Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S těma bodama to bude asi jako Red Dead Redemption.
  • :D *9* QH5
  • MickeyMutant
    Zajímal by mě přímo názor Aleše na tu aféru Nexus 7, kterou tady už o kousek níž nakousl Dark Savanath (tablety se tam samozřejmě rozdávaly, Petře Poláčku, ale asi jen vybraným novinářům:
    http://www.dualshockers.com/2014/04/15/ubisoft-gives-journalists-free-nexus-7-tablet-at-watch_dogs-event/
    http://www.totalxbox.com/75142/blog/so-ubisoft-offered-me-a-pound200-tablet-at-a-watch-dogs-preview-event/).
    Pokud jsi opravdu kromě trika*4*žádný tablet nedostal, zaznamenal jsi přímo v Paříži něco z téhle kauzy? Jak byste se k podobným dárkům v redakci postavili?
    • sleepless
      Tak ještě jednou, odpověď na obě dvě otázky. Aleš tablet nedostal, ani mu ho nikdo nenabízel. Dokonce ani jeho kolegům okolo ne. Toť vše. Zajímavé věci z podobných akcí se dávají do soutěží v podcastu, kraviny se vůbec nevozí nebo putují do koše.
      • MickeyMutant
        Ok, věřím, že Aleš nic nedostal. Tablety se tam ale evidentně rozdávaly, to by všichni ti prominentní novináři museli kecat a Ubisoft by si vzápětí nesypal popel na hlavu. Udělal jsi chybu, že jsi ve své první reakci napsal, že se tam nic nerozdávalo, kdybys to vynechal nebo řekl, že vy osobně jste se s tím nesetkali, nic bych tu nepsal.

        Mimochodem, pokud by se stalo, že na nějaké akci přijmete podobný "promo" balíček (v ceně několika set dolarů) a vzápětí jej poskytnete do soutěže, tak bych to považoval za skoro stejně nešťastné, jako kdybyste si ho nechali pro sebe. Uplácející firmě tím vysíláte signál, že podobné PR akce jsou ok a ve finále byste měli úžasnou cenu do soutěže, která by na vaše stránky možná přitáhla spoustu lidí.

        Myslím, že by se herní novináři měli od podobných praktik velmi hlasitě distancovat. Jen tak si udrží tu stavovskou důvěryhodnost, která jim v téhle mimořádně propojené branži ještě zbývá.
    • jak asi, narychlo by sehnali autobus plnej fakeclenu redakce s natazenyma rukama *5*
    • V tomhle ma games.cz maslo na hlave. S nkvinarskou etikou si hlavu nelamou a ani lamat nechteji. Uz pred letý jsem jim psal, ze by meli mit eticky kodex a zverejnit ho, aby ctenari vedeli na cem jsou, jakou miru ovlivnovani tu jeste prijimaji a jakou uz ne. Ale nedokazi jeho dulezitost a svou zodpovednost pochopit, cimz sami sebe radi mezi mene seriozni media.
    • Hnisavec
      myslím, že trápny tablet za 200 dolárov nie je žiaden úplatok, keď má väčšina jablíčka za 3 násobok ceny, i keby ho dostali. Akurát si Ubisoft urobil hanbu u core komunity, ale asi to má na háku, keďže robí hry pre casual mainstream....každopádne trapas, hra bude pravdepodobne prepadák
  • Hnisavec
    Watch Creed Theft Auto...nová originálna séria od Ubisoftu, kde chlapík v kapucni lozí po strechách, potichu zabíja tony nemohúcich nepriateľov a rieši nezmyselný scifi príbeh...ouuu jéééé *14*
  • Corvus
    Od počátku ve Watch_dogs věřím a jsem velice, VELICE rád, že mám rok předobjednanou Dedsec_Edition :-)
    • Já si nemoh vybrat, tak jsem šel do obou speciálek *4*
    • Taky tak :3 na PC za cca 2150 :))
      • Za co ty mínus? Příště holt hodim i link na czc, aby to každej nekupoval za 2600 :)
    • owny
      pán má rád hazard? *3*
  • Ten Tablet Nexus 7 jsi přijal nebo vrátil?
    • sleepless
      Nevím, kde se to vzalo, ale žádné tablety se tam nerozdávaly, tudíž žádné nemusel Aleš přijímat ani odmítat. Toť vše. Zajímavé věci z akcí se navíc automaticky dávají do soutěží v podcastu, kraviny se vůbec nevozí nebo putují do koše.
      • A tvrdit nevím, kde se to vzalo je přinejmenším neomalenost. Poslední týden se to probírá na zahraničním internetu docela hodně tento přečin proti novinářské etice, Ubisoft to oficiálně uznal na svém twitteru. Pan Poláček asi počítá s tím, že čtenáři games.tiscali.cz neumí jiný jazyk než češtinu.
      • http://www.incgamers.com/2014/04/ubisoft-admits-giving-nexus-7-tablets-journalists-watch-dogs-event
        • Je ovšem možné, že zástupce games.tiscali.cz jako bezvýznamnného média obdržel pouze tričko.
          • Keyz
            Tak nové tričko je dobrý. Lepší jak ze second handu *15*
    • Sledujte příští fight club, bude soutěž!
  • Keyz
    Proč hra po přejetí chodce sundavá nějaké body?
    Proč vlastně body? Stačí kdyby hráče hodila policie jak v přídě krádeže auta. Je to pak divný, být trestán tak, že již není možnost nápravy.

    Navíc když již policie rychle reaguje proč nepoužívá stejné super hackerské vybavení? To pak vypadá, jakože hrajete za supermana. Kdyby dnes někdo změnil světla na křižovatce, tak by to byl povyk. A tam se to děje běžně a polici to moc nezajímá jak je vidět. Je to divné, protože se to tváří jako věrohodná hra s příběhem. Ne jako Saints row anebo GTA v případě zbraní.
    • Aha, A co by si chcel?
      Ze zmenis svetla na krizovatke (co je proste novonavrhnuty herny princip na nejaky crowd control) a potom aby nastalo vysetrovanie, ze kto svetla spustil? Ze za 2 dni ti na dvere zaklope policia s tym ze v registri svetiel sa nasla mac adresa mobilu registrovaneho na tvoje meno a mas ist do basy?
      Uznavam ze to ze sa to da robit bez nasledkov, a to ze Aiden je jediny kto to robit moze je nerealne. Ale naco hrame hry? Aby som bol v realite? Chces realitu tak otvor dvere a chod na ulici... ja chcem v hre aby som bol cool, aby som mohol kuzlit, byt mafianske eso, niekto so superschopnostami no proste nieco co nieje realne...
      • Keyz
        Mohla by na to reagovat policie. Jako v mafii, kde reagovala na různé přestupky.

        Pak to vypadá, ještě srandovněji než v GTA.
    • Z videí jsem vytušil, že je to nějaký systém reputace či tak něco. Ale nechápu, jak to myslíš s tou nápravou. Kdyby tě honila policie, stejně toho mrtvýho neobživíš. A když tě za to hra penalizuje ztrátou statistiky, začneš si na to dávat pozor, místo abys jen trénoval ujíždění před policií. Výsledkem bude feeling, který v tobě chce hra vyvolat.
      • Souhlas, cetl jsem ze je na tobe jestli budes hrdina nebo zlocinec.
  • spoock
    článek přesvědčil o zajímavosti hry, jsem zvědav na známky v review
  • Hmm, ten jizdni model je docela bida teda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit