Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz
    Škoda, že jsem úplně suchej, hned bych si tam hodil na krabici... Holt nezbývá, než počkat, až to vyjde. Izometrickejch rpgček není níkdy dost... *14*
  • danny_the_hound
    Tak prvý milník už padol -- momentálne majú 1,109,708

    Podľa obrázkov v kampani sa mimo Edéra vráti aj Pallegina. Mojimi osobnými favoritmi z prvého dielu boli Grieving Mother a Durance, tak dúfam, že sa objaví aj niektorý z nich.
    • Morraw
      A Aloth ;)

      Doufám, že tam zase bude nějaký mega dungeon *14*
  • pekna grafika, skoda ze si pockame tak dlouho
  • jinak na GOG ted maji velkou slevu na Pillars
  • Když nevím kudy kam, dej tam piráty. Wau, tohle vypadá opravdu dost špatně. Jak já nesnáším pirátské hry...
    • secret of monkey island jsi hrál?
    • To asi nebude pirátama. Spíš tim, že pirátský hry jsou zpravidla hrozně špatný.
  • flash789
    A bude se to uz i hrat nebo jen cist jako jednicka?
    • Hele, dva zakomplexovanci se sešli...
    • Co blbneš? Gameplay je ve hrách to ve vedlejší. Hlavní je narace a tuny textů, pak si připadají nerdi důležitě *15*
      • Ve vedlejší. *5*
  • Jednička nic moc, nuda. No aspoň se na dvojku nemusím těšit. Třeba příjemně překvapi.
  • Pillarsy nebyly spatne, ale do BG2 mely dost daleko. Rekl bych, ze se tam snazili mit vsechno, a pritom spoustu veci vubec nedotahli (rekl bych, ze hlavne v hlavni hre bylo videt, ze jim dosly prachy). Napr. staveni pevnosti. Prvni datadisk bez druheho byl naprosto o nicem. Soubojova pravidla mi uplne nesedly a hlavne ten text pro text. V BG jsem mel pocit, ze texty pribeh rozvijeji, ale v Pillarsech v mnoha pripadech mi prisly zbytecne. Take ty 2 nejvetsi mesta se mi zdala byt obsahove prazdne proti ctvrtim v BG2, kde byl zajimavy questik na kazdem rohu. A ty zlate postavy tomu taky nepomohly. Treba si jeste nekdy Pillarsy zahraji, ale ted nemam pocit, ze bych se k nim chtel nekdy vratit.
  • Ach jo skoda... Cekal jsem Fallout:New Orleans
    • Já myslim že Obsidian ještě hodně dlouho nebude mít chuť spolupracovat s velkým publisherem
  • Ty obrázky, to je teda Polynésie jak vyšitá... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit