsouzeni hodny, a jedine co me flustrovalo natolik ze sem nemel nervy to hrat byli prihravky, ktere byli uplne katastrofalni a ve vypisu zmen to sic uvedene neni ale myslim si ze 12 uz by mohla jit hrat bez nervu..
    • Ze začátku to bylo peklo, to jo.jenomže po zmáknutí techniky těhle přihrávek sem si užil mnohem víc krásnýho fotbalu než v předchozích letech.Jen moje zkušenost.
  • Myslim, že Fifě nebude opět sahat ani po kotníky ...
  • Zdra mám problem nainstaloval jsem Pes 2012 a píše mi to špatné vložení disku vložte originál cd.Může mi někdo pls poradit???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit