Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, na konzolovku to vypadá dost dobře.
  • Jsem rád, že tam je to spotřebovávání energie při hackování, bál jse se, že to bude stejná všemocná "power fantasy" jako třeba souboje v AC.
  • Paul_cz
    Zkoušel jsi Aleši pohled z auta, z kokpitu ? Zatím to na žádném videu neukázali, ale přitom je to dost skvělá feature.
    • Myslím, že ten byl chvilku vidět v tom multiplayerovém traileru.Teda alespoň myslím že to byl on.
  • Docela jsem se na tu hru těšil, ale po shlédnutí videa jsem dokonale vystřízlivěl. Nechápu ten hype, jízdní model je otřesný, celou dobu jsem čekal, kdy hráč narazí do budovy a ta před ním odletí na druhou stranu mapy. Grafika je ale hezká a to dnes k úspěchu stačí. Vidím to tak, že 3 měsíce po vydání po té hře ani pes neštěkne, ale autoři a nVidia budou v balíku
    • Víte když něco dostává takovéhle gigantické hype ozařování tak bych byl hodně opatrný one je dost možné že bugy nízký počet FPS a špatná optimalizace vám zkazí celou hru a to se děje hlavně u všech nahypovaných her. (Battlefield 4, Titanfall, Planetside2, X REBIRTH...) Takže si raději počkejte a nepředobědnávejte.
      • No tak u BF4 mi hru kazil naprosto idiotský příběh v kampani a místy dost odfláklá grafika (na to, jak se furt chvástali zázračným enginem). Na mulťák jsem ani neměl sílu. Jinak mi vše jelo na nejvyšší detaily hezky, optimalizované to podle mě měli ok
        • tomocz
          Oni maj tu grafiku udělanou v BF4 docela vychcaně xD Všechno narvaný do efektů, výbuchů, částic (všude poletující jiskry, listí a další ptákoviny), odrazů a světel a to si pak ve víru akce člověk snadno nevšimne odfláknutýho modelu aut a dalších modelů a místy dost vyblitých textur :D
        • Znám mnoho lidí co měli problém s konstantním padáním hry a FPS jak na houpačce, ale křivdil bych jim kdybych řekl že to tak bylo u všech.
      • *hlavně u většiny...
  • God-of-War
    Takze takhle vypadaji ty "low" detaily, jo? *15* Zdejsi PC "ehm" elita mi uz opravdu hodne prodlouzila zivot.
    • Zdejsi pc elita je jeste v pohode oproti posahanym rasistum na sektoru :-).
    • Keyz
      Například Crysis 3 vypadalo na low pořád dobře. Případně jsi dal střední stíny a bylo to ještě lepší při minimálním poklesu FPS. Je to tom článek na PCtuning včetně galerie.

      Tedy je možné, že takto to bude vypadat, jestliže to hodíš na PC na low anebo nějaké kombinace nastavení. Jestli to hovadsky optimalizují, tak to i na low pojede na h*vno :)
    • deridon
      už i ty začínáš?
  • Mart9
    Teď už o tom budou dva články za den? *4*
    I když uznávám, že tenhle si tutově přečtu, vypadá zajímavě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit