Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podívej se na walkthrough z XboX one verze. Je to tupá mlátička. Odkryj úderem štítu, nasol kombo, opakuj dokud oponent nezdechne. Pokud máš zájem, můžeš zkusit vytvářet líbivější kombinace, hra to umožňuje. Ale není to v podstatě potřeba.
  • CRYPT
    Sakra nevypada to vubec zle, jsem zvedav, jestli se ten pribeh zkloubi dohromady z tou akci, protoze obycejnych tupych rubacek tady mame miliony.
  • Veskoslav
    Já se přiznám, že mám jenom hodinu odehrané, ale příběh je klasické céčko, nečekej Gladiátora atd. Hra vypadala pěkně, to opravdu jo, co jsem hrál na Xku, ale jako hratelností mě to nějak nezaujalo, ale možná jsem hrál špatnou část.
  • Já bych řek, že neselhala. Čistě ze zábavnýho hlediska prostě hra, kterých se před miléniem dělalo tuny. Mario byl taky o pár tlačítkách s inteligenčně nadupaným herním cílem dojdi z trubky na vlajku a občas si vyskoč na houbičky, a jaká to je přesto do dneška p*del nakopávající p*del nejednomu hitu s ultra se*me grafikou a svobodným rozhodováním kdesi od džungle. No, kdybych já mohl mluvit, tak bych řekl, že kdyby ti stejní, co asi jakože dělali tu benčpressmark p*del, tak kolem toho nenakecali a jen přiznali, že je to herní a hratelnostní zábava tak průzračná jako studánka Karlova (?), tak by na to možná tolik profesorů neblilo. Pravdu si však myslím, že ta hra bavit umí, opravdu umí, jen jeden nesmí nad ní filosofovat a hledat v ní odpovědi na zdrogovaná proroctví z 16. století, natož jak někteří, aby mi ta hra prala, žehlila a četla moje vzkazy. To, že pěkně vypadá je už bonus. Já zájemcům určitě doporučuju, i když jako já sám, tak kdejakej PhDr cmt a KLDR co se týče historie dvaatřicetkrát omdlí. Ale známe všichni to slavný - sto lidí -sto chutí v hnoju... a jeden, dva vytříbený, takže rozhodnutí jen na každým, zda ji bude a chce hrát.
  • Doporucene čtyr nebo sestijadro? A tahle hra dokaze vyuzit 6 jader?
  • gert
    takže příběh taky stojí za prd, jo? Nemluvim o historickejch nepřesnostech je mi jasný, že jich tam bude jako máku.
  • Selhala na gameplayi je to jen video , u ktereho obcas zmacknes nejakou klavesu,strasna nuda.
  • Veskoslav
    Obyčejná rubačka s tím problémem, že zmáčkni za sebou B, A, B a A. Otoč se a zmáčkni X, Y a X. Je to spíše tech demo, které ukáže sílu na pc než na poněkud slabších One. Jako zábava to asi bude, ale co se týče historických přesností, děje a hratelnosti, tak silně podprůměrná hra.
  • gert
    Jenom dotaz, na čem ta hra vlastně tolik selhala? Z trailerů i gameplayů to vypadá víc než solidně.
  • Veskoslav
    Včera i PC gamer a spol psali o 4 GB RAM u karty. Takže buď se to teď změnilo nebo Crytek něco změnil *1*
  • Po DR3 další výjeb jak s majiteli XONE tak PC ? No thanks..
  • Zajimave, na Steamu je v konfiguraci DX11 karta s 2GB RAM. Nekdo se tady asi preklepl. Jinak hra mne zajima, protoze mam rad obdobi antickeho Rima. Bohuzel za tu cenu asi opravdu nestoji. Za jak dlouho se to dohraje? Za 6 hodin? Takze pockam na nejakou akcni slevu, treba na zimni vyprodej.
  • Tak to je pecka klikači. Přijdu sem, že se podívám na diskuzi, Veskoslav 23-5, píšu komentář, špatně opíšu kód a rázem má 23-27. To je ku*va nenápadné jak nahý dospělý chlap mezi dětmi.
  • No vic se mi graficky libi witcher 3 *4* .
    Tohle navic je jen video s QTE sekvencemi *1* . *8*
  • fallanga
    Ta konfigurace jako fakt? Grafika co podporuje DX11. To je hodně široký pojem.
  • Koupim ale až to bude za 10E. Ale ne kvůli hře ale chci si omrknout ten super next gen od cryteku. Ale asi to nedohraju páč umru nudou.
  • podle dotazu na konfiguraci.. se me zda, ze do te hry nekdo z vas pujde? tyjo pritom se to tu hemzi samim kritikem a najednou, kdyz se objevi objektivne pruserova hra tak do ni stejne jdou :D to me ho vyndej.. tomu se rika, fenomen clovek :)
  • Ristoro
    CPU, RAM, nic? Jenom na grafice ti to nepojede, no.
  • vonTossis
    Snad jo. A pokud nebyla, tak odpověď zní: "NE".
  • POZOR! Ta má ovšem jen 1GB RAM! Pro optimální herní zážitek bych volil raději 2GB verzi ;-)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit