Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte, že bych to dal na nejnižší a rozlišení 800x600? Mám Intel C2D E4300 2ghz (2mb l2), 3GB DDR2, Sapphire HD 7750 1GB DDR5 OC. Tak čistě teoreticky by to měl můj PC zvládnout ne? (Díval jsem se na pár amerických stránek a tam mi odepsali, že to nerozjedu-kvůli 3GB RAM, ale to by myslím neměla být pravda, BF3 jsem nedávno hrál na velmi slušné detaily a rozlišení a fps nekleslo pod 30 a to jsem měl 1,5GB RAM!
  • a nechtel bych utracet tet za novou grafiku kvuly dx11 kdyz uz za humnama bude dx 12 :)
  • caute chtel bych se zeptat pokut to pojede na dx 9 tady se pise dx11 ale tak kdyby :) nebo kdyby byly nake verze na dx9 dekuji
  • Morraw
    Na to se dost těším, ikdyž to bude tupá rubačka. I u těch si rád odpočinu. Prostě interaktivní film s TOP grafikou.
  • Proč mám dojem, že si nepochopil pointu dotazu.
  • Hej, chodil ako maly k babke do Plaveckeho Stvrtku a tam mu romovia kradli anglicaky na pieskovisku. Dodnes sa preto pomocuje a ma predsudky.
  • Mas snad nejaky problem so Slovenskom? Je to sice detail, ale aj tak sa pytam...
  • na omrkavani je v soucasne dobe k dispozici twitch.tv ;) a kdyz si chces osahat ten engine tak tu mas uz par her co na tom jsou.. fakt bych je nepodporil ani $€10
  • "väčšina PCbotov si to užije na 15FPS"

    To se bavíš o Slovensku nebo o celý planetě? Je to sice detail, ale přesto se ptám...
  • Vávra o tomhle v jednom podcastu říkal cosi jako nejlépe vypadající hra dneška.
    To mě docela zajímá.
  • i5 2500k + GTX 780 Lightning...no akurat necmukam :D
  • Mato1987
    zle si to pochopil, tu nejde tak o kvantitu ale skôr o formu a obsah príspevkov.
  • gert
    Ok, díky za názor, jelikož si nejsem jistej tak si počkám na nějakou slevu za 39 eur do toho nepudu...
  • Hnisavec
    njn...tých mojich 10 príspevkov za mesiac konkuruje 5000 príspevkom od veska a jacka
  • No přece vyšla nejprve na konzoli. Kdyby to byla hra nejprve pro PC a se stejnou hratelností, viděl bys tady nad Ryse a Crytekem hromadné o*anování. Takhle byla hra strhána už předtím, než vyšla.

    Já se na Ryse dost těším. Nic filozofického to určitě nebude, ale jako oddychovka na pár večerů to bude jistě fajn.
  • Asharak
    Pokud má 1GB tak nic moc, pokud má 2GB tak dobře. *15*
  • Mato1987
    nerád ľudí hádžem do jedného vreca ale hnisavec, tripledží(he/he), džek1955 a vesnickoslav , vás vážne ako keby jedna mater mala.
  • Asharak
    Co máte furt s tím 4k? *15*
  • fx8350 +hd 6850
    cmuk
  • Hnisavec
    paráda...väčšina PCbotov si to užije na 15FPS...lagy jak prasa...subHD, vypnuté všetky efekty, všetko na low, textúry ako z PS2 a potom pôjdu do konzolových novinkách kázať ako hrajú 4K/120 FPS na svojich mimozemských strojoch poskladaných v cene konzoly vrátane monitoru a windowsu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit