Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to dobra, ale akonahle prejdete vsetky tri akty, tak ako ked utne a mozete to rovno vymazat lebo potom uz tam neni co hrat.
    Ak niekoho bavi dokola behat to iste tak prosim, do toho.

    Ked v buducnosti doplnia obsah rad sa k tomu vratim.
    • Ale onot si asi pointu celeho nepochopil.
      Je tam END GAME ktory je zatial najlepsi zo vstkych ENG GAME-ov v ARPG hrach !
      A Diablo je o com ? Ked skoncis normal ides na vyssiu obtiaznost to iste.
      Cela pointa v ARPG hrach je o levelovani a postaveni ultimatneho buildu s ktorym si spokojny...
      Predsa kazda ARPG hra je o tom istom.
  • PoE má podle mě lepší grafiku než Diablo 3, ale v porovnání s Diablo 2 je PoE celkem krátký, jen 3 akty a pak několik obtížností, já se dostal na lvl 61 a to už začalo přituhovat. Ono ani na nejlehčí obtížnost s některýma postavama nejde dát sólo 3 akt aspoň jsem jen umíral a instance se stihli resetovat než jsem došel od portu. Možná přibude noví Akt a bude to ještě lepší prozatím si myslím že PoE je lepší než Diablo 3 ale o něco horší než Diablo 2.
    • Čtvrtý akt bude. Po dohrání na poslední obtížnost můžeš chodit generované mapy (z dropu). Umírání značí, že nemáš dost ressistů nebo života. Na Merciless máš -60% do ressistů včetně chaos, která se celkem špatně shání. Osobně jsem umíral jen na to, že jsem přecenil své síly.
  • Po 300 hodinach na D3 mne uz POE nebavi, to by tam muselo byt vic inovaci a zmen.
  • Ja osobne jsem PoE dal 2x sanci a pokazdy me to nejakym zpusobem po case omzelo. Kazde ma svoje plus i minus. Ale u D3 jsem stravil podstatne vic casu a celkove me hra bavila vic. Nekomu ale PoE urcite muze sednout vic nez mne.
  • hezky článek, jinak me osobne se diablo 3 docela líbilo a mohla by to být dobrá hra, kdyby predelali drop, príbeh, víc temnou grafiku, nudne povolání a vývoj postavy a odstarnili nebo nerfli šampiony a predelali bosse.
    • Co by ti teda zustalo?
      • Aukce *15*
  • Pro me osobne bylo Diablo 3 zklamanim roku, s prohnilou tresnickou jmenem aukce za realne peníze navrch.
  • Ten trapný moment, když zjistíš, že diablo III se vlastně jmenuje Path of Exile
    • PoE sa podobá Diablu iba grafikou, hernými mechanikami a celkovou hratelnosťou, má ale k D2 oveľa bližšie Torchlight 2.
      • No PoE jde alespoň ve FullHD... jak jsi to vlastně s tou grafikou myslel? *2*
  • Veskoslav
    Není to špatné. Podle mě se PoE, T II a Diablo III doplňují. Stejný žánr, ale každá nabídne něco jiného a každá z nich má své kvality ale i zápory:)
    • Zivot je dost dlouhej na to, abychom si zahrali vsechny 3 kousky :)
      • Tot otazka, zda je chces hrat porad a nebo ti staci je jednou projit (tedy zahrat si je vsechny jednou), tehdy ztratis toho zivota mnohem mene, nez kdyz onu hru hrajes porad dokola a zkousis vice postav a vice buildu *1*
  • InfidelBro
    Hra je to výborná, hlavně díky její hloubce, ale mrzí mě problémy s desynchronizací a posraní SCAMeři!
  • Skoro se vším v článku dá souhlasit, ale chybí tam jeden podstatný detail, že přes všechno dobré je samotné kosení mobů takové nemastné neslané.
    • Je to proste dano zanrem :). A dale zalezi na dalsim obsahu. Btw hra je znacne vylepsena pokud jsi v Hardcore modu a boji se o zivot. A ano i pak je to jen o masovem zabijeni nepratel :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit