Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim ze jsi hezky vystihl citliva mista ale za to jak je to ocividny ti Bobe davam jenom 6/10. Myslim ze uz jsi predvedl mnohem lepsi trolling.
  • "očividná snaha si nahrabat (což sami připouštějí)" - Ne hele, hry přece vývojáři dělají absolutně nezištně, aby si nějaký Envy mohl užít. Jim stačí, že je zahřeje hezký pocit u srdíčka. *7*
  • Jo princip je jednoduchej ,ale v pozdejsi dobe musis vymyslet ,aby si mel vsechno efektivni a premyslet nad tim, jak co postavit. Takze musim nesouhlasit s tim ,ze nepotrebujes zadnou inteligenci.
  • ucho
    počkám si na nějakou slevičku
  • Tak třeba američani a britové běžně *3*
  • V podstatě je to pravda, jenže takhle se dá rozebrat drtivá většina her. Třeba válečné strategie jsou prakticky všechny kámen-nůžky-papír, atd. Důležité je jestli to baví. Princip je jednoduchý, ale optimalizace výroby je docela výzva.
  • To je mi líto že ti to přijde jako legrace.
  • Odehraných skoro 1200 hodin, za skoro rok a půl. Ani zpětně nechápu, kde jsem na to vzal čas, ale tahle hra je prostě the best, kterou jsem měl možnost hrát a to min za 1 dekádu. Většina AAA her se mohou jít vycpat s re-playema, dohraješ a zdar. Ale k týhle hře mne to neustále táhne nazpět, i poté, co vybudovanou obří továrnu procházím několik minut z jednoho konce na druhý, až přijde onen bod zlomu a přestane mne na pár týdnů bavit. abych ji začal hrát na ještě větší obtížnost a vybudoval ještě větší kolos. Navíc přidání sandboxu ohromě pomůže, když člověk nemá chuť neustále běhat s panáčkem, když postaví opravdu gigantickou továrnu. Téhle hře prostě všechna čest!!
  • Chápu... Ale jsem takový, že mám rád challange. Hru jsem dohrál na pacifistic mód (abych se naučil co a jak), na normál... Pak jsem si chtěl pohrát s achieventy, ale moc mě to už nebralo....
    Zkrátka jakmile vypustím raketu, tak mě mapa přestane bavit. *3*
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    Pobavils
  • Krásně sis nejdříve protiřečil (je to drahé, ale stejně lepší než většina AAA her) a nakonec ospravedlnil, proč to zpirátíš. Vážně ti 20e přijde hodně? To jsou 2 návštěvy hospody *3* .
  • kúpna sila českého obyvateľstva... to je prežitý argument. hry sú zábava ako každá iná a zábava niečo stojí. 20-30€ za hru je normálna cena. je to cena cca 8-mich krabičiek cigariet (mesačná dávka bežného huliča čo poznám), cena 3-5 vín (čo viem, väčšina ľudí si vínko v piatok/sobotu dá), 1/3 ceny nedeľného obedu v reštike, kam dnes veľká časť ľudí chodí, jedna návšteva kina s partnerkou, piatková noc na diskotéke (a to tej lacnejšej), cena jednej návštevy kúpeľov, či aquaparku, soľnej jaskyne, mesačný poplatok za satelit a pod.
    úprimne, robím v službách a nemôžem hovoriť za čechy, ale región trenčín-žilina na slovenksu je úplne mimo v cenách. ľudia chcú všetko zadarmo a v maximálnej kvalite. ale ten, čo tú kvalitu vyrobí chce tiež z niečoho žiť a jeho práca sa musí zaplatiť. osobne vývojárov chápem. na hre ešte pracujú a potrebujú 1. aby sa zaplatila; 2. aby ich uživila; 3. aby priniesla očakávaný zisk a poskytla možnosti na ďalšiu prácu v budúcnosti.
  • Nebudou přece psát česky, když naprostá většina lidí jsou cizinci. To je padlý na hlavu. Viděl jsi snad některá jiná indie studia psát na svůj veřejnej blog svym mateřskym jazykem?
  • madPav3L
    Umí česky, ale Češi jsou jen minimální část publika, takže je lepší to psát anglicky, tomu pak rozumí všichni.
  • Jeden jediný důvod proč by se měli řídit českou kupní sílou?? *7*
  • Klasické řeči typu "chceme být fér k zákazníkům" a "vážíme si produktu tak, jaká je jeho cena".
    Při kupní síle Českého obyvatelstva je 20, resp. 30€ od českých vývojářů docela dost - na západě bych to možná chápal, ale tady je to očividná snaha si nahrabat (což sami připouštějí). Na druhou stranu hra opravdu zabaví na dýl, než kdejaká AAA za 80€
    Občasnýma slevama by pokryli větší spektrum potenciálních zákazníků, což ale nechtějí, takže nám "sockám" zbývá torrent... když už tedy nemusíme čekat na slevu, která nepřijde :D
  • Tahle hra je jen pyramida fungujici na principu postav A, k cemu potrebujes 100 B, k cemu potrebujes 1000 C, na co je zapotrebi 10k D atd. Nastesti jsem to rychle prehledl a demo odinstaloval. Je to jen grind a nejaka inteligence nebo tvorivost neni zapotrebi.
  • madPav3L
    To také jde, dáš Play > Scenarios > Sandbox a už nemáš panáka a vidíš to pohledem simcity.
  • podle mě umí.. ale jak už to tak bývá.. je namistrovanej.. dělá na hře
  • Neumi cesky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit