Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Vskutku zajímavé. Teď vyšel další patch 1.0.2, který opravuje i některé bolesti spojené s lvl scalingem a importem rozhodnutí z PoE. Po předchozí zkušenosti s prvním dílem si ale počkám na ten větší patch, co má vyjít v červnu.
    Co mě potěšilo, že po vzoru D:OS2 tam je vypravěč. Ono to lépe udrží pozornost, než když musíte číst kvanta textu sami.
    Soundtrack jsem vždy považoval za slabší část prvního dílu, ale menší twist v podobě staronového tématu z hlavního menu mě hodně zaujal. Snad tam budou další zajímavé skladby.
    Paradoxně se mi příběhově nejvíc líbil White March. Původní příběh nebyl špatný, ale místy dost těžkopádný. Uvidím zde, ale důležité je pro mě to tropické prostředí :3
    • tomekbobek
      Vypravěč je většinou jen u důležitých příběhových scén a: "You must gather your party before venturing forth."
      Ale dabing mluveného slova je téměř všude, pokud tedy nepočítám obyčejné knižní pasáže a prupovídky vedlejších postav ve městě.
  • rozehráno včera za evil partu, zatím se skvěle bavím
  • 89 meta, slušná práce, Obsidian.
  • Nevim teda jak dvojka, ale jednicka = 1/2 hraci doby loading, a to i na ssd (ktery nic nedela). Specielne proto, ze hra neustale vynucuje vracet se do pevnosti, a neco tam resit.
    • Nevynucuje, za celou hru jsem v pevnosti byl tak 3x a úspěšně jsem ji ignoroval. V labirintu pod pevností jsem ani nebyl. Hru jsem dohrál bez toho. Ale asi bych měl loadnout nějaký z posledních savů a ještě to tam jít prozkoumat :D.

      Btw, PoE1 mne velmi bavilo, ale moc se mi nelíbil konec a hlavně finální boss fight. Musel jsem si u něj nakonec snížit obtížnost, protože se pořád healil tolik, že jsem ho nedokázal zabít, nepřišel jsem na to co se tam po mne chce, abych to jeho healení zastavil.
      • Jakto ze ne ... neustaly hlasky typu "do hradu dorazil XYZ neco chce, kdyz mu to nedas, prijdes o povest u A nebo B" ... nebo "na hrad ti prave utoci ... chces to nechat spocitat nebo se chces ucastnit ..." nebo ...

        A vetsinou jeste v rezimu ze parta nekam 2 dny cestuje ... a dotycnej pocka 3 ... a protoze nektery mista nestines za herni den projit ani nahodou, musis se vracet nekolikrat. Hlavne nechapu, co to pri tom loadingu dela, kdyz to nic nedela, mam velmi silny podezreni, hranicici s jistotou, ze tam maj fixne nejakej delay proste proto, aby se ti zobrazila loadovaci obrazovka s hintama.
      • Tak to si mal asi slabú partu. Ja som hral na hard a finálneho bossa som zabil v priebehu sekúnd, až sa mi nechcelo veriť, že je koniec.
        To sa nechválim, iba konštatujem. Ak si nebol ani v dungeone pod pevnosťou, tak si možno vynechal aj iné časti hry. Mal si podlevelovanú partu so slabými itemami.
  • Po tom co Avellone a spol prozradil jak to v Obsidianu chodí, tak už ode mě neuvidí ani kačku. Tohle podporovat fakt nebudu.
  • Je tam opět nepoužitelný čaroděj,který vyčaruje jednou a pak se musí vyspat? Nebo již je v boji použitelný a nemusí po každém boji spát aby mohl znova kouzlit a tak se neuvěřitelně vleče.
    • Mágové byli v BG dokonce až tak nepoužitelní, že to byly nejvíc OP postavy ve hře.
    • kouzla a vetsina schopnosti uz neni za vyspani ale za encounter
  • KrPa
    Takže v prvním kole mírně vítězilo POE1, no v druhém kole vede na plné čáře DOS2.
    • DOS2 je za mě nejlepší věc posledních pár let.
      • To myslite tu hru, ktera je zabugovana a neustale cheatuje, az to neni pekne?
        • KrPa
          PUBG tu neresime
  • No, když jsem hrál první díl, po cca třetině hry jsem nebyl schopen hrát déle, než hodinku a půl, dvě hodiny denně. Protože mě to začalo doslova uspávat. Těch 80 hodin herní doby jsem natáhl asi na měsíc a půl. Doufal jsem, že dvojka bude živější, nicméně z popisu vyplývá, že ten zmatený, překombinovaný svět různých bohů, co se mi pletly, že jsem se v tom ztrácel zůstal a domotalo se to ještě víc. Tak nevím.
    • JakubT
      Z prvního dílu jsem měl dost podobný dojem, a dvojka mě zatím baví hodně. Celé prostředí je živější, veselejší, není to, že všichni jsou v depce/bez duše. Je to docela zajímavé téma pirátů a kolonizace. Hlavní příběh není úplně megamoc poutavý, ale nebylo mi to úplně na škodu.

      Po dvou hodinách jsem pořád byl ještě trochu zmatený, ale po 5-10 už vše ok.
  • Hmm. Zkusil jsem a stejne jako u 1, me to po par hodinach prestalo bavit. Souboje celkem ok, ale pribeh o ničem.
  • Jako ústa staré ženy? Proboha co to je za literární dílo tohleto? Kdyby se autor nesnažil být za každou cenu zajímavý, ale byl by naopak věcný, tak by se ta recenze dala i číst.
    • Nevim no... je to vyrok pouzity ve Vinnetouvi a v kontextu (puvodnim smyslu kdy bylo vyrveno) jen nevidim moc duvod pouziti ve Vaskove recenzi. Nic vic nic min, mozma uz mam taky linej mozek v tuhle hodinu :-).
      Ale kdyz uz tak by mi jen tedy nesedelo mistne uziti a ne vyrok jako takovy ;-)
    • PreidaQ
      Já jsem si po přečtení té věty představil, jak tak člověk drátem propíchne držku nějaký starý bábě (expresivně řečeno). Těžko soudit, jestli byl autorův záměr zrovna takový.
      • To je presne ono - zda byl takovy zamer, nebo spatne zasazeno ;-)
    • tomekbobek
      Pro intelektuály jako jsem já a Vašek, to je skvělé zpestření :)))
    • Neznat obrat "jako ústa staré ženy".
      Totální nekulturní pleb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit