Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super zásek. Vypadá to na první pohled vcelku nezajímavě, ale dokáže to člověka chytit a nepustit. Doporučuju.
  • Super hra u které jsem strávil přes 100 hodin zábavy a dalších 100 hodin frustrace při optimalizaci *1* . Už se nemůžu dočkat na další hru *4* .
    • Hmmm začátečkníku... k dnešku 457 hodin a to ještě mlsně kukám na mody od Boba... (čekám že sotva co to napíšu se tu objeví další hráč který se bude vysmívat těm mých 457 hodinám, já vím je to málo jsem začátečník :-D)
      Zkoušel jsem i ty české mashinky ale... Na pravý transport tycoon deluxe to nemá, ale tohle? Přijde mi že vlaky jsou tu lepe řešené než v Mašinkách. A ty možnosti do jakého extrému ta továrna jde? Za těch 20 i za těch 30 eček to bude stát. Jenom mít ten čas :-(
      A to množství módu!
      • Chápu... Ale jsem takový, že mám rád challange. Hru jsem dohrál na pacifistic mód (abych se naučil co a jak), na normál... Pak jsem si chtěl pohrát s achieventy, ale moc mě to už nebralo....
        Zkrátka jakmile vypustím raketu, tak mě mapa přestane bavit. *3*
      • Ja se nevysmivam, ale... :D... Právě mám rozehranou hru s mody Angels+Bob, drahe recepty a vyzkum nasoben 1000x. Jen tenhle samotny save uz naskakuje na 80h a je to neskutecne sileny :D (zvlast to ze clovek porad musi hledat dalsi a dalsi "volne a koncence" suroviny, pac vetsina co se kolem vali je prave z modu sice "nekonecna", ale pro me nezezitelna sic potrebuje drahej vyzkum).

        I za tech 30$ je to v prepoctu na cenu na hodiny hrani prakticky zadarmo. To uz pit vodu z kohoutku je pomale drazsi :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit