Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skor ako tie specifikacie by bolo dobre vidiet, ze sa snazia podporit nove API(Vulkan/DX12)
    ale nie, japonci su 100rokov v tomto za opicami, max DX9(v2. polovici 2015r.)
    • Na DX12 zapomeň, to nejdřív příští rok. A nativní DX12 stoprocent příští rok. A Vulkan je co? To se furt řeší na nejmenovaném webu dokola, ale realita je trošku jiná. Podívej jak dopadlo Mantle a to bylo keců jak budou hry přibývat a jak to bude revoluce a jak to zničí DX a blabla :) A dobře optimalizované hry vychází pořád, bohužel přibývá těch zprasených, kor když máš amd.
      • Stillson
        Co ty jsi za hlupáka :D s prominutím... Ty nevíš co je Vulkan obhajuješ DX12 a řekneš "Podívej se jak dopadlo Mantle" ? :D Tak ty jsi jinde kamaráde :D nejdřív si něco nastuduj a potom piš nějaká moudra někde :-) ... Mantle je ve skutečnosti velká část DX12 (AMD to dalo MS aby mohli dodělat DX12 jinak by tu ještě teď ve Win10 nebylo žádné DX12 nebo možná nějaká chabá část co si tak jen říká)... a API Vulkan je opět Mantle napísto zastaralého API které je třeba v Wolfensteinovi nebo Evil Within :D což jsou hry na tragických Enginech páč je to tupej koridor o ničem a má 50GB :D

        Příště nejdřív něco zjisti ať ze sebe neděláš troubu :-)
      • neviem ako ty, ale tie hry co na mantle aj vysli, tak mali tu vyhodu vyssich minimalnych fps oproti dx11
        a netusim preco tu obhajujes japoncov, ktori vydaju AAA hru v 2015r na dx9.0c (2004r.)a dobre ze sa z nich nerobia polobozstva

        a ked zase chces z toho robit nvidia/amd flamewar, tak ok
        uz si zistil kolko ti dava tvoja gtx 960 min fps v gta5? :) 6 ci 7 fps? *1*
        • Narozdíl od tebe nerobím z ničeho nic. Ty máš neustále potřebu obhajovat amd na každém kroku ve všem. ad Mantle, myslíš jako Sniper Elite jo? ad minimální fps, GTA 5 mi jelo krásně plynule 60+ fps. Tvůj problém je, že nemáš představu o realitě, na svém 5 let starém pc ani mít nemůžeš, takže jen žiješ z blábolů co kde kdo napíše a navíc si jen vždycky vezmeš to co se ti hodí. Ale to bych se opakoval, škoda slov, jdu obědvat radši.
          • neslo ti gta V na 60+, mozno pri 800x600 :)
            a vravim aj o thiefovi, ale aj o DA, BF4 a civilizacii, tie som aj vyskusal

            ale ty budes obhajovat svoju slabucku 960, ktorej uz vypadava dych az do krvi *3*
  • Každopádně netuším proč řešit nároky zrovna u tady takové hry. Minulý díl jel dobře i na šunkách a tento myslím nebude jiný, už jen proto, že tam nemá co žrát výkon, těch pár objektů, všude pusto, žádná extra grafika, efekty, nic.. prostě normální obyčejná nenáročná grafika. Fyzika tam není, AI tam není, v té hře nemá co žrát výkon, takže studený obklad a take it easy :) Rozjede to kdekdo v pohodě, dokonce i na konzoli to pojede 60fps *1*
  • Jsem si myslel, co budu mít času na Zaklínače 3, než vyjde Fallout, a oni mi do toho vydají FF Type 0 a MGS 5...
  • Meh, celá táto herná séria ma nejako obchádza.
  • Cau lidi máte někdo zkušenosti s Paysafecard právě jsem chtěl koupit MGS V a tak sem si koupil v tipsportu paysafecard za 2000 zadal jsem kod jenomže ta hra nestojí 2000 a něco mi zbylo a ještě sem hru ani nedostal a chce to po mě: Zjistit výši zůstatku a chce to nějaký PIN, jenomže já už tam žádný PIN nemám napsaný. Nevíte co s tím??? prosím, jestli příjdu o 2000 tak se asi zabiju, díky lidi
    • Pouzil jsem za tebe Google aby ses nemusel zabijet: http://www.spinchat.com/help/6010
      • omg, dat za to 2k, to je na zabiti :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit